Get Adobe Flash player
Останні новини

268В Бродах відбулось відкриття щорічного шахового турніру

19-12-2014

 Детальніше

Тема тижня

249Графік  регульованих відключень електроенергії по Бродівському району

09-12-2014

Детальніше

Корисні посилання

 19-12-2014269 1

20 років тому 57 авіаційна база почала шлях свого професійного встановлення

19 грудня 1994 року на базі 276 станції збору та обльоту вертольотів сформовано 57 авіаційну базу (регламенту, ремонту, зберігання та утилізації авіаційної та спеціальної техніки), пункт дислокації м.Броди, яка є резервом головного інженера армійської авіації Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

Сьогодні особовий склад частини приймає активну участь в миротворчих операціях ЗСУ, багатонаціональних навчаннях, успішно виконує оперативні та спеціальні завдання у зоні АТО.

269 2З нагоди святкування 20-ї річниці військової частини А3595 відбулось урочисте засідання, в якому взяли участь особовий склад 57 авіаційної бази, настоятель храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста УГКЦ м. Броди о. Ярослав Царик, представники обласної та районної влади, ветерани військової частини, гості. Зокрема, з вітальним словом від імені губернатора області виступив головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Львівської облдержадміністрації Іван Слобода та вручив подяку т.в.о. голови Львівської ОДА  особовому складу військової частини А3595.269 3

269 4Головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Михайло Залещук від імені голови Бродівської райдержадміністрації подякував військовослужбовцям за професіоналізм та сумлінне виконання обов’язків у такий нелегкий час та побажав мирного неба, заступництва святого Миколая, щасливих злетів та посадок.


26819-12-2014

 

В Бродах пройшов відбулось відкриття щорічного шахового турніру 


Сьогодні в Бродах відбулось відкриття щорічного шахового турніру до Дня Св.Миколая серед дітей на базі Бродівської дитячо-юнацької спортивної школи. Зі словами привітання до учасників турніру звернулися перший268 1 заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець, головний спеціаліст сектору молоді та спорту райдержадміністрації Роксолана Гроцька, директор Бродівської ДЮСШ Сергій Подавець, тренер-організатор Богдан Мисак. За сприяння Бродівської райдержадміністрації та підприємців міста учасники змагань були нагороджені солодкими подарунками. Також грамотами та грошовими винагородами відділу освіти Бродівської райдержадміністрації були відзначені кандидати в майстрі спорту Володимир та Василь Медведики

 26719-12-2014

 

Оксана Прокопець провела засідання комісії з питань надання соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання комісії з питань надання соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Комісією було розглянуто більше 70 справ, 10 заявникам-мешканцям Бродівського району було відмовлено після вивчення кожної окремої справи.


26618-12-2014

 

Оксана Прокопець передала подарунки від Мальтійської служби допомоги


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець спільно з директором Бродівського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мар’яном Українцем, напередодні Дня Святого Миколая, передали подарунки від Мальтійської служби допомоги дітям, позбавленим батьківського піклування чи тим, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Вітаючи наймолодших мешканців Бродівщини, Оксана Прокопець побажала усім міцного здоров’я, затишку та благополуччя. «Особливо дякую вам – батьки, за любов, теплоту та затишок, який ви даруєте дітям, за виховання їх у дусі патріотизму та християнських цінностей», - зазначила вона.

 


6118-12-2014

 

Відбулось засідання районної комісії з питань захисту прав дитини


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка провів засідання районної комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання було розглянуто дві справи, заслухано соціальних працівників, які надали інформацію про обставини кожної справи. За підсумками обговорення комісією було ухвалено рішення по кожній конкретній справі.


26518-12-2014

 

Руслан Шишка взяв участь у позачерговій сесії Бродівської районної ради

Під головуванням голови районної ради Ольги Шайдулліної, відбулась ХХХ позачергова сесія Бродівської районної ради VI скликання. Участь в роботі сесії взяли голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка, народний депутат України Михайло Бондар, голови місцевих рад району, керівники установ та підприємств району.

Депутати розглянули ряд бюджетних та майнових питань.

Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка проінформував депутатів «Про внесення змін до Цільової Програми створення районного резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в Бродівському районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 29.11.2011 року №177.

Начальник фінуправління Бродівської райдержадміністрації Оксана Янковська виступила з інформацією «Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2014 рік» та «Про внесення змін до окремих показників районного бюджету Бродівського району на 2014 рік за рахунок субвенції наданої з Бродівського міського бюджету районному бюджету».

Депутати заслухали інформацію начальника відділу комунального майна районної ради Ігоря Бунди з майнових питань, а саме : «Про затвердження розпорядження голови районної ради від 18.11.2014 року №22 «Про розірвання договору оренди укладеного між Бродівською районною радою та інспекцією державного архітектурно – будівельного контролю у Львівській області» та «Про надання дозволу відділу освіти Бродівської райдержадміністрації на списання котла чавунного «Універсал - 5».

З ініціативи депутата районної ради Ярослава Білинського депутати розглянули нагальне питання, яке гостро стоїть не лише в Бродівському районі, але й по всій Україні «Про запровадження графіків віялових електровідключень споживачам» та заслухали директора Бродівської РЕМ Григорія Хоміцького з інформацією про відключення елекрики в Бродівському районі.

