Get Adobe Flash player

04-06-2018

«Відповідальність починається з мене»

vidpovidalnist1 червня 2018 року в рамках реалізації районної програми «Молодь Бродівщини», всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» відбувся профілактичний рейд за участю працівників служби у справах дітей,Бродівського районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді, сектору молоді та спорту, працівників СППП Бродівського ВП Золочівського ВП ГУНП у Львівській області.
В ході проведення профілактичного рейду було обстежено парки,сквери, спортивні майданчики навчальних закладів м. Броди, стадіон «Ювілейний». Під час проведення рейду не було виявлено жодних правопорушень, але проведено профілактичну бесіду з молодими людьми,які проводили своє дозвілля у громадських місцях щодо недопущення розпивання алкогольних та тютюнових виробів у громадських місцях


05-05-2018

«Відповідальність починається з мене»

vidpovidalnistВ рамках проведення «Всеукраїнської акції – відповідальність починається з мене» 4 травня 2018 року в м. Броди відбувся профілактичний рейд за участю представників служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,сектору молоді та спорту, працівників СППП Бродівського ВП Золочівського ВП ГУНП у Львівській області.
В ході проведення профілактичного рейду було обстежено парки, сквери, пришкільні території навчальних закладів м. Броди, стадіон «Ювілейний». Жодних порушень з боку неповнолітніх виявлено не було, але проведено профілактичні бесіди з молоддю, що перебувала на території парку, що на майдані Свободи. 

03-04-2018

Відповідальність починається з мене

image-0-02-04-d440f324b9b159ee950a60b8198cc74c1c4eaefc133173b84437a47f7f586835-VВ рамках проведення «Всеукраїнської акції – відповідальність починається з мене» 30 березня 2018 року в м. Броди відбувся профілактичний рейд за участю представників служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,сектору молоді та спорту, працівників СППП Бродівського ВП Золочівського ВП ГУНП у Львівській області.
В ході проведення профілактичного рейду було обстежено парки, сквери, пришкільні території навчальних закладів м. Броди, стадіон «Ювілейний». 
В рамках проведення рейду виявлено 3 повнолітніх осіб, що розпивали алкогольні напої у парку на Майдані Свободи. Працівниками поліції складено адмінпротокол по ст..178 КУпАП України (розпивання пива алкогольних або слабоалкогольних напоїв у заборонених законом громадських місцях або поява у п’яному вигляді у громадських місцях) та проведено профілактичну бесіду з учасниками щодо відповідальності за вчинене правопорушення.
Також на території дитячого майданчика по вул..Гончарській м.Броди було виявлено 2 неповнолітніх осіб, що курили тютюнові вироби. Надалі вирішується питання щодо притягнення їх до адміністративної відповідальності по ст..175-1 КУпАП України (куріння тютюнових виробів у заборонених місцях). З неповнолітніми проведено профілактичну бесіду щодо відповідальності за вчинене правопорушення.

 


 

21-02-2018

"Відповідальність починається з мене"

20180216 215305В рамках проведення Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» 16 лютого 2018 року в м. Броди відбувся профілактичний рейд за участю представників служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,сектору молоді та спорту, працівників СППП Бродівського ВП Золочівського ВП ГУНП у Львівській області.
В ході проведення профілактичного рейду було обстежено парки, сквери, пришкільні території навчальних закладів м. Броди, стадіон «Ювілейний» та нічний клуб «Brod Way». 
В рамках проведення рейду виявлено 3 повнолітніх осіб, що розпивали алкогольні напої на території Народного дому. Працівниками поліції складено протокол про адміністративне правопорушення (розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях) та проведено профілактичну бесіду з учасниками щодо відповідальності за вчинене правопорушення.
Також з відвідувачами і адміністратором закладу «Brod Way» проведено профілактичну бесіду щодо недопущення продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім особам.