Get Adobe Flash player

27-08-2018

Відповідальність починається з мене

20180823 233934В рамках реалізації районної програми « Молодь Бродівщини» 23 серпня 2018 року в м. Броди відбувся профілактичний рейд за участю представників служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектору молоді та спорту, працівників СППП Бродівського ВП Золочівського ВП ГУНП у Львівській області.
В ході проведення профілактичного рейду було обстежено стадіон «Ювілейний», території навчальних закладів, а також парки, сквери, м. Броди. ». Під час проведення рейду було виявлено повнолітніх осіб, що розпивали алкогольні напої на території навчального закладу м. Броди. Працівниками поліції складено адмінпротокол по ст..178 ч.1 КУпАП України (розпивання пива алкогольних або слабоалкогольних напоїв у заборонених законом громадських місцях або поява у п’яному вигляді) та проведено профілактичну бесіду з учасниками щодо відповідальності за вчинене правопорушення.


04-06-2018

«Відповідальність починається з мене»

vidpovidalnist1 червня 2018 року в рамках реалізації районної програми «Молодь Бродівщини», всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» відбувся профілактичний рейд за участю працівників служби у справах дітей,Бродівського районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді, сектору молоді та спорту, працівників СППП Бродівського ВП Золочівського ВП ГУНП у Львівській області.
В ході проведення профілактичного рейду було обстежено парки,сквери, спортивні майданчики навчальних закладів м. Броди, стадіон «Ювілейний». Під час проведення рейду не було виявлено жодних правопорушень, але проведено профілактичну бесіду з молодими людьми,які проводили своє дозвілля у громадських місцях щодо недопущення розпивання алкогольних та тютюнових виробів у громадських місцях


 

05-05-2018

«Відповідальність починається з мене»

vidpovidalnistВ рамках проведення «Всеукраїнської акції – відповідальність починається з мене» 4 травня 2018 року в м. Броди відбувся профілактичний рейд за участю представників служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,сектору молоді та спорту, працівників СППП Бродівського ВП Золочівського ВП ГУНП у Львівській області.
В ході проведення профілактичного рейду було обстежено парки, сквери, пришкільні території навчальних закладів м. Броди, стадіон «Ювілейний». Жодних порушень з боку неповнолітніх виявлено не було, але проведено профілактичні бесіди з молоддю, що перебувала на території парку, що на майдані Свободи.


 


 

03-04-2018

Відповідальність починається з мене

image-0-02-04-d440f324b9b159ee950a60b8198cc74c1c4eaefc133173b84437a47f7f586835-VВ рамках проведення «Всеукраїнської акції – відповідальність починається з мене» 30 березня 2018 року в м. Броди відбувся профілактичний рейд за участю представників служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,сектору молоді та спорту, працівників СППП Бродівського ВП Золочівського ВП ГУНП у Львівській області.
В ході проведення профілактичного рейду було обстежено парки, сквери, пришкільні території навчальних закладів м. Броди, стадіон «Ювілейний». 
В рамках проведення рейду виявлено 3 повнолітніх осіб, що розпивали алкогольні напої у парку на Майдані Свободи. Працівниками поліції складено адмінпротокол по ст..178 КУпАП України (розпивання пива алкогольних або слабоалкогольних напоїв у заборонених законом громадських місцях або поява у п’яному вигляді у громадських місцях) та проведено профілактичну бесіду з учасниками щодо відповідальності за вчинене правопорушення.
Також на території дитячого майданчика по вул..Гончарській м.Броди було виявлено 2 неповнолітніх осіб, що курили тютюнові вироби. Надалі вирішується питання щодо притягнення їх до адміністративної відповідальності по ст..175-1 КУпАП України (куріння тютюнових виробів у заборонених місцях). З неповнолітніми проведено профілактичну бесіду щодо відповідальності за вчинене правопорушення.

 


 

21-02-2018

"Відповідальність починається з мене"

20180216 215305В рамках проведення Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» 16 лютого 2018 року в м. Броди відбувся профілактичний рейд за участю представників служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,сектору молоді та спорту, працівників СППП Бродівського ВП Золочівського ВП ГУНП у Львівській області.
В ході проведення профілактичного рейду було обстежено парки, сквери, пришкільні території навчальних закладів м. Броди, стадіон «Ювілейний» та нічний клуб «Brod Way». 
В рамках проведення рейду виявлено 3 повнолітніх осіб, що розпивали алкогольні напої на території Народного дому. Працівниками поліції складено протокол про адміністративне правопорушення (розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях) та проведено профілактичну бесіду з учасниками щодо відповідальності за вчинене правопорушення.
Також з відвідувачами і адміністратором закладу «Brod Way» проведено профілактичну бесіду щодо недопущення продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім особам.