Під час розгляду питання «Різне» депутати районної ради, голови сільських ради та керівники підприємств і установ району задали ряд важливих питань щодо життєдіяльності району народному депутатові України Михайлу Бондару.

 


23717-12-2014

 

Напередодні Дня Святого Миколая підопічним Територіального центру передали подарунки


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець, напередодні відзначення Дня Святого Миколая відвідала Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання непрацездатних громадян Бродівського районного територіального центру (надання соціальних послуг). Тут вона привітала усіх зі святом та передала підопічним Центру солодощі та подарунки

 


25117-12-2014

 

В кожній територіальній громаді на Бродівщині будуть створені консультаційні пункти з питань цивільного захисту населення, - Оксана Прокопець


В Бродівській райдержадміністрації відбулась нарада з питань створення на території Бродівського району консультаційних пунктів з питань цивільного захисту непрацюючого населення. Для участі у нараді були запрошені керівники органів місцевого самоврядування, голови ОСББ та представники Бродівських міських курсів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області. Як зазначає перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець, до кінця року в кожній територіальній громаді на Бродівщині будуть створені консультаційні пункти з питань цивільного захисту непрацюючого населення.

 


26417-12-2014

 

Руслан Шишка провів розширену нараду щодо підготовки пропозицій на конкурс пасажирських автобусних перевізників


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка провів розширену нараду щодо підготовки пропозицій на конкурс пасажирських автобусних перевізників. На зустріч були запрошені потенційні учасники конкурсу – керівники підприємств та приватні підприємці, які працюють у сфері перевезень. На нараді обговорили можливі схеми нових маршрутних рейсів та ефективність роботи автотранспортних підприємств на території Бродівського району. Під час зустрічі, голова райдержадміністрації наголосив на важливості якості послуг в сфері пасажирських перевезень та систематичності здійснення усіх маршрутів.

 


262

 

16-12-2014

Відбулась робоча нарада щодо закупівлі на вторинному ринку квартири для забезпечення капітана Тітаренка С.В.

Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела робочу нараду щодо закупівлі на вторинному ринку квартири для забезпечення капітана Тітаренка С.В. за участі робочої групи райдержадміністрації, дружини військовослужбовця та представників військової частини пп В3765 м.Броди. Під час наради було обговорено можливі варіанти  наявного в районі житла, окреслено план дій.

 


16-12-2014261

Оксана Прокопець провела засідання комісії з питань призначення житлових субсидій


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання районної комісії з питань призначення житлових субсидій. Членами комісії було розглянуто 22 справи. Після вивчення та обговорення заяв, трьом громадянам було відмовлено у призначенні субсидії.

 

 


14716-12-2014

 

Руслан Шишка провів нараду щодо підготовки пропозицій на конкурс перевізників


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка спільно з начальником відділу розвитку інфраструктури та ЖКГ Михайлом Коваленком провів нараду щодо підготовки пропозицій на конкурс пасажирських автобусних перевізників. Зокрема, під час зустрічі обговорили можливість відкриття приміських автобусних маршрутів в 5 напрямках. За словами Руслана Шишки, необхідність відкриття нових маршрутів зумовлено частими зверненнями громадян – мешканців району. «На сьогодні, в Бродівській райдержадміністрації проводиться робота щодо створення умов для залучення нових перевізників, проводяться зустрічі з керівниками підприємств щодо перспектив відкриття нових маршрутів, а незабаром буде проведено конкурс з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах, які не виходять за межі району», - прокоментував очільник району.

 


25716-12-2014

 

На засіданні інвентаризаційної комісії заслухали балансоутримувачів споруд цивільного захисту


Відбулось засідання районної інвентаризаційної комісії, на порядок денний якого виносились питання щодо стану проведення на території Бродівського району технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту). Під час засідання заслухано балансоутримувачів цих споруд, проте окремі керівники проігнорували зустріч.
Під час засідання, комісією прийнято рішення завершити процес проведення інвентаризації до 25 грудня 2014року.

 

 


25816-12-2014

 

У Бродівському РВ ГУМВСУ відбувся круглий стіл з питань обмеження роботи ігрових точок на території району


15 грудня начальник Бродівського РВ ГУМВС Ігор Яцків провів круглий стіл, під час якого розглядали питання щодо обмеження роботи незаконних ігрових точок на території Бродівського району. Участь у засіданні взяли представники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації, Бродівської міської ради та громадських організацій.
Основне питання, що розглядалось за круглим столом стосувалось виявлення та закриття ігрових точок на Бродівщині.
За словами Ігоря Яцківа, зараз такі заклади в районі не працюють, проте необхідно активно продовжувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо унеможливлення функціонування їх роботи в майбутньому. «Якщо подібні факти були би ще виявлені, усіх винних чекає сувора й дисциплінарна відповідальність. Усі правоохоронці націлені на боротьбу з таким ганебним явищем, як гральний бізнес і будуть робити усе для того, щоб таких закладів більше не було, – підкреслив Ігор Яцків.

 


916-12-2014

 

Відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості по виплаті заробітної плати та інших соціальних виплат


У Бродівській райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості по виплаті заробітної плати та інших соціальних виплат. Під час засідання розглянули питання щодо перспектив погашення заборгованості КП «Бродитеплоенерго», що становить на 01.12.2014 року 1564,7 тис.грн. Як зазначає Оксана Прокопець, основна частка заборгованості – сплата єдиного соціального внеску у розмірі 1077,9 тис.грн.
Окрім цього, на засіданні розглянули питання про ліквідацію заборгованості по виплаті заробітної плати перед працівниками філії «Бродівська ДЕД».

 


26016-12-2014

 

Оксана Прокопець провела робочу зустріч з представниками інвестора, який готовий будувати спортивний комплекс


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела робочу зустріч з представниками інвестора щодо будівництва спортивного комплексу на території району. Під час зустрічі, сторони обговорили перспективи такого будівництва та значення цього проекту для громади. «Будівництво спортивного комплексу — це важлива подія для районного центру. Новий спортивний об’єкт дасть можливість більше залучати дітей та дорослих до занять спортом, популяризувати здоровий спосіб життя». – зазначила на зустрічі Оксана Прокопець.

 

 


15-12-2014256

 

Пропозиції  щодо  бюджетної  децентралізації


Департамент фінансів Львівської обласної державної адміністрації надіслав Кабінету Міністрів України, Міністерству фінансів України, бюджетному комітету Верховної Ради України, народним депутатам від Львівщини та Українській асоціації обласних та районних рад пропозиції щодо проекту Закону України „Про внесення змін до Бюджетного кодексу України” (щодо бюджетної децентралізації).

У документі, зокрема, йдеться про те, що обласною державною адміністрацією проведено попередні розрахунки обсягу місцевих бюджетів на 2015 рік з урахуванням змінених підходів до формування дохідної та видаткової частин місцевих бюджетів, визначення засад трансфертної політики та організації міжбюджетних відносин, передбачених у проекті Закону України „Про внесення змін до Бюджетного кодексу України” (щодо бюджетної децентралізації).

Зазначено також, що у цілому запропоновані до Бюджетного кодексу України зміни в частині бюджетної децентралізації вважаємо не лише доцільними, але й необхідними. Нова концепція міжбюджетних стосунків щодо самостійності місцевих бюджетів і на етапі їх формування, і на етапі затвердження та виконання особливо актуальна.

Одночасно й повна відповідальність покладається на місцеві органи влади за створення умов для розвитку економіки, господарської та соціально-культурної діяльності відповідної території.

Детальніше ознайомитись із змістом листа можна тут

 


12-12-2014

255 2

 У  Бродах відбулись заходи з відзначення Дня вшанування учасників ліквідації  наслідків аварії на ЧАЕС

У  районному Народному домі відбулись урочисті заходи з відзначення Дня вшанування  учасників наслідків аварії на ЧАЕС, в яких взяли участь і привітали присутніх заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод, секретар виконкому Бродівської міської ради Марія Степанків, голова громадської організації «Союз Чорнобиль України» Ірина Шинкарчук.

 

 

 

255

255 1 У виступах звучали слова подяки учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, побажання міцного здоров’я, оптимізму у цей нелегкий  для України час та успіхів у роботі на благо наступного покоління, яке буде надалі розбудовувати нову, щасливу і сильну державу.

Ліквідаторам було вручено грамоти і подяки від районної і міської влади, громадської організації та грошові винагороди. Учасники художньої самодіяльності районного Народного дому виступили перед присутніми з чудовим святковим концертом. 

 

 

 

 

 


 

12-12-2014254 2

Відбувся  спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя»      

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення дітей до занять спортом, 11 грудня 2014 року в Бродівській дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся другий етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». Участь у змаганнях брали команди Бродівської гімназії ім. І.Труша, Бродівської ЗОШ І-ІІІст. №3, Бродівської ЗОШ І-ІІІст. №4 та Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст. №2. Програма змагань включала: презентацію в яку входила емблема, девіз і назва команди; конкурс малюнків, які будуть передані нашим бійцям в зону АТО; біг з м’ячем, затиснутим між колінами; гладкий біг (30 м); ведення м’яча з обвідкою стійок; подолання перешкод з обручем та олімпійська вікторина. Між учасниками відбувалась запекла і водночас  цікава боротьба. Переможцем змагань стала команда Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст..№2, яка гідно здобула перемогу та стала учасником третього етапу змагань, який відбудеться у м. Львові.

254 1Сектор молоді та спорту спільно з відділом освіти Бродівської райдержадміністрації висловлює велику подяку в реалізації цього заходу, а саме директору Бродівської ДЮСШ Подавцю Сергію Андрійовичу і тренерам шкіл, які готували команди до змагань.

Переможців та учасників змагань було відзначено грамотами та солодкими подарунками, які забезпечив сектор молоді та спорту Бродівської РДА.

 

 

 


12-12-2014253

У Бродах відзначила свій 100-річний ювілей  справжня патріотка України, зв’язкова УПА  Марія Степанівна Топилко

12 грудня виповнилось 100 років від дня народження мешканці міста Броди, уродженці села Шнирів,  Марії Степанівні Топилко, землячці і близькому другові сім’ї Лицаря Золотого Хреста Бойової заслуги 1кл. полковника Петра Федуна (Полтави). Ця жінка, яка  все своє свідоме життя присвятила боротьбі за волю України, витримавши  10 років таборів суворого режиму в Іркутській області, і досі зберегла чистоту душі справжньої патріотки своєї землі. Перше, що зробила вона, уважно вислухавши привітання багатьох поважних гостей – це урочисто заспівала гімн України.253 1

А привітати  ювілярку в цей день прийшли з квітами,  грамотами і подарунками голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна, заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод, секретар виконкому Бродівської міської ради Марія Степанків, голова Товариства політв’язнів і репресованих, членом якого є пані Марія, заступник голови РО Конгресу Українських націоналістів Дмитро Зробок, а також чисельна родина з різних міст України. Присутні щиро побажали ювілярці міцного здоров’я, довгих років життя і доброї долі для України, за яку вона щиро переживає. На закінчення в оселі ювілярки урочисто прозвучало «Многая літа».

 


11-12-2014251 2

Відбулось засідання спостережної комісії

Начальник відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадим Тимчишин провів засідання спостережної комісії, на якому заслухано інформацію відповідальних керівників про стан проведення заходів щодо соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі, надання їм медичної допомоги, працевлаштування, відновлення втрачених документів. Комісія  вирішила до кінця року оприлюднити в засобах масової інформації узагальнену довідку про свою роботу в 2014 році, а також пропозиції до плану роботи на наступний  рік. 

 


11-12-2014251

До 20 грудня в районі будуть створені  консультативні пункти з питань цивільного захисту населення

Відповідно до наказу начальника цивільного захисту та цивільної оборони Бродівського району від 27.11.2014 року № 15, з метою організації та проведення інформаційно-просвітницької роботи з питань поведінки і навчання непрацюючого населення діям в умовах надзвичайних ситуацій,  інших інформаційно-довідкових матеріалів з питань цивільного захисту та правил пожежної безпеки у побуті і громадських місцях, на базі Бродівських міських курсів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області відбулись навчання для міського, селищного та  сільських голів району, голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, керівників житлово-експлуатаційних організацій, щодо  створення на території Бродівського району консультаційних пунктів з питань цивільного захисту непрацюючого населення.

251 1Провів навчання начальник відділу з питань цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадим Тимчишин. 

Відповідно до наказу начальника цивільного захисту та цивільної оборони Бродівського району, до 20 грудня поточного року при органах місцевого самоврядування району  мають бути створені консультативні пункти з питань цивільного захисту населення. 

 

 

 


10-12-2014248

Державні службовці  взяли участь у благодійній акції

Державні  службовці Бродівського району, зокрема працівники управлінь та відділів РДА, Пенсійного фонду, та працівники РК ТРК «Броди» долучились до всеукраїнської  благодійної акції – плетіння зимових маскувальних сіток для військовослужбовців у зоні АТО, яка проходила у приміщенні сесійного залу Бродівської районної ради. Матеріал для сітки надало швейне підприємство «Галант». Впродовж  08-09 грудня було виготовлено понад 10 м маскувальної сітки, яка разом з іншою допомогою буде відправлена в зону АТО.

247


08-12-2014

Відбулась  нарада в голови райдержадміністрації 


Голова райдержадміністрації Руслан Шишка за участю першого заступника голови райдержадміністрації Оксани Прокопець провів щотижневу нараду з  керівниками управлінь і відділів райдержадміністрації та територіальних  підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Керівник району зосередив увагу присутніх на проблемах із забезпеченням електроенергію підприємств та населення Бродівщини.  З цього приводу відділу розвитку інфраструктури  та житлово-комунального господарства доручено проводити щоденний моніторинг використання електроенергії в бюджетних установах.

Заслухано також  питання про стан надходження коштів до районного та місцевих бюджетів,  теплозабезпечення навчальних та лікувальних закладів, про стан виплат пенсій та допомоги по безробіттю. За інформацією керівників районного центру зайнятості та управління Пенсійного фонду, ці виплати здійснюються у встановлені терміни.     

З метою вдосконалення окремих розділів  Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бродівського району на 2015 рік планується проведення робочої наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації  

 


 08-12-2014246

Бродівська районна асоціація інвалідів визнана однією з кращих в області та за її межами

     Такі слова неодноразово звучали під час конференції на тему «Жити з людьми та жити заради людей», яка відбулась у читальному залі Бродівської районної бібліотеки з нагоди Міжнародного дня  інвалідів та 75-річчя від дня народження голови Бродівської районної асоціації інвалідів, заслуженого працівника соціальної сфери України Шнайдрука Анатолія Федоровича. Святковий захід організували і провели на високому рівні директор районної централізованої бібліотечної системи Віра Соловій, завідувач  відділення центральної районної бібліотеки  Надія Степура. Привітали і побажали ювіляру міцного здоров’я,  родинного благополуччя та творчої наснаги ще на довгі роки його  праці для людей з особливими потребами, представники районної державної адміністрації Ігор Гащак, Оксана Шишка,  волонтери, друзі, представники творчих професій,  сім’я – дружина, Володимира Степанівна, діти та онуки. Також приїхав привітати іменинника заступник редактора Всеукраїнської газети «Благовіст» Ільницький Микола Михайлович.  

246 1Під час конференції гості мали можливість переглянути біографічний фільм «Віхи життя Анатолія Шнайдрука», послухати пісні у виконанні працівників бібліотечної системи Ніни Телішевської та Світлани Гаврилюк, народного колективу  народної пісні «Криниченька» під керівництвом Наталії Ковальчук. Переглядаючи  фільм,  присутні дізнались про життєвий шлях, а також творчу діяльність Анатолія Шнайдрука, з якої він розпочинав  свій трудовий шлях.

За словами людей, яким приходилось працювати разом з Анатолієм Федоровичем в різних галузях, він піднімав кожну ділянку роботи на вищий рівень, за що заслужив повагу і любов оточуючих.

На завершення заходу, який пройшов у теплій невимушеній обстановці,  присутні заспівали ювіляру «Многая літа». 

 

 

245 1


05-12-2014

Особовий склад Бродівського об'єднаного військового комісаріату привітали з 23-ю річницею Збройних Сил України


Працівників Бродівського об'єднаного військового комісаріату привітали напередодні професійного свята - Дня Збройних Сил України. Насамперед, відповідно до наказу військового комісара грамотами та подяками 245відзначили кращих працівників військкомату. А також грамоти голови Бродівської райдержадміністрації та Бродівської районної ради вручив службовцям військкомату головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи , запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Михайло Залещук за зразкове виконання своїх службових обов’язків та значний особистий внесок у забезпеченні обороноздатності держави.
Окрім цього, Бродівський міський голова Анатолій Белей вручив почесну грамоту колективу Бродівського ОРВК, побажав усім міцного здоров'я, миру та добробуту.

245 2245 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


405-12-2014

 

Бійці 3-го Батальйону територіальної оборони Львівщини з Бродівщини повернулись із зони проведення АТО


Сьогодні, бійці 3-го Батальйону територіальної оборони Львівщини повернулись із зони проведення антитерористичної операції на сході України у відпустку. Серед них військовослужбовці Тарас Гудима та Сергій Ліпкевич з м.Броди, а також Андрій Табінський із с.Корсів Бродівського району. На Бродівщині їх зустріли голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка та т.в.о. комісара Бродівського об'єднаного військового комісаріату Ярослав Анклевич.

 


24205-12-2014

 

У військовій частині А0508 відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України


В клубі військової частини з професійним святом військовослужбовців привітали і вручили грамоти та подяки заступник керівника апарату Бродівської райдержадміністрації Марія Повшак, керуючий справами Бродівської районної ради Руслана Гром’як, Бродівський міський голова Анатолій Белей. Він зачитав список військовослужбовців з Бродівщини, які загинули на сході України, захищаючи її честь і територіальну цілісність. Присутні вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.
Також керівництво військової частини нагородило захисників України грамотами і подяками. Аматори народного мистецтва Бродівського районного Народного дому подарували присутнім чудовий віночок українських пісень та віршованих композицій. 

 


24105-12-2014

 

 

Руслан Шишка привітав військовослужбовців напередодні Дня Збройних Сил України


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка разом з керуючою справами Бродівської районної ради Русланою Гром’як привітали241 1 військовослужбовців військової частини А2595м.Броди напередодні відзначення їх професійного свята та 23-ї річниці Збройних Сил України. У вітальному слові вони побажали усім міцного здоров’я, миру, благополуччя і добробуту. Також вони вручили військовикам грамоти і подяки за зразкове виконання своїх службових обов’язків, значний особистий внесок у забезпеченні обороноздатності держави та з нагоди Дня Збройних Сил України.
Окрім цього, військовослужбовців привітав капелан о.Богдан Вихор, Бродівський міський голова Анатолій Белей вручивши їм грамоти та секретар Бродівської міської ради Михайло Чунгін, який передав цінні подарунки від Львівської обласної ради.

 

241 2241 3

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 24305-12-2014

 

У Бродах відбудуться урочистості з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, який відзначається 14 грудня

В райдержадміністрації відбулось засідання оргкомітету з відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, під час якого обговорено дату і план його проведення. Зокрема, урочисті заходи відбудуться в районному Народному домі 12 грудня 2014 року. Розпочнуться вони о 12.00.годині привітанням керівниками району і міста учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, далі відбудеться концерт за участю колективів художньої самодіяльності.


24004-12-2014

 

Оксана Прокопець зустрілась з керівниками органів місцевого самоврядування


Сьогодні перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець зустрілась з керівниками органів місцевого самоврядування. Під час зустрічі вони обговорили питання щодо впровадження концепції адміністративно-територіальної реформи в Україні та про добровільне об’єднання територіальних громад.

 


23903-12-2014

 

В Бродах відбулись заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів


Сьогодні в Бродівському районному Народному домі відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів, в яких взяли участь голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка, його заступник Оксана Прокопець, секретар виконкому Бродівської міської ради Марія Степанків, працівники та волонтери громадських організацій, інваліди, громадськість міста.
Під час урочистостей, очільник району звернувся до присутніх з вітальними словами, висловив подяку усім, хто робить внесок у соціальний захист людей з особливими потребами. Грамотами голови Бродівської райдержадміністрації та Бродівської районної ради відзначені волонтери та соціальні працівники Бродівської районної асоціації інвалідів та Бродівського районного товариства захисту дітей-інвалідів «Надія» за небайдужість та підтримку людей з особливими потребами, значний особистий внесок у справу їх соціального захисту, активну громадянську позицію та з нагоди Міжнародного дня інвалідів.
Окрім цього, Руслан Шишка та Марія Степанків привітали керівника Бродівської районної асоціації інвалідів та голову Громадської ради при Бродівській райдержадміністрації Анатолія Шнайдрука із 75-річчям з дня народження, який він святкує саме в цей день.

239 1239 2239 3239 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


23803-12-2014

 

Руслан Шишка зустрівся з керівництвом ТзОВ «Агромарк юкей»


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка спільно з начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайлом Щирбою провів робочу зустріч з керівництвом ТзОВ «Агромарк юкей» - підприємства, яке працює на Західній Україні і є потужним європейським ліцензійним виробником елітних сертифікованих сортів картоплі та репродуктивного насіння компаній Агріко (Agrico) та Меєр (Meijer) (Нідерланди). Під час зустрічі сторони обговорили перспективи розвитку аграрного бізнесу у Бродівському районі та напрямки співпраці.

 


4702-12-2014

 

Руслан Шишка провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС на якому розглянули питання щодо забезпечення енергопостачання у районі. Як зазначив начальник Бродівського РЕМу Гроигорій Хоміцький, зараз ситуація на Бродівщині стабілізувалась, а згодом буде розроблено графік відключення електроенергії.
Під час засідання Руслан Шишка наголосив на важливості широкого інформування населення, керівників установ та організацій району про можливе відключення свіла з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій в регіоні.

 


23702-12-2014

 

Оксана Прокопець привітала підопічних Бродівського терцентру з Міжнародним днем інвалідів


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець привітала підопічних стаціонарного відділення постійного та тимчасового перебування одиноких непрацездатних осіб Бродівського районного територіального центру соціального обслуговування населення напередодні відзначення Міжнародного дня інвалідів. 237 1У вітальному слові, вона зазначила, що і влада, і керівництво, і персонал відділення роблять все для того, щоб кожному було приємно перебувати тут. «Кожен з нас дбає про те, щоб вам тут було приємно, щоб створити умови родинного тепла та затишку. Особливо висловлюю подяку завідувачу стаціонарного відділення Іванні Коваль за вагомий особистий внесок в реалізацію державної соціальної політики, забезпечення медичного обслуговування, догляду та піклування за одинокими непрацездатними громадянами, уважне ставлення до їх потреб», - сказала Оксана Прокопець та передала престарілим підопічним Центру солодощі.
Також присутніх у залі привітала директор Бродівського територіального центру соціального обслуговування Марія Гриневич, а музичний подарунок подарували учасники Бродівського районного Народного дому.

 


23601-12-2014

 

 

Оксана Прокопець привітала учасників спортивних змагань «Веселі старти», які відбулись у Підкамінській школі-інтернаті


Напередодні відзначення Міжнародного дня інвалідів, перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець, привітала учасників спортивних змагань «Веселі старти», які відбулись у Підкамінській школі-інтернаті для дітей з вадами слуху. Ініціатором заходу стали сектор молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації, за сприяння керівництва та педколективу спецшколи. 236 2У вітальному слові Оксана Прокопець, побажала учасникам командної єдності, сили духу та перемоги. «Сьогодні, в цих змаганнях не буде переможених, бо кожен з вас вже є переможцем. Адже багато випускників школи вже є відомими людьми, і не лише у спорті, тож сподіваюсь, що учасники цих змагань теж здобудуть визнання та прославлятимуть рідний край в Україні та за її межами», - зазначила вона.
Завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Наталя Гудима та директор школи-інтернату Богдан Українець побажали командам успіху та волі до перемоги.
У програмі змагань було 12 конкурсів, в яких взяло участь 16 учасників – учнів 5-11 класів. Крім цього були конкурсні завдання для глядачів.
За результатами змагань учасникам вручено грамоти та медалі, а також команди отримали баскетбольний та волейбольний м’ячі від організаторів змагань.

236 1236 3
 


01-12-2014235

 

Відкрилась фотовиставка "Обличчя  Майдану"

У виставкових залах Бродівського історико-краєзнавчого музею відбулось відкриття фотовиставки "Обличчя Майдану", присвяченої річниці Революції Гідності. Директор Бродівського історико-краєзнавчого музею Василь Стрільчук відкрив експозицію та висловив подяку організаторам і спонсорам виставки, районній владі, громадським діячам, працівникам музею та учасникам трагічних подій на Майдані.

233

Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка як Координатор штабу підтримки Майдану, зазначив, що "Революція Гідності згуртувала українців в одне ціле, і ми завжди будемо пам'ятати події, відображені на цих фотографіях". 

Під час перегляду фотовиставки активісти Революції Гідності ділились з присутніми спогадами і враженнями минулих подій. 

 

 


01-12-2014189

 

Відбулась чергова нарада в голови райдержадміністрації

На щотижневій нараді, яку провів голова райдержадміністрації Руслан Шишка за участю першого заступника голови райдержадміністрації Оксани Прокопець та заступника голови райдержадміністрації Лесі Мриглод, заслухано і обговорено інформацію керівників про фінансовий стан району, надходження податків до районного та місцевого бюджетів, низку питань земельної сфери, житлово-комунального господарства та гуманітарний блок питань.
У зв’язку з завершенням фінансового року, керівників зобов’язано привести у відповідність фінансові зобов’язання для оперативного проведення бюджетних коштів через органи державного казначейства. Відзначено також, що надходження податків до всіх видів бюджетів зафіксовано на задовільному рівні. В цілому ситуація в усіх галузях
стабільна: в школах системи опалення працюють в нормальному режимі, навчальний процес виконується згідно з планом, у сфері соціального захисту виплати здійснюються у визначені терміни.
Здійснюється також робота щодо реєстрації громадян, переселених із східних областей України та оформлення їм відповідних виплат.

 


23028-11-2014

 

Відбулись тренування органів та сил цивільного захисту Бродівського району


27 листопада у Бродівському район відбулись тренування органів та сил цивільного захисту щодо дій дорожніх служб та експлуатаційних організацій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій на автодорогах району за наслідками складних погодних умов у осінньо-зимовий період.
У зв’язку з цим, перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання комісії з питань ТЕБ та НС під час якої було уточнено порядок взаємодії органів та сил цивільного захисту району, обговорено стан готовності Бродівської ДЕД та філії «Бродівський райавтодор» до роботи при загрозі та виникненню надзвичайної ситуації на автошляхах Бродівщини.
Також цього дня відбулось засідання районної евакуаційної комісії, на якому розглянуто питання порядку дій спеціалізованих служб району щодо ліквідації наслідків снігових заметів та надання допомоги потерпілим особам.
Варто зазначити, що усі органи та сили цивільного захисту району, які брали участь у тренуваннях, якісно виконали поставлені завдання.

 


23228-11-2014

 

Обстежили стан готовності техніки автодорожніх служб району до реагування на надзвичайні ситуації


Комісія, до складу якої увійшли представники Бродівської райдержадміністрації, Бродівського РВГУ ДСНС України у Львівській області, Бродівського ВДАІ, обстежила стан готовності техніки автодорожніх служб району до реагування на надзвичайні ситуації в осінньо-зимовий період 2014-2015 р.р.
За результатами обстеження складено акти. Недоліки, які були виявлення під час роботи комісії, усунуті керівниками організацій.

 


231 027-11-2014

 

У Львові відбулося урочисте відкриття XIV Міжнародного Економічного Форуму


27 листопада в приміщенні конференц-залу готелю “Дністер” розпочав роботу XIV Міжнародний Економічний Форум в якому візьме участь голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка.
У вітальному слові до учасників форуму заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний зазначив, що Львівський регіон став тією платформою, де можна укладати договори, незважаючи на те, що клімат в Україні не такий сприятливий для ведення бізнесу. Він висловив переконання, що після реалізації Стратегії 2020 інвестиційний клімат в Україні буде не гіршим, аніж у Європі, зазначивши, що яскравим прикладом вдалого впровадження аналогічних програм є Грузія. «Вважаю символічним, що сьогоднішній форум відкрився у день, коли розпочинає роботу новообрана Верховна Рада. Сподіваюся, що до напрацювань, які будуть розроблені на Форумі, дослухається новий парламент»,- сказав Юрій Підлісний.
У свою чергу, керівник проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Колін Меддок зазначив, що потенціал України дуже великий. За його словами, це той випадок, коли сієш зерна і бачиш результат, проте Україні потрібно зняти кайдани, які блокують цей потенціал. «В інших країнах людей потрібно змушувати працювати, а в Україні люди працьовиті від природи»,- сказав Колін Меддок.
Міжнародний економічний Форум триватиме впродовж 27-28 листопада 2014 року у Львові під гаслом «Бачення 2020: стратегії для країн, регіонів та бізнесу».
Цьогорічний Міжнародний економічний форум буде присвячений обговоренню двох надважливих тем для розвитку України: децентралізації та реформи державної регіональної політики, а також Угоди про асоціацію між Україною та ЄС – як шансу змінити нашу країну.

 


22927-11-2014

 

Вихованці Підкамінської школи –інтернату взяли участь у майстер-класі з виготовлення шоколадних цукерок

За ініціативи директора Бродівського районного центру зайнятості Руслана Сусли відбулась поїздка учнів Підкамінської спеціальної загальноосвітньої школи –інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленою професійною підготовкою, до обласного центру, на швейне підприємство «Силует», де працюють також і випускники цього навчального закладу.
Школярі ознайомились з виробничим процесом, побачили перспективи свого можливого працевлаштування у недалекому майбутньому.
Позитивні емоції у дітей викликала також їх участь у майстер-класі з виготовлення шоколадних цукерок у Львівській майстерні шоколаду (заклад Холдингу емоцій «FEST»), яку вони мали можливість відвідати в рамках поїздки у місто Львів.

 


228 227-11-2014

 

У Бродівському педагогічному коледжі освятили пам’ятну дошку новітньому герою Степану Гуньку


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець взяла участь у церемонії освячення пам’ятної дошки новітньому героєві України Степану Гуньку, який загинув 26 серпня в зоні проведення антитерористичної операції на сході України під час виконання бойового завдання. 228
Цю плиту встановили на території Бродівського педагогічного коледжу, випускником якого був Степан Гунько, за ініціативи та за кошти його однокурсників. 228 1Настоятель храму Св. Юрія м.Броди о.Роман Біль освятив пам’ятний знак. Під час заходів до ініціаторів та студентства звернулись рідні новітнього героя та викладачі коледжу із словами вдячності та закликом пам’ятати, якою ціною ми виборюємо наше право жити в сильній, незалежній, суверенній Україні.

 

  


226 127-11-2014

 

На Бродівщині стартував Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» - ІІІ


У Бродівському районі стартувала третя фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» (МРГ), метою якого є створити сприятливе середовище для довгострокового 226соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом розвитку місцевого самоврядування та підтримки ініціатив місцевих громад на всій території України. Про це йшлося на районному семінарі – презентації Проекту, що відбувся сьогодні за участі голови Бродівської райдержадміністрації Руслана Шишки, його заступників Оксани Прокопець та Лесі Мриглод, представників районної ради, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та ЗМІ.
На семінарі представлено план дій щодо впровадження Проекту в районі. Окрему увагу було приділено поясненню підходу, що покладений в основу всього проекту, а саме «розвиток, орієнтований на громаду». Він передбачає, що місцеві громади, органи місцевої виконавчої влади та самоврядування спільно визначатимуть пріоритети розвитку, спільно плануватимуть та реалізовуватимуть заходи для сталого розвитку свого села, селища чи міста.
Під час семінару було оголошено про початок конкурсного відбору чотирьох населених пунктів на участь у проекті. Населені пункти матимуть змогу подавати заявки на участь у Проекті протягом наступних 7 днів.
Мікро-проекти громад будуть співфінансуватись Проектом в залежності від досвіду участі району у попередніх фазах МРГ (65-75%, від $5.000 до $15.000), місцевим бюджетом (20-30%) та громадою (5%). Загалом, діяльність Проекту МРГ на Львівщині буде спрямовано на відновлення базової соціальної та комунальної інфраструктури в таких пріоритетних сферах діяльності громад, як енергоефективність, охорона здоров’я, охорона навколишнього середовища, водопостачання спільно з розвитком малого аграрного бізнесу.
Довідка: Пріоритетними сферами для підтримки громадських ініціатив є:
• охорона здоров’я (підтримка мережі фельдшерсько-акушерських пунктів, тощо);
• стандарти енергоефективності та альтернативні енергетичні технології (енергозберігаючі заходи, збільшення використання відновних джерел енергії, тощо);
• комунальне водопостачання;
• охорона довкілля (утилізація відходів, знешкодження запасів пестицидів тощо);
• економічні ініціативи (розвиток сільськогосподарських/обслуговуючих кооперативів).
Нагадаємо, що 14 листопада 2014 року було затверджено список районів Львівської області, що протягом наступних 4 років співпрацюватимуть із Проектом ЄС та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»-ІІІ. Конкурс районів було оголошено 16 жовтня 2014 року під час Регіонального семінару-представлення Проекту. Тоді ж було підписано Угоду про партнерство між Львівською обласною радою, Львівською облдержадміністрацією і Програмою розвитку ООН у рамках третьої фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
Третя фаза Проекту МРГ впроваджуватиметься протягом 2014-2018 років із загальним бюджетом 23.8 млн. євро, наданих Європейським Союзом (23 млн. євро) та ПРООН (800,000 євро). Мета Проекту - сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив по всій Україні.

Заявка для СР/МР на участь в Проекті «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» фаза ІІІ ТУТ


12626-11-2014

 

Футбольну команду с.Пониковиця дикваліфікували на рік за неспортивну поведінку її представників та вболівальників


26 листопада за участю представників футбольних команд сіл Гаї-Дітковецькі, Лугове, Боратин, Накваша, Пониковиця, Суходоли, команди ФК «Броди», а також суддівської колегії в складі: Романа Станкевича, Віктора Кошицького, заступника голови Бродівської міської ради Михайла Чунгіна, директора стадіону «Ювілейний» Халіля Шайдулліна, президента Федерації футболу Сергія Коб’ялковського, завідувача та головного спеціаліста сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації Наталії Гудими і Роксолани Гроцької відбулися збори з питання порушення дисципліни представниками та вболівальниками футбольної команди ФК «Стир»(с.Пониковиця) у фіналі Відкритого кубка м.Броди з футболу. