Get Adobe Flash player
Останні новини

186Напередодні відзначення 96-ї річниці Листопадового чину в Бродах відбулась урочиста хода

31-10-2014

  Детальніше

Тема тижня

184Львівщина відзначатиме 96-у річницю утворення ЗУНР

30-10-2014

 Детальніше

Корисні посилання

18631-10-2014

Напередодні відзначення 96-ї річниці Листопадового чину в Бродах відбулась урочиста хода

Напередодні відзначення 96-ї річниці проголошення Західноукраїнської Народної 

186 1

Республіки, містом пройшла урочиста хода до могили четаря Української Галицької Армії Пилипа Гардзілевича та його побратимів. Пам’ять борців за волю України вшанували спільною молитвою, яку відслужив декан Бродівського деканату УПЦ КП о.Василь Шира. На знак пошани до загиблих героїв, представники районної, міської влади та громадськості, учнівська молодь поклали квіти до могили та запалили свічки пам’яті.
Під час заходів до присутніх звернувся директор Бродівського історико-краєзнавчого музею Василь Стрільчук, відзначивши, що цього року виповнюється 95-річниця загибелі Пилипа Гардзілевича, який віддав своє життя на вівтар української незалежності.

 

 


18530-10-2014

 

29 жовтня на Бродівщині пройшли командно-штабні тренування з органами та силами Львівської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ

Перший заступник голови Бродівської районної державної адміністрації Оксана Прокопець спільно з начальником відділу з питань цивільного захисту і взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадимом Тимчишиним провели тренування з органами управління та силами цивільного захисту Львівської територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту. Участь у тренуванні взяли органи управління та сили Бродівської районної ланки Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту; члени районної комісії з питань ТЕБ та НС; Бродівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області; структурні підрозділи районної державної адміністрації; органи місцевого самоврядування; районні спеціалізовані служби цивільного захисту; представники Бродівських міських курсів навчально–методичного центру ЦЗ та БЖД у Львівській області.

Під час тренування учасники показали високу організованість і злагодженість у роботі; своєчасно приймались обґрунтовані рішення; чітко і конкретно ставились та вирішувались відповідні завдання; рішення керівників, їх об’єктивність і своєчасність прийняття оформлені переважно якісно та повно за встановленою формою, їх проходження відображене у відповідних облікових документах.
Мета тренування досягнута – отримано досвід роботи в умовах переведення з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

 


18230-10-2014

 

Відзначали 70-ту річницю визволення України від фашистських загарбників


У Бродівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулися урочистості з нагоди відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.182 2
У кімнаті Духовності, запрошених ветеранів Великої Вітчизняної війни привітали: начальник відділу зв’язків з громадськістю, ЗМІ та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації Оксана Шишка, яка вручила подяку голові Бродівської міської організації ветеранів Оресту Грінці, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор. Гащак, директор територіального центру Марія Гриневич та голова Бродівської районної спілки афганців Леон Олексин, який вручив ветеранам квіти.
Із спогадами про війну та вітальним словом перед присутніми виступив голова Бродівської міської організації ветеранів України та голова районної спілки афганців Леон Олексин. Приємні хвилини радості подарували усім виконання пісень народним ансамблем народної пісні «Криниченька» Бродівського районного Народного Дому.
Після цього ветеранів було запрошено за святковий стіл, організований працівниками відділення соціально-побутової та медико-соціальної адаптації територіального центру, де у теплій святковій атмосфері з піднесеним настроєм присутні мали змогу поспілкуватися, згадати пережите, заспівати пісень.

 


18330-10-2014

 

Відбулась нарада з питань організації та проведення Першості Бродівського району з волейболу серед жіночих КФК

Відбулась нарада з питань організації та проведення Першості Бродівського району з волейболу серед жіночих КФК. Нарада проходила під головуванням голови методоб’єднання вчителів фізкультури району Андріюка Володимира Антоновича. Участь в нараді взяли представники команд з Бродівського району, а саме: команда Берлинської ЗОШ І-ІІІст., «Рута» с.Шнирів, команда Педагогічного коледжу ім..М.Шашкевича, команда СЗОШ №2,м.Броди, «Єдність» м.Броди, «Еталон» м.Броди, команда ЗОШ І-ІІІ ст.. №3 м.Броди.

Участь у змаганнях підтвердили 10 команд.

Відкриття змагань планується на 16 листопада 2014 року.

 

 


169

 

 

29-10-2014

 

Відбулась робоча зустріч представників влади, замовника та підрядної організації щодо проведення реконструкції пологового відділення Бродівської ЦРЛ


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка та голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна зустрілись з представниками Бродівської центральної районної лікарні та підприємства-генпідрядника «Мегабудмакс» з метою обговорення ходу проведення робіт із реконструкції пологового відділення районної лікарні.
Під час зустрічі обговорили питання щодо якості виконаних робіт та дотримання термінів їх проведення.
За словами Руслана Шишки, домовлено провести ще одну зустріч з представниками проектної організації та генеральним підрядником робіт для усунення помилок, які виникли безпосередньо в ході проведення реконструкції приміщення.

 


18129-10-2014

 

Оксана Прокопець взяла участь у нараді, яка відбулась у Бродівському ОРВК

 

На виконання доручення голови Бродівської райдержадміністрації від 15 жовтня 2014 року № 40 у військовому комісаріаті за участю селищного та сільських голів відбулась нарада, яку провели військовий комісар і його181 1 заступник. В роботі наради взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець, начальник відділу з питань цивільного захисту і взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадим Тимчишин.
Увагу присутніх, зокрема, було зосереджено на необхідності проведення роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств, установ та організацій району щодо виконання вимог діючого законодавства України про мобілізаційну підготовку та мобілізацію, покращення роботи з обліковою документацією.

 


18029-10-2014

 

Відбувся випуск слухачів курсів перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас


В сесійному залі Бродівської міської ради відбулось урочисте зібрання, присвячене випуску слухачів курсів перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, які проводились Західним регіональним центром перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців в місті Броди за фінансової підтримки НАТО.
Участь у церемонії взяли начальник та головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадим Тимчишин та Михайло Залещук, представники Програми НАТО – Україна та Західного регіонального центру перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців. В цей день сертифікати отримали 36 слухачів курсів перепідготовки військовослужбовців.

 


17828-10-2014

 

На Бродівщині пройде Відкрита першість Бродівського району з волейболу серед чоловічих КФК

Сьогодні, на стадіоні «Ювілейний», за участю завідувача сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації Наталії Гудими відбулась нарада з178 1 питань організації та проведення Відкритої першості Бродівського району з волейболу серед чоловічих команд фізичної культури. Нарада проходила під головуванням директора стадіону Халіла Шайдуллліна. Також участь у нараді взяли представники команд з Бродівського району, зокрема, «Нафтовик» ЛВДС «Дружба», «Рута» с.Білявці, ВК «Пониква» с.Пониква, «Бора» с.Боратин, «Енергія» с.Лучківці, команда Педагогічного коледжу ім..М.Шашкевича м.Броди, «Іква» с.Попівці, «Локомотив» с.Берлин та команд з сусідніх районів: «Фортуна» Радивилівський р-н,та «Стир» Радехівського р-ну.
Участь у змаганнях вже підтвердили10 команд. Змагання відбуватимуться в одному колі по італійській системі. Наступна нарада відбудеться 04.11.2014 року о 10.00 год, на якій представники зможуть подати заявки на участь, буде проведено жеребкування та складено календар змагань.
Початок змагань планується 16 листопада 2014 року.

 


27-10-2014176

 

Броди попрощались з Володимиром Сидором

   У суботу в місті Броди відбувся похорон 42-річного Володимира Олександровича Сидора, який був мобілізований до Збройних Сил України три місяці тому і проходив службу у м.Яворів на Львівщині. Готуючи рядових солдатів до служби у зоні АТО, він сам кілька разів побував на сході України, але раптова смерть під час чергування забрала від нас ще одного земляка. Попрощатись із Володимиром Сидором прийшли його родина, друзі, товариші по службі. Від влади віддати останню шану захиснику Вітчизни прийшли перший заступник голови районної державної адміністрації Оксана Прокопець, голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна, Бродівський міський голова Анатолій Белей. Обряд поховання провели декан УАПЦ о.Миколай Мартин, настоятель храму УГКЦ св. Юрія м.Броди о.Роман Біль, настоятель храму УГКЦ с. Гаї о.Петро Мазурок, настоятель храму РКЦ м. Броди о.Анатолій Шпак. Громада міста Броди висловлює свої співчуття дружині Наталі і тринадцятирічному синові Юрію, які залишились без чоловіка і батька.  

 

175

 


27-10-2014

 

Окружна виборча комісія продовжує опрацьовувати протоколи від дільничних виборчих комісій


За даними Центральної виборчої комісії, у 119 виборчому окрузі на цю годину опрацьовано 32,66% протоколів. В межах 119 виборчого округу, до складу якого входить Бродівський район, лідирує політична партія «Народний фронт» - 35,95%.
В одномандатному виборчому окрузі опрацьовано 1,61% протоколів. Окружна виборча комісія продовжує опрацьовувати протоколи від дільничних виборчих комісій.

 


17526-10-2014

 

На Бродівщині закрились всі виборчі дільниці. Явка виборців – 71,2%


У Бродівському районі закрились усі виборчі дільниці. За останніми даними участь у голосуванні взяли 71,2% виборців.
Триває збір інформації про попередні результати голосування.

 


16226-10-2014

 

У Бродівському районі працює робоча група із сприяння проведення позачергових виборів до парламенту


У Бродівській райдержадміністрації продовжує роботу робоча група із сприяння проведення позачергових виборів до Верховної Ради України. За останніми даними, на Бродівщині вже проголосувало 45,4% виборців.
Робота на дільничих виборчих комісіях проходить спокійно, в нормальному режимі. Порушень не виявлено.
Також у Бродівському районі працюють спостерігачі - представники міжнародної місії ОБСЄ із сприяння проведення позачергових виборів в Україні.
Варто зазначити, що за даними, оприлюдненими центральною виборчою комісією, найактивнішою за явкою виборців є Львівська область. Тут станом на 16 годину проголосували 49,57% мешканців.
В загальному по Україні вже проголосували 40,42% виборців.

 


17424-10-2014

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення субсидій на житлово-комунальні послуги


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання комісії з питань призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Із заявами про призначення субсидій в управління праці та соціального захисту населення звернулось 5 громадян. Кожну із заяв було розглянуто та прийнято відповідні рішення.

 


17324-10-2014

 

У  Бродівському районному Народному домі відбувся огляд танцювальних колективів Бродівського району

З метою розвитку мистецтва хореографії, збереження професійного та аматорського мистецтва, підвищення художнього рівня постановок, активізації організаційно-творчої роботи танцювальної культури, 23 жовтня 2014 року в Бродівському районному Народному дому відбувся огляд танцювальних колективів Бродівського району.
Своє мистецтво на огляді показали вісім колективів, а саме:
- Народний аматорський ансамбль танцю «Ми з Галичини» Бродівського районного Народного дому – керівник Олександр Романюк, балетмейстер Наталія Воляник;
- Зразковий аматорський художньо - просвітницький ансамбль «Забавлянка» Бродівського районного Народного дому – керівник Марія Ковалів;
- Дівочий склад ансамблю танцю «Ми з Галичини» Бродівського районного Народного дому – керівник Олександр Романюк, балетмейстер Наталія Воляник;
- Танцювальний колектив «Елегія» Бродівського районного Народного дому – керівник Михайлина – Світлана Паламар;
- Танцювальний колектив Народного дому с. Шнирів – художній керівник Ірина Семенюк;
- Танцювальний колектив Народного дому с. Пониковиця – художній керівник Лариса Горопаха;
- Танцювальний колектив Народного дому с. Голосковичі художній керівник Андріана Дудчак;
- Танцювальний колектив Народного дому с. Суходоли – художній керівник Зоряна Коршняк.
Всі колективи показали на огляді високу виконавчу майстерність.
У репертуарі колективів були різнохарактерні твори, різноманітній репертуар, яскраві сценічні костюми, добре продуманий музичний супровід.
Відділ культури, охорони культурної спадщини та туризму Бродівської РДА разом з Бродівський районним Народний домом щиро вдячні керівникам колективів, батькам та учасникам, які взяли участь в огляді хореографічного жанру. А також висловлює подяку методисту хореографічного жанру Бродівського РНД Паламар М.-С.С. за сумлінну підготовку та проведення даного огляду.

 


17124-10-2014

 

Оксана Прокопець провела нараду з питань створення незнижувального запасу пально-мастильних матеріалів


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець спільно з начальником відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадимом Тимчишиним провела нараду з питань створення незнижувального запасу пально-мастильних матеріалів у Бродівському районі на особливий період. Для участі у нараді були запрошені прокурор Бродівського району Любомир Головка, представники Бродівського ОРВК, ДП «Бродівський лісгосп» та автозаправних станцій. За результатами зустрічі були прийняті відповідні рішення.

 


17223-10-2014

 

Відбулось засідання оргкомітету з підготовки до відзначення 96-ї річниці утворення ЗУНР


Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання оргкомітету з відзначення 96-ї річниці утворення ЗУНР. В засіданні взяли участь директор Бродівського районного Народного дому Тетяна Сосновська, директор Бродівської центральної районної бібліотечної системи Віра Соловій, керівник народного художньо-просвітницького колективу Марія Пишна, директор Бродівського історико-краєзнавчого музею Василь Стрільчук, методист відділу освіти Ірина Дутчак, педагог –організатор ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Броди Надія Твердохліб, начальник відділу зв’язків з громадськістю, ЗМІ та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації Оксана Шишка.
За результатами обговорення члени оргкомітету вирішили: заходи, які відбудуться 31 жовтня 2014 року, розпочнуться о 14.00. годині на площі Ринок в місті Броди. Звідси колона учасників вирушить на міське кладовище, до могили четаря УГА Пилипа Гардзілевича. Там відбудеться поминальна панахида із запаленими свічками за героями, які боролись за національну свободу і державну незалежність України, покладання квітів, літературна композиція за участю школярів.
За інформацією відділу культури, на 28 жовтня і 2 листопада 2014 року заплановано проведення в районному Народному домі художньої частини заходів з відзначення 96-ї річниці утворення ЗУНР.

 


16922-10-2014

 

Оксана Прокопець оглянула приміщення пологового відділення Бродівської ЦРЛ


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець оглянула приміщення пологового відділення Бродівської центральної районної лікарні, де проходить реконструкція. За результатами робочого візиту на об’єкт, Оксана Прокопець ініціюватиме зустріч з керівництвом лікарні та представниками організації – підрядника робіт. Метою зустрічі стане обговорення подальшого проведення реконструкції приміщень та вирішення можливих проблем, що виникають в ході проведення цих робіт.

 


4721-10-2014

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання районної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. на засіданні комісії було розглянуто 93 звернення громадян з проханням призначення такої допомоги. За рішенням членів комісії відмову у призначенні соціальної допомоги отримали 13 заявників. Як зазначає Оксана Прокопець, в більшості випадків причиною відмови є наявність серед членів сім’ї працездатної особи, яка тривалий час не працює та не намагається знайти роботу.

 


15921-10-2014

 

Руслан Шишка зустрівся з керівництвом відділу освіту з питань готовності закладів освіти до опалювального сезону


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка зустрівся з керівником відділу освіту райдержадміністрації Володимиром Хрипливим з питань готовності загальноосвітніх та дошкільних закладів району до початку опалювального сезону 2014-15р.р. Зокрема, під час зустрічі обговорили технічний стан систем опалення в навчальних закладах, стан забезпечення шкільних котелень твердим паливом для забезпечення навчального процесу в осінньо-зимовий період. За словами Володимира Хрипливого, було проведено комплекс заходів для ефективного утримування тепла в шкільних приміщеннях, зокрема, були утеплені вікна та двері. «Влітку були проведені гідравлічні випробування систем опалення в закладах освіти та дошкільних установах, тож об’єкти готові до початку опалювального сезону та до роботи в зимовий період в цілому», - зазначив керівник освіти району.

 


16520-10-2014

 

У Бродах вітають знамениту поетесу і письменницю з ювілейним Днем народження

19 жовтня відзначила свій ювілейний день народження поетеса, прозаїк і літературознавець, член Національних спілок письменників і журналістів України, лауреат Всеукраїнської премії «Благовіст», премій ім.Лесі Українки, Маркіяна Шашкевича та літературної премії ім.Бориса Нечерди, автор шести поетичних збірок («Янгол самотнього неба», «Запитання до вічності», «Знак Сизіфа», «Падіння скелі», «Закон самозбереження душі» та «Бар’єр»), прозових книг «Ображена трава», «Клавіри буднів», ряду літературно-критичних публікацій, Світлана Володимирівна Антонишин.
Впродовж цього свята, яке триватиме не один день, з приємністю і пошаною, ювілярку привітали колеги по перу - члени Літературної вітальні, численні друзі, родина, керівники районної та міської влади.
А ширше коло шанувальників ювілярки має можливість прийти на зустріч з її творчістю «Земні алеї Світлани Антонишин. Портрет сучасниці», яка відбудеться 22 жовтня 2014 року о 15 годині в районному Народному домі.

 


16420-10-2014

 

На Бродівщині відзначено 200-річчя від Дня народження Якова Головацького

   20 жовтня 2014 року минуло 200 років від дня народження поета, ученого, одного з трьох діячів «Руської трійці», уродженця села Чепелі Золочівського округу (нині Бродівський район) Якова Федоровича Головацького.

У святкуваннях цієї дати, які відбулись у рідному селі поета, взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець, керівник народного аматорського театру «Пошук» районного Народного дому Марія Радзівіл, сільський голова Микола Гавришко, громада села.

Заходи розпочались поминальною службою у сільській церкві. Представники районної і сільської влади поклали квіти до пам’ятного знака, спорудженого на місці хати, в якій народився Яків Головацький.

Далі в Народному домі відбулась концертна літературно-музична програма, яку підготували працівники культури спільно з учнями місцевої школи.    

 


16320-10-2014

 

Відбулися змагання з баскетболу за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Т. Шевченка в Україні та VІІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених 75-річчю створення Львівської області

18-19 жовтня 2014 року,  в містах Червонограді та Сокалі відбулися змагання з баскетболу за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Т. Шевченка в Україні та VІІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених 75-річчю створення Львівської області.

Змагання організовані управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки відділення НОК України у Львівській області.

Змагалися чоловічі та жіночі збірні команди районів області та міст обласного значення у двох вікових категоріях: категорія «Дорослі» (вік – 1996 р.н. та старші) та категорія «Ветерани» (вік – 1974 р.н. та старші). Баскетбольні турніри категорії «Ветерани» відбулися на спортивній базі Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. № 4-ліцей», категорії «Дорослі» – у спортивних залах Палацу спорту «Шахтар», ДЮСШ №1 та ЗОШ №5 м.Червонограда.

У змаганнях взяли участь 240 учасників, які представляли 11 збірних команди: 5 – міст обласного значення та 6 з районів області.

Серед дорослих перше місце виборола команда жінок Бродівського району, а саме команда Бродівського педагогічного коледжу ім. М.Шашкевича. Команда чоловіків Бродівського району зайняла третє призове місце.

Переможці та призери змагань були відзначені медалями, грамотами, кубками від Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

162

 

 


 

20-10-2014

Руслан Шишка провів нараду з питань підготовки до проведення позачергових парламентських виборів


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка зустрівся з начальником цеху телекомунікаційних послуг № 2 Львівської філії ВАТ «Укртелеком» Миколою Довбетою, начальником Бродівського РЕМу Григорієм Хоміцьким, заступником начальника Бродівського районного відділу МВСУ Сергієм Карплюком, начальником відділу ведення державного реєстру виборців райдержадміністрації Маряном Онищуком та начальником відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Ольгою Борячок з питань підготовки та проведення на території Бродівського району позачергових виборів до Верховної Ради України, що відбудуться цієї неділі.
Під час наради обговорили стан забезпечення приміщень для голосування засобами зв’язку та електроенергією, а також про охорону цих приміщень та дотримання правопорядку на виборчих дільницях в день голосування.
Окрім цього, говорили про можливі надзвичайні ситуації пов’язані із погіршенням погодних умов та шляхи їх ліквідації.
Руслан Шишка підсумовуючи зустріч зазначив, що приміщення виборчих дільниць у Бродівському районі готові до голосування 26 жовтня, висловив сподівання, що прогнозоване погіршення погоди не призведе до непередбачуваних наслідків.


15920-10-2014

Опалювальний сезон на Бродівщині може розпочатись вже цього тижня


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка провів нараду за участю першого заступника Бродівського міського голови Романа Сподарика, начальника комунального підприємства «Бродитеплоенерго» Ігоря Голіновського та голови постійної депутатської комісії Бродівської районної ради Юрія Тація. Зокрема, під час наради обговорили питання щодо можливих термінів початку опалювального сезону та належного функціонування тепломереж в осінньо-зимовий період 2014-15р.р.. За словами керівника Ігоря Голіновського, підприємство повністю готове до початку опалювального сезону, здійснена підготовка на об’єктах соціальної сфери та у житлових будинках.
За словами очільника району, опалювальний сезон на Бродівщині може розпочатись вже цього тижня.

 


15718-10-2014

 

В с.Маркопіль похоронили військовослужбовця, який загинув під час виконання бойового завдання


Сьогодні з почестями вс.Маркопіль Бродівського району похоронили військовослужбовця - Крупніцького Богдана Васильовича, який загинув під час виконання бойового завдання 14 жовтня.
Односельчани та мешканці навколишніх сіл, представники місцевої та районної влади, депутати обласної та Верховної рад, військовослужбовці взяли участь у церемонії.
Юнак був найстаршим із чотирьох дітей в сім'ї Крупніцьких, 7 жовтня йому виповнилось 23 роки.

 


15817-10-2014

 

Проведено командно-штабні тренування


На території Бродівського району проведено командно-штабні тренування з органами управління та сигналами цивільного захисту Бродівської районної ланки Львівської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ.
Участь у тренуванні взяли начальник цивільного захисту району, перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець, начальник відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадим Тимчишин, члени районної комісії з питань ТЕБ та НС та районної евакуаційної комісії.


16017-10-2014

 

На Бродівщині прощаються із загиблим військовослужбовцем


Вранці 17 жовтня, у військову частину А2595 м.Броди привезли тіло військовослужбовця - 23-річного Богдана Крупніцького, який загинув під час виконання службових обов'язків в ході забезпечення проведення антитерористичної операції на сході України.
На церемонії прощання були присутні військові товариші, командування частини, зокрема командир частини - Ігор Яременко, голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка, Бродівський міський голова Анатолій Белей, громадськість міста та району.
Після цього, тіло загиблого повезли у с.Маркопіль Бродівського району, де проживав вояка. Тут його зустрічали квітами та вигуками "Герої не вмирають!"

 161 1161 2161 3161 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


17-10-2014156

 

Семінар  щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на 2015

Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець та заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод були присутні на семінарі щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на 2015, який відбувся 17 жовтня, в сесійному залі Бродівської районної ради. Для обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2015 рік затверджено такі пріоритети: «Народні доми», «Заходи з енергозбереження в освітній галузі», «Інші пріоритети».


17-10-2014155

Відбувся тренінг «Крок до успіху»

За сприяння сектору молоді і спорту та відділу освіти Бродівської райдержадміністрації, 16 жовтня у приміщенні Бродівської центральної районної бібліотеки відбувся тренінг «Крок до успіху». Основною метою якого - активізації молодіжного руху на Бродівщині, виховання духу лідерства. У тренінгу взяли участь представники міжшкільного учнівського парламенту, а саме: учні СЗОШ І-ІІІ ст. №2, ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Бродівської гімназії ім.Труша, Лешнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Поникв'янської ЗОШ І-ІІІ ст., Пониковицької І-ІІІ ст., Шнирівської І-ІІІ ст. Вели тренінг - представник Молодіжної громадської організації "СІМ" Мар'яна Горбатюк та  представник Українського католицького університету о.Павло Худ.

30

 


17-10-2014

 


На Бродівщині оголошено Дні жалоби 17-18 жовтня


У зв’язку із загибеллю військовослужбовця, мешканця с.Маркопіль Бродівського району, під час виконання бойового завдання в зоні проведення антитерористичної операції на сході України у Бродівському районі оголошено 17-18 жовтня Днями жалоби.
Сьогодні тіло загиблого привезуть у військову частину А2595 м.Броди, де відбудеться прощання.  У рідному селі загиблого відбудуться: 17 жовтня о 20.00 - парастас, 18 жовтня о 14.00 - похорон.15-10-20143

 

Відбулось  засідання  районної  призовної  дільниці

Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець спільно з начальником відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадимом Тимчишиним  взяли участь у засіданні  районної  призовної  комісії, яка відбулась у приміщенні Бродівського ОРВК.

154

 


14-10-2014

 

Відбулись збори представників учнівського самоврядування


За ініціативи сектору молоді та спорту та відділу освіти Бродівської райдержадміністрації відбулись збори представників учнівського самоврядування у яких взяли участь учні загальноосвітніх закладів Бродівського району. Зокрема, серед учасників зустрічі були присутні учні Бродівської гімназії ім..І.Труша, СЗОШ №2, ЗОШ №3 та ЗОШ №4 м.Броди, Підкамінської, Лешнівської, Пониковицької, Поникв’янської та Ясенівської загальноосвітніх шкіл. Основна мета зустрічі – обрання керівного складу Міжшкільного учнівського парламенту. Після обговорення цього питання, учасники зборів прийняли рішення обрати Президентом Парламенту ученицю ЗОШ №4 м.Броди Юлію Іщик, яка очолює учнівське самоврядування у своїй школі. Також було обрано її заступників.
Окрім цього, в рамках реалізації Програми щодо активізації молодіжного руху на Бродівщині, за сприяння сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації планується проведення 16 жовтня тренінгу «Крок до успіху», який відбудеться в приміщенні Бродівської районної бібліотеки о 16.00год.

 


15314-10-2014

 

На Бродівщині відзначили День українського козацтва та 72-річницю створення УПА


Традиційно щороку, 14 жовтня у свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці відзначають День українського козацтва та створення Української Повстанської Армії. Цього року ми відзначаємо 72-річницю створення УПА. З нагоди свята у Бродах сьогодні відбулись урочисті заходи за участю представників районної та міської влади, учнівської та студентської молоді, громадськості міста та району. Під час урочистостей відбулась спільна молитва за борців за волю України, покладено квіти до пам’ятника Жертвам політичних репресій, Петру Полтаві та пам’ятного знаку Небесній Сотні, звучали патріотичні пісні.
Продовжились урочистості у Бродівському районному Народному домі. Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка звернувся з вітальними словами до ветеранів ОУН-УПА та молоді, побажав усім міцного здоров’я та благополуччя. З нагоди свята ветеранам УПА було вручено матеріальну допомогу.

153 1153 2153 3153 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


15213-10-2014

 

Оксана Прокопець провела засідання інвентаризаційної комісії Бродівської райдержадміністрації


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання інвентаризаційної комісії Бродівської райдержадміністрації, на якому розглядалось питання стану інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, які знаходяться на території Бродівського району. Зокрема. під час засідання заслухано балансоутримувачів споруд цивільного захисту. Вони інформували про укомплектування та готовність до використання цих споруд.

 


7513-10-2014

 

В голови райдержадміністрації відбулась щотижнева нарада

Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів чергову нараду за участю заступників голови райдержадміністрації з начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації та керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Під час наради проаналізовано стан надходжень коштів до районного та місцевих бюджетів за 9 місяців поточного року, стан сплати податків до бюджетів усіх рівнів. Зокрема, відзначено, що податки надходять згідно із запланованими показниками. Також було заслухано інформацію про стан виплати заробітної плати в бюджетних установах, пенсій та соціальних виплат, підготовку бюджетних установ до роботи в осінньо-зимовий період. Так, навчальні заклади району забезпечені твердим паливом на 87%, а в цілому район готовий до початку опалювального сезону 2014-2015 років. Під час наради розглядались також питання про вимоги до розробки містобудівної документації в системі функціонування містобудівного кадастру області. Увагу керівників структурних підрозділів було зосереджено на якості здійснення пасажирських перевезень, роботі з попередження інфекційних захворювань на території району, вирішенні проблем переселенців із східних областей України, зокрема, надання їм матеріальної допомоги, виплати пенсій, працевлаштування.

 


15113-10-2014

 

Відбулось засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Під час засідання розглянули питання про стан готовності захисних споруд цивільного захисту, утримання автомобільних доріг у зимовий період та під час можливих надзвичайних ситуацій, про стан підготовки підприємств району до роботи у зимовий період 2014/15р.р., про організацію та функціонування пунктів обігріву та соціальних патрулів при значному зниженню температури тощо.
Зокрема, за словами керівників дорожніх підприємств району, триває підготовка до роботи служб у зимовий період, проведено ремонт техніки для утримання доріг району взимку, здійснено закупівлю посипкових матеріалів.
Як зазначила Оксана Прокопець, з метою належної роботи дорожніх служб у випадку можливих надзвичайних ситуацій у зимовий період на автошляхах Бродівщини, створено резервний фонд паливно-мастильних матеріалів.


 10-10-2014145 8

 

Привітання із золотим весіллям

       Голова райдержадміністрації Руслан Шишка привітав мешканців м.Броди, сім’ю Жолновичів – Василя Адамовича та Стефанію Григорівну з 50 -річчям подружнього життя і ювілейним днем народження господаря.  Ювіляри – ветерани підприємства УТОГ «Явір», разом багато років віддали праці на підприємстві, виховали дітей, внуків, тішаться правнуками. Подарунок і квіти від голови райдержадміністрації іменинникам вручила начальник відділу зв’язків з громадськістю, ЗМІ та доступу до публічної інформації Оксана Шишка. Також подарунок і привітання іменинники отримали від Бродівського міського голови Анатолія Белея, колег та друзів по роботі.

Організувала свято перекладач підприємства УТОГ «Явір» Наталія Петренко.

 


10-10-2014

 

Відбулось спеціальне об'єктове навчання щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка взяв участь у спеціальному об'єктовому навчанні щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на ЛВДС "Броди" філії "Магістральні нафтопроводи "Дружба" ПАТ "Укртранснафта" з розгортанням загонів Бродівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області.


 10-10-2014145 7

 

Відбулися районні змагання - Першість Бродівського району з  серед юнаків та дівчат

09.10.2014 року на стадіоні «Ювілейний» о 10.00 год. відбулися районні змагання - Першість Бродівського району з легкоатлетичного чотириборства «Дружба» серед юнаків та дівчат. Змагання включали такі види: біг 60 м, біг 600м, стрибки в довжину з розбігу, метання м’яча серед учнівської молоді 2000-2001 року народження. У змаганнях взяли участь:  юнаків - 12 команд,  дівчат – 13 команд. Також команда Бродівської СЗОШ І-ІІІст. №2, яка 9 жовтня 2014 р. брала участь у чемпіонаті області з легкоатлетичного чотириборства в м.Львові.

 

 


09-10-2014dscf2907

 

Відбулась нарада з питань надання пільг і компенсацій на оплату житлово-комунальних послуг

     Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів нараду з керівниками підприємств житлово-комунальної сфери за участю начальника управління праці та соціального захисту населення Ігоря Гащака, його заступника Галини Сковронської та керівників окремих відділів даного управління. Розглядалось питання щодо координації роботи вказаних структур з надання пільг і компенсацій на оплату житлово-комунальних послуг населенню відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 року № 409 та інших законодавчих актів.

 


08-10-2014

 

Відбулась реорганізація Підгорецької ЗОШ І-ІІ ступенів


 У приміщенні новоствореного навчально-виховного комплексу в сПідгірці Бродівського району відкрито групу для 15 дітей дошкільного віку з короткотерміновим перебуванням.  В рамках урочистих заходів відбулось освячення оновленого приміщення, урочиста шкільна лінійка та святковий концерт. З привітальним словом виступили голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка, голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна та народний депутат Ірина Сех.


 08-10-2014145 4

 

Відбулось  засідання  районної  призовної  комісії

Начальник відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату Бродівської райдержадміністрації Вадим Тимчишин  взяв участь у засіданні  районної  призовної  комісії, яка відбулась у приміщенні Бродівського ОРВК.

 


 08-10-2014145 5

 

14 жовтня буде відзначатись День Українського козацтва та 72- річниця утворення УПА

Відбулось засідання оргкомітету з підготовки до відзначення у м. Броди Дня українського козацтва та 72-ї річниці створення УПА. У засіданні взяли участь: голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна, представники відділу культури, охорони культурної спадщини та туризму, відділу освіти, відділу зв’язків з громадськістю, ЗМІ та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації, історико-краєзнавчого музею, Бродівської міської ради, районної організації ветеранів національно-визвольної боротьби Братства вояків ОУН-УПА. 

Під час засідання обговорено план проведення свята, склад його учасників та сценарій мистецької частини.

У програмі заходу, початок якого заплановано на 12.00 годину, передбачено: молитва біля пам’ятника Жертвам більшовицьких репресій на майдані Свободи у м.Броди,  далі – покладання живих квітів до цього пам’ятника, до пам’ятника Петру Полтаві і пам’ятного знака Героям Небесної Сотні. У районному Народному домі відбудеться святковий концерт.

До участі у відзначенні Дня Українського козацтва та 72-ї річниці утворення УПА запрошуються ветерани національно-визвольної боротьби, учні, студенти та громадськість міста і району.  08-10-2014145 1

 

Відбулися збори представників учнівського самоврядування

07.10.2014 року з ініціативи сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації відбулися збори представників учнівського самоврядування, на яких розглядалось питання щодо відновлення роботи міжшкільного учнівського парламенту. Участь у зборах взяли учні Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст.№4, Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3, Шнирівської ЗОШ І-ІІІст., Ясенівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Берлинської ЗОШ І-ІІІст., а також методист  відділу освіти райдержадміністрації - Островська М.Й.

Для залучення представників  учнівського самоврядування усіх шкіл району заплановано провести розширені збори 14 жовтня 2014 року о 15.00 год у приміщенні районного Народного дому. Метою зборів буде обрання президента парламенту, його заступників та  затвердження  плану   роботи парламенту на майбутнє.

 


 07-10-2014145 3

Відбулось обговорення проекту заходів обласної Комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2015-2018 роки.

У сесійному залі Бродівської районної ради відбулось обговорення проекту заходів обласної Комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2015-2018 роки. В обговоренні взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення Ігор Гащак, голова районної асоціації інвалідів Анатолій Шнайдрук, міський архітектор Дмитро Лящук, представники від охорони здоров'я, освіти, громадських організацій "Надія" та "Опора".

 


 06-10-2014 145 2                  

Участь  у  Львівському  міжнародному  форумі індустрії  туризму  та  гостинності - 2014

Голова Бродівської районної держадміністрації Руслан Шишка провів робочу нараду з питань участі Бродівського району в Львівському форумі індустрії туризму та гостинності - 2014.
Основною метою  форуму є популяризація туристичних можливостей та маловідомих об'єктів Львівщини, розширення ринку вітчизняних туристично-відпочинкових послуг, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень у сфері послуг, налагодження та розвиток контактів.                        

 


                                                                                06-10-2014

402

Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів апарату нараду

   Відбулась чергова нарада з керівниками відділів апарату і структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій було заслухано інформацію про проведену роботу за минулий тиждень та культурно-масові і спортивні заходи, які відбулись відповідно до плану.

  Особливу увагу було зосереджено на питаннях здійснення заходів із теплозабезпечення бюджетних установ, зокрема, навчальних та медичних закладів. Обговорювались питання щодо надання первинної правової допомоги органам місцевого самоврядування, стан роботи із зверненнями громадян та виконання документів, робота соціальних служб з прийомними сім’ями.

 


06-10-2014

Відбулась нарада з керівниками управлінь і відділів райдержадміністрації та районних структурних підрозділів

   Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів чергову нараду з начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації та керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Під час наради було розглянуто такі питання: про підготовку бюджетних установ до нового опалювального сезону   2014-2015 років, про стан виконання дохідної та видаткової частини районного бюджету за 9 місяців поточного року, про виплату орендної плати за землю, про забезпечення медикаментами населення пільгових категорій, про підготовку до завершення бюджетного року, про працевлаштування громадян, зареєстрованих в районному центрі зайнятості, про необхідність спрощення механізму надання населенню житлових субсидій на комунальні послуги, про ліміти на використання енергоносіїв.

   За інформацією начальника відділу освіти райдержадміністрації В.Хрипливого, у зв’язку з необхідністю дотримання режиму економії енергоносіїв, на осінньо-зимовий період буде внесено зміни в структуру навчального року, зокрема, канікули в школярів цього року триватимуть з 15 грудня 2014 року до 11 січня 2015 року. В цей період входять осінні канікули і частина весняних.

   Також під час наради було обговорено питання щодо ремонту доріг комунальної власності і загального користування, про стан пасажирських перевезень.

     На нараді обговорювались проблеми громадян –переселенців із східних областей України, зокрема, їх пенсійне забезпечення та надання адресної допомоги відповідно до чинного законодавства. Відзначено, що для зареєстрованих на даний час у Бродівському районі пенсіонерів (44 особи) виплати забезпечено в нормальному режимі.

 


 

                                              06-10-2014

150

Відбувся Міжобласний турнір з легкої атлетики

У неділю 05.10.2014 року у м. Броди відбувся Міжобласний турнір з легкої атлетики, присвячений пам’яті С.Винятинського, в якому взяли участь команди ДЮСШ з міст Броди, Радивилів, Буськ, Костопіль, Славута, Зборів та команда «Авангард» з с.Андріївка Буського району. Всього близько 150 учасників у трьох вікових категоріях.
    Учасників свята вітали настоятель церкви Чесного Животворящого Хреста о.Я.Царик, начальник відділу освіти райдержадміністрації В.Хрипливий, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Н.Гудима, родина Винятинських, директор Бродівської ДЮСШ С.Подавець та її викладацький склад. Переможці були нагороджені пам’ятними медалями, грамотами та грошовими нагородами. Також було відзначено кращих тренерів.

 


                                                                                    06-10-2014

126

Розпочався Відкритий кубок міста Броди з футболу

У неділю 05.10.2014 року розпочався Відкритий кубок міста Броди з футболу за сприяння Бродівської міської ради та Бродівської районної держадміністрації, в якому беруть участь 17 команд з м. Броди та Бродівського району.
 Ігри відбувались у с.Гаї-Дітковецькі, с.Пониковиця, с.Берлин, с.Лугове, с.Гаї, с.Суходоли, с.Заболотці, с.Накваша і закінчились з таким результатом:
                                          Група А                                                                     Група В

              Гаї-Дітковецькі-Карітас (2:5)                                  Гаї-Станіславчик (0:3)
                          Пониковиця 1-ФК Броди (4:0)                               Суходоли-Боратин (4:0)
    
                                         Група Б                                                                      Група Г
                          Берлин-Підкамінь (6:3)                                           Заболотці-Лешнів (4:1)
                          Лугове-Пониковиця (2:2)                                         Накваша –Смільно (3:1)

    Наступний тур відбудеться 12.10.2014 року у селах Пониква, Боратин, Смільно, Лешнів, Станіславчик, Пониковиця,  смт. Підкамінь та м. Броди.

 

149


03-10-2014

 

Визначено підприємство, яке сприятиме райдержадміністрації у визначенні перевізників на автобусних маршрутах загального користування


У Бродівській райдержадміністрації відбулось засідання конкурсного комітету на якому було визначено підприємство з організації, забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань районного конкурсного комітету з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району. Заявку на участь у конкурсі подало ТзОВ НВЦ «Євроінвестсервіс». Начальник відділу організації перевезень «Євроінвестсервіс» Ігор Дуфанцев, який представляв інтереси підприємства розповів про досвід роботи та особливості здійснення діяльності.
Після обговорення, члени комітету прийняли рішення визначити переможцем конкурсу ТзОВ НВЦ «Євроінвестсервіс» як робочий орган.

 


14603-10-2014

 

Відбулось святкування Дня газети в «Голосі відродження»


У приміщенні конферец-залу редакції районної газети «Голос відродження» за ініціативи її редактора Богдана Зробка, відбулись урочистості з нагоди Дня газети, яка почала виходити на теренах району 6 жовтня 1990 року.
Перед творчим колективом редакції та її гостями з привітанням виступила голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна. Від районної державної адміністрації в заході взяла участь і привітала присутніх начальник відділу зв’язків з громадськістю, ЗМІ та доступу до публічної інформації Оксана Шишка. Заступник головного редактора газети «Голос відродження» Галина Петрусь підвела підсумки творчого конкурсу «І став над вічністю Тарас», присвяченого 200-річчю від дня народження Кобзаря та назвала прізвища учасників цього конкурсу, який був оголошений на початку року.
В конкурсі взяли участь 30 аматорів прози і поезії різних творчих можливостей і різних професій: відомі в Україні та за її межами поети Брідщини, а також молоді початківці. Лауреатами конкурсу визнані всі учасники.
Також в залі редакції відбулась презентація книги «…і на оновленій землі» - репринтному перевиданню книги Володимира Супранівського, нашого земляка «На вічну пам’ять Тарасови Шевченкови», яку представила завідувач відділу центральної районної бібліотеки Надія Степура.
Впродовж святкового заходу в залі лунали щирі слава привітань друзів газети, її дописувачів, були подарунки, квіти, вірші про Україну, її патріотів, про наше героїчне минуле і неспокійне сьогодення.
Також працювала ярмарка з продажу книг місцевих авторів для збору коштів для допомоги учасникам АТО.

 


14703-10-2014

 

Відбулось засідання районної комісії з питань розгляду звернень громадян


В Бродівській райдержадміністрації відбулось засідання районної комісії з питань розгляду звернень громадян. Під час засідання завідувач сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Надія Чехут поінформувала про надходження до Бродівської райдержадміністрації низки письмових звернень щодо відмови у перевезенні громадян пільгових категорій на приміських маршрутах, які обслуговуються ТзОВ «Бродівське АТП-14610».
За результатами засідання було прийнято рішення звернутись з листом до перевізників з проханням посилити контроль за дотриманням чинного законодавства в сфері надання послуг, особливо це стосується перевезення громадян пільгових категорій населення.


 

 


14502-10-2014

 

Леся Мриглод привітала із 100-літнім ювілеєм жительку села Антося Катерину Мурську

1 жовтня виповнилось 100 років від дня народження жительки села Антося Катерини Іванівни Мурської. В цей день ювілярку вітала церковна громада і близька родина. Наступного дня, за сприяння Комарівського сільського голови Михайла Демчишака, відбулось привітання іменниці з боку районної влади.
З найкращими побажаннями до 100-літньої ювілярки звернулась заступник голови Бродівської районної адміністрації Леся Мриглод, яка вручила їй квіти і подарунок.
Крім подарунків і теплих побажань від районної, сільської влади, а також від родини, яка приїхали здалека, Катерина Іванівна отримала віночок українських пісень, віршів про маму, про Україну, про найкращі людські почуття. Іменинниця залишилась задоволена і висловила всім, хто долучився до свята, велику подяку. У  кінці привітання присутні виконали величне «Многая літа».

 


14402-10-2014

 

Напередодні Дня вчителя в Бродах привітали педагогічних працівників


Сьогодні, напередодні відзначення Дня працівників освіти, у Бродівському районному Народному домі відбулись урочистості у яких взяли участь голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка та голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна. Під час святкувань вони звернулись до освітян району зі словами вдячності та побажаннями здоров’я, успіхів та творчої наснаги. Також Руслан Шишка вручив почесні грамоти та грошові премії педагогам за особливі успіхи у розбудові української національної школи.
Окрім цього, працівників освіти привітав начальник відділу освіти Бродівської райдержадміністрації Володимир Хрипливий вручивши кращим з них грамоти департаменту освіти Львівської облдержадміністрації, відділу освіти Бродівської райдержадміністрації, а також передав їм грошові винагороди.
Музичний подарунок підготували для вчителів хореографічно-вокальні колективи Бродівщини.

144 1144 2144 3144 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

14302-10-2014

 

Матерям-героїням Бродівського району вручили почесні нагороди


Відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2014 року семеро жінок Бродівського району, які народили та виховали до восьмирічного віку щонайменше п’ятеро дітей відзначені найвищою нагородою – почесним званням «Мати-героїня».
Сьогодні, голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка разом із заступником Лесею Мриглод, народним депутатом Іриною Сех та головою Бродівської районної ради Ольгою Шайдулліною, вручили багатодітним жінкам нагрудні знаки до почесного звання «Мати-героїня».
У вітальному слові Руслан Шишка подякував усім жінкам за материнську самовідданість, зразкове виховання своїх дітей та забезпечення умов для всебічного їх розвитку. «Бажаю Вам міцного здоров’я, шани від дітей та від людей та належного вшанування вашої праці від держави», - зазначив він.

 


14201-10-2014

 

Концертом в Бродах відзначили Міжнародний день музики

 

Сьогодні, з нагоди відзначення Міжнародного дня музики, за ініціативи Бродівського районного народного дому, на центральній площі міста відбувся концерт за участю музикантів Народних домів Бродівського району та Бродівської школи естетичного виховання. Під час концерту було розпочато вишиванку – Український Прапор, який згодом буде передано бійцям на Сході України як оберіг і символ єдності країни. До вишивання запрошувались усі бажаючі.
Також на асфальті малювали вишивку.

 


14001-10-2014

 

У Заболотцівському відділенні територіального центру соціального обслуговування відбулись урочисті збори з нагоди відзначення Дня людей похилого віку


У Заболотцівському відділенні Бродівського районного територіального центру140 1 соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулись урочисті збори з нагоди відзначення Дня людей похилого віку у яких взяв участь голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка. Розпочались вони спільною молитвою за здоров’я підопічних центру. З вітальним словом звернулись до учасників зборів директор Центру Марія Гриневич, представники громадських організацій, а також учні Заболотцівської загальноосвітньої школи підготували для престарілих музичний подарунок.

 

 

 


13801-10-2014

 

Руслан Шишка зустрівся з представниками Місії ОБСЄ на позачергових парламентських виборах в Україні


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка провів робочу зустріч з представниками довгострокової Місії ОБСЄ зі спостереження за позачерговими парламентськими виборами 2014 в Україні. Під час зустрічі говорили про специфіку виборчого округу та Бродівського району, зокрема. Спостерігачі ОБСЄ Лара Залускі та Пека Віхервас, які моніторять перебіг виборчого процесу на Львівщині, цікавились суспільно-політичною ситуацію в регіоні пов’язану з прибуттям біженців та тимчасово переселених громадян з інших регіонів країни, особливостями виборчого законодавства, веденням кандидатами передвиборної агітації, можливими порушеннями та складностями під час ведення виборчої кампанії, наприклад, недосконалістю списків виборців тощо. Під час розмови, очільник району Руслан Шишка наголосив, що на Бродівщині офіційно зареєстровано 132 громадяни-переселенці, проте соціальної напруги не спостерігається. «Також відділом ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації, за посередництвом засобів масової інформації активно проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо покращення якості списків виборців – перевірки своїх даних у списку чи внесення змін у ці списки», - додав Руслан Шишка.
Як зазначили спостерігачі, напередодні дня виборів на Бродівщину прибудуть й інші спостерігачі – фахівці ОБСЄ, які спостерігатимуть за ходом виборів у районі.
Руслан Шишка запевнив, що готовий сприяти усім спостерігачам у виконанні їх місії, що забезпечить провести чесні та прозорі вибори до Верховної Ради України

 


13901-10-2014

 

У с.Лугове реконструюють приміщення для ФАПу та відділення поштового зв’язку


Під час робочої поїздки на територію Заболотцівської сільської ради, голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка разом з головою сільської ради Марією Дискант оглянули приміщення, куди планується перенести відділення поштового зв’язку. Як зазначила Марія Дискант, передбачається, що у цьому приміщенні також функціонуватиме ФАП з кімнатою для проживання фельдшера. Кошти для цього були виділені з місцевого бюджету.
Очільник району підтримав таку ініціативу сільського голови та наголосив, що райдержадміністрація готова сприяти її реалізації.

 


13701-10-2014

 

Руслан Шишка ознайомився із ходом ремонтних робіт у Ражнівському НВК


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка ознайомився із ходом ремонтних робіт у Ражнівському навчально-виховному комплексі. В рамках реалізації проекту, з метою покращення умов перебування дітей, тут було проведено реконструкцію системи опалення. Як зазначила голова Ражнівської сільської ради Ярослава Кісь, ці роботи на етапі завершення. Також планується встановлення у приміщенні енергозберігаючих вікон, що дасть можливість суттєво зменшити обсяги використання енергоносіїв та забезпечити дітей належними умовами.

 


13630-09-2014

 

В Бродах відбулись похорони військовослужбовця Романа Скаковського


Сьогодні в Бродах прощались із 28-річним військовослужбовцем Романом Скаковським, який помер від важких поранень отриманих в ході проведення антитерористичної операції 24 серпня. Як зазначив настоятель храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста м.Броди отець Ярослав Царик, уся бродівська громада долучилась до збору коштів на лікування вояка, у храмах району відбувались спільні молитви за здоров’я поранених військовослужбовців, в тому числі і за Романа. Проте, 28 вересня у госпіталі чоловік помер.
Попрощатись із загиблим героєм прийшли представники районної та міської влади, депутати, однокласники та однокурсники, військовослужбовці, громада міста.
Тіло військовослужбовця пронесли урочистою ходою рідним містом його військові товариші. У Романа залишилась вагітна дружина.

136 2136 4136 5136 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


3429-09-2014

Похорон загиблого бродівчанина в зоні АТО

    

      Сьогодні, 29 вересня о 20.00 годині за адресою м. Броди, вул. Виговського, 11 відбудеться парастас за Скаковським Романом Миколайовичем, 1986 р.н., військовослужбовцем, який помер від отриманих важких поранень у зоні проведення антитерористичної операції.                                                                                                   

       30 вересня об 11.00 год  розпочнеться похорон загиблого героя.


3029-09-2014

29-30 вересня  на  Бродівщині  оголошено  Днями  жалоби

 

У зв'язку із загибеллю в зоні проведення антитерористичної операції військовослужбовця в/ч А-0284 - мешканця міста Броди, голова Бродівської райдержадміністрації підписав розпорядження про оголошення 29-30 вересня Днями жалоби у Бродівському районі. В ці дні на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій будуть приспущені прапори з траурною стрічкою. Розпорядженням також передбачено обмежити проведення розважальних і концертних заходів у закладах району

134

 


 

26-09-2014

Руслан Шишка зустрівся з представниками Українського фонду соціальних інвестицій


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка зустрівся з представниками Українського Фонду соціальних інвестицій, зокрема, з координатором Проекту у Бродівському районі Яриною Боренько. За словами Руслана Шишки, в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» відбудеться конкурс мікропроектів на рівні громад малих міст та сіл, що дозволить здійснити реконструкцію об’єктів соціальної сфери Бродівщини. «Ми визначили 6 об’єктів, які можуть бути включені в Програму. Передбачається, що за рахунок коштів громад та гранту Уряду Німеччини тут будуть проведені ремонтно-будівельні роботи, придбано обладнання тощо», - зазначив очільник району. Зокрема, у ІІ турі конкурсного відбору мікропроектів візьмуть участь ДНЗ №9 м.Броди, Заболотцівська загальноосвітня школа та спортивний зал Лешнівської загальноосвітньої школи, фельдшерсько-акушерські пункти с.Дуб’є та с.Підгірці, Народний дім с.Пониква Бродівського району.


Довідка. У рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» Український фонд соціальних інвестицій оголошує другий тур конкурсного відбору мікропроектів.
Фінансування Проекту здійснюється за рахунок гранту Уряду Німеччини через німецький банк розвитку KfW.
До участі у конкурсі запрошуються територіальні громади наступних районів Львівської, Вінницької та Кіровоградської областей.
У Львівській: Бродівського, Городоцького, Дрогобицького, Жидачівського, Жовківського, Золочівського, Миколаївського, Мостиського, Перемишлянського, Пустомитівського, Самбірського, Сколівського, Сокальського, Старосамбірського, Стрийського, Яворівського, міст Борислав, Моршин, Новий Розділ, Трускавець, Вінники та смт. Рудне, Брюховичи.
У Вінницькій області: Барського, Бершадського, Вінницького, Гайсинського, Жмеринського, Іллінецького, Калинівського, Крижопільського, Липовецького, Літинського, Могилів-Подільського, Мурованокуриловецького, Немирівського, Оратівського, Погребищенського, Теплицького, Тиврівського, Томашпільського, Тростянецького, Тульчинського, Хмільницького, Чернівецького, Чечельницького, Шаргородського та міста Ладижин.
У Кіровоградській: Вільшанського, Гайворонського, Голованівського, Добровеличківського, Долинського, Знам’янського, Кіровоградського, Маловисківського, Новгородківського, Новоархангельського, Новомиргородського, Новоукраїнського, Олександрівського, Олександрійського, Онуфріївського, Петрівського, Світоловодського, Ул’янівського.
У рамках Проекту планується впровадження мікропроектів на рівні громад сіл та малих міст (до 50 тис. населення).
Участь громад у Проекті полягатиме у реалізації мікропроектів на базі об’єктів соціальної сфери: шкіл; дитячих садків; амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів; будинків культури, клубів, бібліотек; водогонів.
Реалізація мікропроектів передбачає проведення ремонтно-будівельних робіт, придбання обладнання, проведення навчання та консультаційних послуг для громад. УФСІ фінансуватиме 80% вартості мікропроектів.
Загальні умови для мікропроектів:
• об’єкт соціальної сфери, що пропонується для участі у конкурсі має бути обраним загальними зборами громади;
• оцінена вартість мікропроекту має бути не меншою 500 000 грн. та не більшою ніж 2 000 000 грн.;
• місцева громада повинна вкласти в реалізацію мікропроекту не менше 20% вартості;
• громадою, на підтвердження реальності технічного рішення, надана проектно-кошторисна документація, погоджена УФСІ та затверджена згідно вимог діючого законодавства;
• мікропроект повинен мати істотний позитивний вплив на енергозбереження. Перевагу матимуть мікропроекти, які містять комплексні рішення з питань енергозбереження, а саме: утеплення будівлі, використання відновлюваних та альтернативних джерел енергії, запровадження енергоефективних заходів у мережах тепло та електропостачання будівель;
• відсутні будь які серйозні конфлікти, вирішені усі правові питання стосовно впровадження мікропроекту ;
• мікропроект відповідає діючим вимогам щодо охорони навколишнього середовища.
Для участі у конкурсі кожна громада має надати УФСІ наступний перелік документів:
1. Витяг з протоколу Загальних зборів громади, завірений підписом та печаткою сільського голови, про вибір пріоритетної проблеми, обрання Агенції з впровадження та з рішенням щодо розміру місцевого внеску до мікропроекту; лист реєстрації присутніх, а також 3 фотографії загальних зборів на їх підтвердження (фото президії, голосування, загальний план, щоб пересвідчитись у кількості присутніх);
2. Мікропроектна пропозиція встановленої форми з додатками: Загальна інформація про інфраструктуру населеного пункту; Реєстраційний список учасників загальних зборів громади; Довідка про власника об'єкту впровадження мікропроекту; Гарантійний лист від організації власника об'єкту про взяття на облік вартості ремонтно-будівельних робіт, які будуть виконані в результаті впровадження мікропроекту; Гарантійний лист власника об'єкту про збереження об'єкту у власності (заборона відчуження) не менш як на 15 років; План забезпечення життєздатності об'єкту після закінчення робіт.
3. Комплектна проектно-кошторисна документація, погоджена та затверджена у встановленому порядку.
4. Угоду на здійснення авторського нагляду за виконанням ремонтно-будівельних робіт (угода має містити положення щодо матеріальної відповідальності проектанта за невчасне надання послуг з авторського нагляду).

 


13326-09-2014

 

Юрій Турянський: «Місцеві ЗМІ повинні мати пріоритетне право на отримання ліцензій»


Місцеві телерадіокомпанії повинні мати пріоритетне право отримувати ліцензії на здійснення телерадіомовлення на території Львівської області, адже вони краще відчувають інформаційні потреби мешканців регіону.

На цьому наголосив т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський під час зустрічі з головою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрієм Артеменком та членами новообраної Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

«Місцеві мовники потребують дієвої підтримки держави. І я впевнений, що Національна рада з питань телебачення та радіомовлення підтримуватиме розвиток регіональних медіа Львівщини через надання преференцій при видачі ліцензій на мовлення в області», – сказав Юрій Турянський.

Керівник області наголосив також на тому, що українці очікують позитивних змін від реалізації Закону про суспільне мовлення. Адже це дозволить створити важливу платформу для громадської дискусії.

«Напередодні виборів дуже важливо, аби усі ЗМІ дотримувались виборчого законодавства. Переконаний, що Нацрада впевнено відстоюватиме принципи демократії та свободи слова, аби кожен українець зміг зробити усвідомлений вибір. Вибір, який допоможе змінити країну», – зазачив Юрій Турянський.

