Get Adobe Flash player

 

Україна
Бродівська районна державна адміністрація
Львівської області


Розпорядження

Про затвердження заходів
з підготовки до проведення
виборів депутатів місцевих
рад та сільських, селищних,
міських голів 25 жовтня 2015 року

Детальніше


 Шановні виборці, будьте соціально активними! Перевірте свої персональні дані у Державному реєстрі виборців.

З метою підвищення якості і достовірності списків виборців, запрошуємо вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Особливо це стосується виборців:
- які під час позачергових виборів Президента України у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були    відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;
- змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;
- мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців  (змінили місце проживання, померли);
- виборців, колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби;
- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
- громадян, що були вимушені переселитись з окупованої Автономної Республіки Крим чи зони проведення АТО (попередньо можна  звернутись за тел. (03266) 2-77-45).
 Зробити це можливо:
- особисто завітавши до відділу ведення, який знаходиться за адресою: м.Броди пл.Ринок,1, Відділ ведення Державного реєстру виборців.

У передвиборчий період відділ ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації  працюватиме без вихідних днів з 9.00 до 18.00 (у п'ятницю з 9.00 до 16.45), обідня перерва з 13.00 до 14.00.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України;
- скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця”, на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:200 . Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електрону пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Додатковою перевагою цього сервісу є те, що в разі відсутності вас в Реєстрі, чи наявності помилок в ваших ідентифікаційних даних, вам не потрібно нікуди звертатись. Система автоматично сформує доручення відділу ведення, за яким ми проведемо додаткову перевірку та внесемо необхідні виправлення до Реєстру.
Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

 


Місцеві вибори наближаються

25 жовтня 2015 року на Україну очікують місцеві вибори. Місцеві вибори є вільними та відбуваються на основі гарантованого Конституцією України та цим Законом загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування.
Право голосу на виборах мають громадяни України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України, належать до відповідної об’єднаної сільської, селищної, міської територіальної громади та проживають на території населеного пункту (села або селища), де за рішенням об’єднаної сільської, селищної, міської територіальної громади проводяться такі вибори.
Документом, який посвідчує особу, підтверджує громадянство та засвідчує місце проживання виборця на місцевих виборах, є:
1) паспорт громадянина України;
2) тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).
Належність громадянина до відповідної територіальної громади та проживання його на відповідній території визначається його зареєстрованим місцем проживання.
Місцеві вибори є рівними. Громадяни України беруть участь у відповідних місцевих виборах на рівних засадах. Кожен виборець на відповідних місцевих виборах має один голос.
Виборець на відповідних місцевих виборах може використати свій голос тільки на одній виборчій дільниці, на якій він включений до списку виборці. Участь громадян України у місцевих виборах є добровільною. Ніхто не може бути примушений до участі чи неучасті у місцевих виборах.
Виборець, який на день виборів перебуває за межами населеного пункту, в якому він проживає, участі у місцевих виборах не бере, крім випадків, коли виборець включений до списку виборців на спеціальній виборчій дільниці.
Виборцю, який внесений до списку виборців на виборчій дільниці, але за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я не здатний пересуватися самостійно, дільнична виборча комісія надає можливість голосувати за місцем перебування (проживання) цього виборця.
Кожний виборець може звернутися безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців про уточнення персональних даних, а також щодо наявності або відсутності відмітки про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися.
Також служба розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» створила програмний ресурс «Особистий кабінет виборця», де кожен виборець може перевірити свої персональні дані, не виходячи з власної оселі, за умови наявності доступу до глобальної інформаційної мережі Інтернет.


ВІДОМОСТІ
про спеціальні рахунки
Бродівської районної виборчої комісії Львівської області


Детальніше


Постанова
Бродівська районна виборча комісія
Львівської області
«Про утворення відповідних міських, сільських, селищних комісій та формування їх складу»

ДетальнішеМолоді розкажуть про особливості виборчого процесу

У четвер, 22 жовтня, відбудеться інформаційно-просвітницький захід для молоді, яка вперше братиме участь у голосуванні на місцевих виборах 25 жовтня. Зустріч розпочнеться о 14:15 год в актовій залі корпусу №1 Національного університету "Львівська Політехніка" (вулиця Карпінського, 2/4).
Перед учасниками заходу виступить начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков.
Він ознайомить молодих людей із базовими поняттями виборчого законодавства та особливостями організації виборів. Також розповість про те, як відбуватиметься підрахунок голосів виборців та систему подолання політичними партіями 5-відсоткового бар’єру.
Окрім цього Федір Алєйніков розкаже про сервіс "Особистий кабінет виборця", розміщений за посиланням https://www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:LOGIN