 


13225-09-2014

 

Леся Мриглод провела засідання комісії з питань захисту прав дитини


Заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод провела засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання розглядались питання про доцільність позбавлення батьківських прав одного з батьків відносно неповнолітньої дитини та питання захисту майнових прав неповнолітньої дитини. За рішенням комісії ці питання будуть додатково вивчатись, після чого будуть прийняті відповідні рішення


13125-09-2014

Руслан Шишка провів засідання Колегії Бродівської райдержадміністрації


На засіданні Колегії райдержадміністрації, яка відбулась під головуванням Руслана Шишки розглянули питання про стан виконання місцевих бюджетів у Бродівському районі та про готовність підприємств житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу району до осінньо-зимового періоду 2014-2015 року. Під час засідання колегії очільник району Руслан Шишка наголосив на необхідності економії енергоносіїв на промислових підприємствах району, а також населенням району. За його словами, райдержадміністрація проводить роботу з керівниками підприємств – найбільшими споживачами електроенергії в районі щодо зменшення обсягів споживання. «Окрім цього, відділ розвитку інфраструктури та ЖКГ райдержадміністрації спільно з Бродівським РЕМ проводить широку роз’яснювальну та інформаційну роботу серед населення з метою зменшення споживання енергоносіїв в осінньо-зимовий період 2014-15р.р», - зазначив Руслан Шишка.
Також на засіданні говорили про роботу із зверненнями громадян у Бродівській райдержадміністрації та про стан виконання структурними підрозділами райдержадміністрації та виконкомами місцевих рад району розпорядчих документів облдержадміністрації, райдержадміністрації у І півріччі 2014 року.

 


130  24-09-2014

 

Проінспектували технічний стан шляхо-будівельної техніки на підприємствах району


Начальник відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату Бродівської райдержадміністрації Вадим Тимчишин спільно з представниками Бродівського об’єднаного військового комісаріату провели перевірку технічного стану шляхо-будівельної техніки, що перебуває на балансі підприємств, установ та організацій району та може бути використана для ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період. За результатами перевірки будуть складені відповідні акти на кожну одицю техніки.

 


129  24-09-2014

 

Відбулось засідання оргкомітету з підготовки до відзначення 72-ї річниці створення УПА

Заступник голови райдержадміністрації Леся Мриглод провела засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення 72-ї річниці створення УПА.
У засіданні взяли участь голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна, представники відділу культури, охорони культурної спадщини та туризму, відділу освіти, сектору молоді та спорту райдержадміністрації, громадських організацій, Бродівської міської ради та Бродівського історико-краєзнавчого музею. Під час засідання обговорено формат проведення дійства, склад його учасників. Святкування, яке буде проводитись 14 жовтня 2014 року, передбачає проведення поминальних панахид в усіх храмах району, урочисту художню частину в районному Народному домі, привітання ветеранів ОУН-УПА, покладання квітів до пам’ятника Жертв більшовицьких репресій, пам’ятника Петру Полтаві та Пам’ятного знака Героям Небесної Сотні. В приміщеннях Бродівського історико-краєзнавчого музею, центральної районної та сільських бібліотеках будуть розгорнуті виставки про історію УПА та її героїв.

 


126  23-09-2014

 

Відбувся фінал чемпіонату Бродівського району з футболу


Відбувся фінал чемпіонату Бродівського району з футболу. У чемпіонаті приймало участь близько 20 команд із сіл району.
У ІІ лізі чемпіонату переможцями стали:
І м. ФК Батьків;
ІІ м.Фк Пониква;
ІІІ м. ФК Голубиця.

Переможцями вищої ліги стали:
І м. ФК»Стир»(Пониковиця)-ФК Суходоли;
ІІм. ФК Суходоли;
ІІІм. ФК Лугове.
Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка нагородив переможців кубками, медалями та грамотами. Також було відзначено кращих воротарів, нападників, півзахисників та захисників, президентів та тренерів команд. Подяку голови райдержадміністрації було вручено голові Пониковицької сільської ради Галині Бенедик за вагомий внесок у розвиток футболу у своїй місцевості.


125  23-09-2014

 

В Бродах відбувся VII етап відкритого Кубку Львівської області з шахів «Юні таланти Львівщини»


В рамках святкування 930 -річчя з дня першої літописної згадки про м.Броди тут відбувся VII етап відкритого Кубку Львівської області з шахів «Юні таланти Львівщини». У змаганнях взяли участь юнаки і дівчата віком до 10-ти років з Калуша, Тернополя, Івано-Франківська,а також з інших міст Львівщини: м.Городка, м.Пустомити, м.Стрия, м.Новояворівська, м.Рава-Руська.Всього участь у змаганнях взяло 56 учасників.
Справжнє свято на сцені створили працівники відділу культури, які долучилися і зробили спортивне свято грандіозним заходом.
Переможцями стали:
у віковій категорій 2005-2006 р.н. серед юнаків
Прокоф’єв Валентин -м.Калуш І місце;
Миськів Віталій - м.Городок ІІ місце;
Кустра Владислав м.Тернопіль ІІІ місце.

у віковій категорій 2005-2006 р.н. серед дівчат
Гуль Марта –м.Городок І місце;
Мокрецька Анастасія –м.Калуш ІІ місце;
Іваницька Софія –м.Івано-Франківськ ІІІ місце;

У віковій категорії 2007 р.н. серед хлопців перемогли :
Зіненко Степан м. Городок І місце;
Сачко Михайло м.Броди ІІ місце;
Бистрий Павло м.Городок ІІІ місце.

У віковій категорії 2007 р.н. серед дівчат перемогли :
Бучковська Вероніка – м.Городок І місце;
Венжинович Віра – м.Почаїв ІІ місце;
Войтко Юліана – м.Городок ІІІ місце.

У віковій категорії 2007 р.н. серед хлопців перемогли:
Шемелинець Михайло м.Городок І місце;
Єлізаров Володимир м.Городок ІІ місце;
Гарасим Олег м. Новояворівськ ІІІ місце.

У віковій категорії 2007 р.н. серед дівчат перемогли:
Трунько Вікторія М.Городок І місце;
Хміль Соломія м.Городок ІІ місце;
Казюк Соломія м.Рава-Руська ІІІ місце.
На змагання прибули гості - член Львівської шахової федерації- Матвієнко Микола, народний депутат України –Сех Ірина Ігорівна, яка вручила переможцям диски з патріотичними піснями.
Переможці турніру були нагороджені пам’ятними грамотами, медалями, кубками, які вручив голова Бродівської райдержадміністрації Шишка Руслан та перший заступник Бродівського міського голови – Сподарик Роман.

 

 


47  22-09-2014

 

 

Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів апаратну нараду

 

Відбулась апаратна нарада під головуванням Руслана Шишки, в якій взяла участь заступник голови райдержадміністрації Леся Мриглод. Під час наради начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Марія Повшак проаналізувала стан виконання протокольних доручень структурними підрозділами райдержадміністрації та проінформувала про поточну роботу відділу. Також під час наради було заслухано інформацію керівників і пропозиції щодо роботи з документацією, про методичну допомогу, яку надають відділам структурні підрозділи облдержадміністрації, про стан облаштування нового приміщення центру надання адміністративних послуг. Начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Ольга Борячок повідомила про підготовку до засідання Колегії райдержадміністрації, яке відбудеться 25 вересня в сесійному залі Бродівської районної ради.

 


75  22-09-2014

 

Відбулась щотижнева нарада в голови райдержадміністрації

Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів щотижневу нараду за участю заступника голови райдержадміністрації Лесі Мриглод та керівників управлінь і відділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.
У зв’язку з наближенням опалювального сезону, основну увагу присутніх голова райдержадміністрації звернув на необхідність вжиття заходів з економії енергоносіїв на підприємствах, в бюджетних установах і організаціях, в побуті, а також на проведення роз’яснювальної роботи серед населення і трудових колективів.
Також на нараді було обговорено фінансовий стан району, стан надходження до районного та місцевих бюджетів податків усіх видів, орендної плати за землю, стан залучення інвестицій в промисловість району. Далі було заслухано інформацію про стан заготівлі твердого палива в закладах освіти, стан підвозу дітей до школи, а також порушено питання щодо встановлення статусу учасників АТО. З метою детального вивчення стану цієї роботи вирішено провести окрему нараду. Також присутні заслухали інформацію про стан готовності паливно – енергетичного комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років. Відзначено, що підготовка проходить згідно із затвердженими графіками.

 


  19-09-2014

 

Відбувся захист почесного звання "Народний"  творчих колективів Бродівського району

,        

У Бродівському районному Народному домі перед представниками Львівського обласного центру народної творчості і культурно-освітьної роботи (директор Р.Береза) відбувся захист почесного звання "Народний",  у якому взяли участь два творчі колективи - ансамбль народної пісні і музики "Діброва" (керівник М.Добрянський)  та вокальний ансамбль "Гармонія душі" (керівник Н.Мілютенко).

 

 


26  19-09-2014

 

Відбулось  засідання районної  комісії з  надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання

 

Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання районної комісії з  надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання громадян. На засіданні розглянуто дві заяви, за якими прийнято відповідні рішення.  


19-09-2014

Відбулось засідання районної комісії з надання допомоги малозабезпеченим сім’ям


Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання районної комісії з надання допомоги малозабезпеченим сім’ям. На засіданні розглянуто 102 заяви, більшість з яких вирішено позитивно.


Відбулось засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

     17 вересня відбулось засідання районної комісії з питань захисту прав дитини, яке провела заступник голови райдержадміністрації Леся Мриглод. На засіданні розглядалось питання щодо негайного відібрання трьох дітей від неблагополучної матері.  

 


18-09-2014

 

Відбулось  засідання комісії  з легалізації робочих місць

 

      Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання комісії  з легалізації робочих місць. Під час засідання комісії було розглянуто питання про вжиття правових заходів щодо приватних підприємців, які здійснюють  торгівельну діяльність на Бродівському  ринку без касових апаратів та дозвільних документів.18-09-2014


Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів нараду з питань зменшення  споживання енергоносіїв

 

          Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів нараду з питань зменшення споживання енергоносіїв за участю керівників промислових та інших підприємств – споживачів найбільших обсягів електроенергії та  газу. Під час наради було обговорено пропозиції щодо невідкладного вжиття  заходів  з метою зменшення споживання природного газу не менше ніж на  30 % та електроенергії не менше, ніж на 20%.  


    dscf2599 118-09-2014  

Відбулась нарада з міським, селищним та сільськими головами рад району

 

       Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка провів нараду з міським, селищним та сільськими головами району. В роботі наради взяла участь голова Бродівської районної ради О.Шайдулліна. Під час наради було розглянуто такі питання:
1.   Про заходи щодо зменшення енергоспоживання споживачами.
Доповідав: Хоміцький Григорій Миронович - начальник Бродівського району електричних мереж.
2.   Про стан виконання місцевих бюджетів за звітній період та завдання щодо завершення фінансового року.
Доповідала: Янковська Оксана Василівна - начальник фінансового управління райдержадміністрації.
3.   Про участь органів місцевого самоврядування у конкурсах мікропроектів.
Доповідала: Шайдулліна Ольга Василівна – голова Бродівської районної ради.
4.   Про підготовку до осінньо - зимового періоду 2014 – 2015 років.
5.   Про стан пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах, які не виходять за межі району.
Доповідав: Коваленко Михайло Васильович – начальник відділу розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.
6.   Про хід підготовки до позачергових виборів народних депутатів України.
Доповідав: Онищук Мар’ян Назарович – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.
7.   Різне.
Доповідали: Хрипливий Володимир Юрійович – начальник відділу освіти райдержадміністрації - про електронний реєстр дітей в дошкільних навчальних закладах;

Мриглод Леся Федорівна – заступник голови райдержадміністрації – про благоустрій територій та стан приміщень установ бюджетної сфери в сільських населених пунктах району. 17-09-2014

Відбулось засідання Бродівської районної координаційної ради з питань допомоги учасникам АТО та соціального захисту їх сімей


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання районної координаційної ради з питань допомоги учасникам антитерористичної операції та соціального захисту їх сімей. У засіданні ради взяли участь начальник Бродівського районного управління юстиції Володимир Адамець і приватні нотаріуси Бродівського району. Під час засідання розглядались питання щодо надання матеріальної та правової допомоги воїнам, які служать у зоні проведення антитерористичної операції та членам їх сімей.16-09-2014

Руслан Шишка взяв участь в обласній нараді з питань енергозбереження

        Голова райдержадміністрації Руслан Шишка взяв участь у нараді з питань енергозбереження та економії природного газу, яка відбулась у Львівській обласній державній адміністрації під головуванням т.в.о. голови облдержадміністрації Ю.І. Турянського. У роботі наради, крім голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення, взяли участь науковці Львівщини. Розглянуто питання щодо зменшення обсягів споживання енергоносіїв, а саме: газу - не менше, ніж на 30% та електроенергії – не менше, ніж на 20%.16-09-2014

Відбулось засідання Колегії відділу освіти Бродівської райдержадміністрації

     Заступник голови райдержадміністрації Леся Мриглод взяла участь у засіданні Колегії відділу освіти, яке провів його начальник  Володимир Хрипливий. У роботі Колегії  взяла участь голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна. Під час засідання розглядались  питання щодо визначення кращих працівників освіти для нагородження Почесною грамотою голови Бродівської райдержадміністрації  «За особливі успіхи у розбудові української національної школи». За результатами обговорення    Колегія вирішила подати кандидатури Вовчастої Галини Іванівни – вчителя англійської мови Заболотцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Мартиняк Інни Петрівни – вчителя біології Бродівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ  № 2 (з вивченням англійської мови з першого класу).

 


16-09-2014

 

Відбулась перевірка стану готовності захисних спорудах цивільного захисту

      Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець спільно з начальником відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадимом Тимчишиним здійснили робочу поїздку по захисних спорудах цивільної оборони Бродівського району з метою перевірки їх готовності до укриття населення у випадку надзвичайного стану або особливого періоду.15-09-2014

 

Відбулось засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

 

         Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання комісії з питань ТЕБ та НС.

На засіданні комісії начальник відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та вивлення корупції апарату райдержадміністрації Вадим Тимчишин порушив проблему щодо спалювання залишків сухої рослинності на території району. На засіданні також розглянуто питання:
1. Про покращення стану фінансування, створення та утримання підрозділів місцевої пожежної охорони.
2. Про облаштування об’єктів підвищеної небезпеки Бродівського району системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій.
3. Про необхідність зменшення споживання електроенергії підприємствами, установами, організаціями району, а також індивідуальними споживачами.

4. Про ліквідацію наслідків загоряння торфу на території села Шнирів Бродівського району.
З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

 100015-09-2014

 

Відбулась апаратна нарада у голови райдержадміністрації

 

    Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів апаратну нараду з керівниками управлінь і відділів райдержадміністрації та апарату райдержадміністрації, на якій розглянуто питання щодо виконавської дисципліни, стану виконання розпорядчих документів. Керівники відділів доповіли про стан виконаної роботи за минулий тиждень, а також проінформували про плани на наступний.
15-09-2014

Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів чергову нараду з керівниками управлінь і відділів


       Відбулась чергова нарада у голови райдержадміністрації з керівниками управлінь і відділів та районних структурних підрозділів. В роботі наради взяла участь перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець. Під час наради узагальнено підсумки роботи за минулий тиждень, а також зосереджено увагу на наступних питаннях: про заходи з економії енергоносіїв в бюджетних установах району, про підготовку наради з сільськими і селищним головами району щодо запровадження режиму економії електроенергії в населених пунктах району, про підсумки проведення у Бродівському районі третьої черги мобілізації до Збройних сил України, про стан надходження коштів до районного та місцевих бюджетів, про стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО та їх сімей, про стан готовності бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період, про надання всіх видів соціальної допомоги та стан працевлаштування громадян, які переселились в Бродівський район із східних областей України. З розглянутих питань голова райдержадміністрації дав відповідні доручення.14-09-2014

 

У Бродах відбулось святкування Дня фізичної культури і спорту

 

      У рамках святкування Дня фізичної культури і спорту на стадіоні «Ювілейний» у місті Броди відбулись спортивні змагання з велосипедного туризму, в яких взяли участь 28 спортсменів - учнів 5-10 класів міських шкіл. Тренер і одночасно суддя змагань, викладач Львівського обласного центру краєзнавства і туризму учнівської молоді Василь Рабуш, який працює на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 м.Броди спільно з головним спеціалістом сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації Роксоланою Гроцькою за результатами змагань нагородили грамотами та медалями переможців. У командному виді змагань перше місце зайняла ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3 м.Броди, друге місце – ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м.Броди, третє місце дісталось команді Бродівської гімназії ім.І.Труша. Серед юнаків в особистій першості перемогли Теслюк Юрій – перше місце, Білик Юрій – друге місце і Омелюх Олег – третє місце. Всі три переможці – учні ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3 Броди. Серед дівчат перше місце здобула Казмірчук Оксана, друге – Яремчук Діана, бронзовим призером стала Яремчук Вікторія. Дівчата теж навчаються в ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3 м.Броди.
З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту з привітанням виступив голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка. Він вручив грамоти кращим тренерам та учасникам спортивних команд і побажав їм високих результатів у спорті та повсякденному житті, міцного козацького здоров’я, успіхів у розвитку спорту нашої держави та вмінні її захищати. Хвилиною мовчання учасники дійства вшанували пам'ять молодого спортсмена, який загинув у бойових діях під час проведення АТО на сході України.
Бродівчани, які прийшли в цей день на стадіон, мали можливість побачити також захоплюючі змагання з Богатирських ігор. Перше місце в цих іграх зайняв Члек Юрій, друге - Полонський Ростислав, третє місце дісталось Марчуку Івану. Всім переможцям було вручено нагороди.
 14-09-2014

 Місто Броди відсвяткувало свій 930-річний ювілей

 

Зранку в міських храмах відбулись святкові літургії.
Свято розпочали наймолодші бродівчани – учасники конкурсу малюнків на асфальті під назвою «Моя Україна – єдина країна». Вони старанно виводили на асфальті малюнки з елементами української символіки, в яких виявлялась тема любові до України, до миру, сонця і добра.
Урочисту частину святкування Дня міста і 930-ї річниці з дня першої писемної згадки про нього, відкрив Бродівський міський голова Анатолій Белей.
З привітанням і найкращими побажаннями миру, благополуччя і здоров’я мешканцям і гостям міста, його розвитку і процвітання до учасників свята звернувся голова Бродівської районної державної адміністрації Руслан Шишка. Він наголосив, що відзначення такого солідного ювілею міста відбувається у складний і тривожний час, коли у боротьбі за цілісність держави на сході України, віддають своє життя кращі її сини, в тому числі і наші земляки –бродівчани.
Присутні вшанували пам'ять полеглих героїв хвилиною мовчання.
На початку дійства прозвучала Єдина молитва за Україну, яку відправили священнослужителі м.Броди.
Бродівчан зі святом також привітали заступник командира військової частини м.Броди Михайло Шур; із штрихами історії древнього міста присутніх ознайомив директор Бродівського історико - краєзнавчого музею Василь Стрільчук.
Режисером – постановником і ведучою свята виступила керівник Бродівської вокальної студії «Первоцвіт» Тетяна Кулька.
Справжнім подарунком для мешканців міста і гостей були виступи народної хорової капели «Боян» під керівництвом Ярослава Линіва, народного ансамблю народної музики «Гоп зі смиком» під керівництвом Ігоря Теслюка, народного ансамблю народної пісні «Криниченька» під керівництвом Наталії Ковальчук, учасників народного аматорського театру «Пошук» під керівництвом Марії Радзівіл. З авторською поезією перед учасниками свята виступив відомий у Бродах аматор художнього слова поет Микола Сторожук.


 

12-09-2014

Відбулось засідання Спостережної комісії Бродівської районної державної адміністрації

 

Перший заступник голови райдержадміністрації О.Прокопець провела засідання Спостережної комісії Бродівської райдержадміністрації, на якому заслухано Смільнівського та Язлівчицького сільських голів  про стан надання допомоги особам, які повернулись з місць позбавлення волі. Також було розглянуто діяльність Бродівського притулку соціальної адаптації для осіб, звільнених з місць позбавлення волі.  

  


 

119


 12-09-2014

Працівників районної служби газового господарства привітали з професійним святом

 

Напередодні відзначення Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості у Бродівській районній службі газового господарства відбулись урочисті збори працівників, на яких начальник служби Ярослав Паньків привітав своїх підлеглих з професійним святом. Також до працівників звернувся начальник Буського управління експлуатації газового господарства Антон Шевців, голова Бродівської районної державної адміністрації Руслан Шишка та голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна. Вони відзначили кращих працівників служби, висловили вдячність за проведену роботу газифікації району та забезпечення безпечної експлуатації газового устаткування.
Також від імені народного депутата Ірини Сех, бродівських газовиків привітав заслужений артист України, депутат Львівської обласної ради Роман Ковальчук. Він побажав усім міцного здоров’я, злагоди та миру.

 


117  11-09-2014

 

На Бродівщині зустрічали бійців з АТО


Сьогодні на Бродівщині зустрічали військовослужбовців 24-ої механізованої бригади, які повернулись із зони проведення антитерористичної операції. Вигуками «Герої» та словами вдячності бійців зустрічали їх рідні, керівництво району, депутати районної та обласної рад, учнівська молодь, громадськість. Усього 71 військовослужбовець повернувся із сходу, 2 з них – брідщани. За словами командира, всі вони приїхали у недовготривалу відпустку, а потім знову повернуться у військову частину.

117 1117 2117 3117 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


6111-09-2014

 

Леся Мриглод провела засідання комісії з питань захисту прав дитини


Заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод провела засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний засідання були винесені питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав одного з батьків відносно неповнолітньої дитини, а також дотримання майнових прав неповнолітніх дітей.

 


11610-09-2014

 

Леся Мриглод провела засідання оргкомітету з відзначення Дня фізичної культури та спорту


Заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод провела засідання оргкомітету з відзначення у Бродівському районі Дня фізичної культури та спорту. З нагоди свята, 14 вересня на Бродівському міському стадіоні відбудеться низка спортивно-масових заходів, а також богатирські ігри. Зокрема, о 10.00 розпочнуться змагання з велотуризму, після цього відбудеться футбольний матч за участі Бродівської команди «Богун». О 17.00 год. розпочнуться богатирські ігри.

 


11509-09-2014

 

Відбулась сесія Бродівської районної ради


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка взяв участь у засіданні сесії Бродівської районної ради. Під час зсідання розглядались питання про виконання районного бюджету Бродівського району та використання резервного фонду за І півріччя 2014 року, про внесення змін до окремих показників районного бюджету Бродівського району на 2014 рік, про соціальний захист сімей учасників антитерористичної операції, про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення 3-го батальйону територіальної оборони Львівської області, затвердженої рішенням районної ради від 12.06.2014 року № 583, про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Бродівського району на 2014 рік з макроекономічними показниками розвитку на 2015-2016 роки, про готовність освітніх закладів району до нового 2014/15 навчального року, про реорганізацію Нем’ячівської ЗОШ І-ІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області у Нем’ячівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад» Бродівської районної ради Львівської області, про затвердження мережі закладів освіти у Бродівському районі на 2014/15 навчальний рік, про підсумки оздоровлення дітей у 2014 році, про готовність житлово-комунальних служб та соціально-побутових об’єктів району до роботи в осінньо-зимовий період 2014/15 років, про роботу Бродівського районного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів тощо.

 


11408-09-2014

 

Оксана Прокопець провела засідання районного штабу з питань біженців


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання районного штабу з питань біженців. За словами керівника штабу – начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ігоря Гащака, станом на 8.09.14р. у Бродівському районі перебуває 115 осіб – переселенців зі східних областей України, де проводиться антитерористична операція. Під час засідання обговорювались, зокрема, питання щодо стану забезпечення цих осіб речами першої необхідності та продуктами харчування, їх працевлаштування та умови проживання. За словами Оксани Прокопець, при штабі будуть створені спеціальні робочі групи, які проведуть моніторинг ситуації, що допоможе забезпечити належні умови перебування тимчасово переселених осіб на території Бродівщини.

 


4708-09-2014

 

Руслан Шишка провів щотижневу нараду


Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів щотижневу нараду за участю першого заступника голови райдержадміністрації Оксани Прокопець, керівників управлінь і відділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади і державних установ. Під час наради заслуховувались наступні питання: про фінансовий стан району, формування показників до районного бюджету на 2015 рік, заходи з економії бюджетних коштів; про стан підготовки приміщень бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період та заготівлі твердого палива; про стан надходження коштів до районного та місцевих бюджетів і перспективи їх наповнення до кінця поточного року; про стан працевлаштування громадян, зареєстрованих в районному центрі зайнятості та плани щодо вдосконалення роботи на найближчий період; про стан проведення державних закупівель у галузі освіти; про стан формування показників до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бродівського району на 2015 рік; про хід проведення осінньо-польових робіт в господарствах району усіх форм власності; про стан ремонту вулиць і доріг комунальної власності та загального користування. Також було обговорено питання щодо допомоги військовим, які захищають рубежі держави на сході України, стан виплати пенсій та соціальної допомоги громадянам зі східних областей, які переселились на територію Бродівського району. За результатами наради прийнято відповідні рішення.

 


11307-09-2014

 

В День підприємця у Бродах відбувся благодійний ярмарок на підтримку бійців АТО


За ініціативи Спілки підприємців Бродівщини, за підтримки Бродівської районної та міської влади, саме в День підприємця у районному центрі відбувся благодійний ярмарок. Мета такої акції – збір коштів на підтримку бійців, які зараз є учасниками антитерористичної операції на сході України. Розпочались урочистості зі спільної молитви за єдність України та за здоров’я поранених українських військовослужбовців.
До участі у благодійній акції долучились дошкільні та загальноосвітні заклади міста.
Як зазначали організатори акції, зібрані кошти буде спрямовано на придбання усіх необхідних речей для бродівських військовослужбовців

 


11207-09-2014

 

У Бродівському районі пройшов мистецький проект «Україно, знай своїх героїв».

 7 вересня у с.Лешнів, в селищі Підкамінь Бродівського району, за ініціативи Львівської обласної ради, народного депутата Ірини Сех пройшов мистецький проект «Україно, знай своїх героїв». Ці заходи присвячено героям України різних часів. Зокрема, під час заходів відбулась спільна молитва за здоров’я українських вояків, які на сході відстоюють єдність України. Також відбулась панахида за загиблими військовими та героями Небесної сотні.
Участь в урочистостях взяли також голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка, його заступник Леся Мриглод. Очільник району звернувся до громади закликавши усіх пам’ятати українських героїв, які пожертвували своє життя за незалежність і єдність України.
Під час заходів зі сцени звучали патріотичні пісні, якими митці не лише згадували полеглих героїв, а й спонукали гуртуватися та підтримувати одне одного в ці важкі для нашої держави часи.

 


11005-09-2014

 

В с.Черниця на Бродівщині відбулись урочистості з нагоди 145-річчя з дня народження генерала УГА Мирона Тарнавського


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка взяв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 145-річниці з дня народження генерала Української Галицької Армії Мирона Тарнавського, який проживав у с.Черниця Бродівського району у 1921-1938роках. Біля пам’ятника головному командувачу УГА сьогодні відбулись поминальні заходи, звучали присвячені йому вірші та пісні, до пам’ятника покладено квіти.
З нагоди відзначення цієї знаменної дати, до присутніх звернувся Руслан Шишка, закликавши усіх наслідувати гідний приклад служіння своїй державі, який показав генерал Тарнавський, шанувати пам'ять наших героїв, не залишатись байдужими та допомагати, особливо в сьогоднішній складний для держави час, українським військовим.

110 1110 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

110 3

110 4

 

 

 


10905-09-2014

 

В районному центрі зайнятості відбулось засідання круглого столу з нагоди Дня підприємця

До Дня підприємця, який відзначається в неділю, 7 вересня, директор Бродівського районного центру зайнятості Руслан Сусла провів засідання Круглого столу, на якому обговорювались актуальні питання, що хвилюють як досвідчений так і молодих підприємців району, зокрема:
- Про механізми отримання компенсації у розмірі 100% єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування,
- Про основи підприємницької діяльності або як започаткувати власну справу;
- Про підвищення кваліфікації безробітних шляхом стажування;
- Зарплата в конверті: вигода чи небезпека?
В засіданні взяли участь та виступили перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Гащак, головний державний податковий інспектор Бродівського відділення Буської ОДПІ Руслана Тимчишин, державний реєстратор Галина Чорнобай, також досвідчені підприємці Бродівщини, Галина Сидорчук, Володимир Ваврик, Михайло Коб’ялковський і ті молоді люди, які вже практично розпочинають свою підприємницьку діяльність або планують нею зайнятись найближчим часом.
Розпочалось засідання хвилиною мовчання в честь загиблих героїв, які захищали територію нашої держави на сході України.
У своєму виступі О.Прокопець позитивно відзначила організацію такого заходу, привітала підприємців з професійним святом, підкреслила роль, яку вони відіграють у розвитку економіки району, а також подякувала за активну підтримку наших воїнів, які сьогодні беруть участь у бойових діях у зоні АТО.
Учасники заходу поділились своїми думками щодо актуальних проблем у сфері традиційних видів діяльності малого і середнього бізнесу, а також ознайомились з новим проектом, що порушує проблематику ролі України у Європейському освітньому просторі під назвою «Школа особистісного розвитку». Проект, мета якого – проведення бізнес-тренінгів, психологічних тренінгів для молодих людей, які прагнуть самовдосконалення і ефективного спілкування для свідомого самостійного вибору, з метою продуктивної участі у розбудові суспільства, представила його координатор, представник молодого покоління Мар’яна Горбатюк.

 


10804-09-2014

 

На Бродівщині вшанували пам'ять жертв трагічних подій, що стались 70 років тому

На місці колишнього села Гута Пеняцька, що на території Голубицької сільської ради Бродівського району, з ініціативи Товариства «Гута Пеняцька» відбулись поминальні заходи з нагоди вшанування пам’яті жертв трагічних подій 1944року. Близько 1000 мешканців села було вбито, село спалено. На цьому місці стоїть пам’ятний знак загиблим і сьогодні вшанувати їх пам'ять приїхали представники Генерального консульства Республіки Польща у Львові, члени Товариства «Гута Пеняцька» та інших громадських організацій, голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка, голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна та голова Голубицької сільської ради Люба Крутяк, громадськість та учнівська молодь. 

На знак скорботи біля пам’ятника було відправлено панахиду, запалено свічки пам’яті. Також під час заходів до присутніх звернувся Руслан Шишка, подякувавши польському Уряду, громадськості за підтримку активістів Євромайдану та Українського війська, за відстоювання інтересів України у структурах Європейського Союзу.

 


10704-09-2014

 

В Бродах стартував велопробіг на підтримку розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі


В рамках проекту «Спільна промоція туристичних можливостей та культурно-історичної спадщини Львівської області, Підкарпатського та Люблінського воєводств » сьогодні в Бродах стартував велопробіг на підтримку розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі. Участь у велопробізі взяло 16 учасників з української та польської сторони. Вже 7 вересня вони прибудуть у м.Жешув Республіка Польща. Проект спів фінансується за рахунок коштів Європейського Союзу.

 


10603-09-2014

 

Леся Мриглод провела засідання комісії з питань захисту прав дитини


Заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод провела засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання обговорили питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав одного з батьків відносно неповнолітньої дитини. За словами Лесі Мриглод, після вивчення окремих фактів по одому з питань, комісією було прийнято рішення, що позбавлення батьківських прав в даному випадку – це засіб захисту прав неповнолітньої дитини.

 

 

 


10502-09-2014

 

Руслан Шишка обговорив питання про хід проведення комплексу осінньо-польових робіт


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка зустрівся із представником агропідприємства «Західний Буг», що функціонує на території району. Під час зустрічі обговорювались питання про підсумки цьогорічної кампанії по збору врожаю та хід проведення комплексу осінньо-польових робіт. Окрім цього, сторони обговорили перспективи використання земельних ресурсів на території краю та подальший розвиток підприємства.

 


10402-09-2014

 

Руслан Шишка проінспектував стан виконання ремонтних робіт на автошляхах району


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка спільно з головою Бродівської районної ради Ольгою Шайдулліною проінспектували стан виконання ремонтних робіт на автошляхах району. За словами очільника району, стан доріг, на яких виконувався ремонт влітку є задовільним. Також було оглянуто стан моста у с.Батьків Бродівського району, обговорено проблемні питання щодо його ремонту.

 


10302-09-2014

 

У відділі освіти Бродівської райдержадміністрації новий керівник


Заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод представила нового керівника відділу освіти. Ним став Володимир Хрипливий, який до цього часу був директором навчально-виховного комплексу с.Голосковичі.
Представляючи його на посаді, Леся Мриглод зазначила, що ця людина як ніхто розуміє сучасний стан освіти в районі та виклики, які стоять перед нею. «Це освічена, толерантна людина, яка знає проблеми сучасної школи та виклики, які стоять перед українською освітою», - сказала заступниця.

 

 


10201-09-2014

 

На Бродівщині пройшла смолоскипна естафета «Всесвітній біг заради гармонії»


У день 1 Вересня на теренах Бродівського району пройшла смолоскипна естафета «Всесвітній біг заради гармонії». Участь в естафеті взяло близько 20 бігунів. Основна мета акції – поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування. У с.Станіславчик Бродівського району спортсменів вітали заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод, представники місцевої влади, громадськість. Звертаючись до учасників естафети Леся Мриглод зазначила, що саме здорові тілом і духом люди складали опору держави: «Спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує волю і честь людини. Нехай це смолоскип не світло, яке ви несете, сповнить гордістю й впевненістю в своїх силах, заіскрить нескорений дух в боротьбі з споконвічним ворогом».
В Бродах учасників естафети привітав заступник Бродівського міського голови Олександр Єлиневський. Він зазначив, що зустрічати спортсменів велика честь для міста. Побажав їм здоров’я та успіхів .

 


10101-09-2014

 

На Бродівщині розпочався новий навчальний рік


Сьогодні у навчальних закладах Бродівщини відзначили свято – День знань, яким розпочинається новий навчальний 2014-15 рік.
В цей день більше 720 дітей вперше переступили поріг школи. Щонайменше 20 школярів із східних областей України навчатимуться у школах району.
Перший урок у школах пройшов під гаслом «Україна – єдина країна» та був присвячений новітнім героям України та нашого краю.

 

 

 

Пошук по сайту
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET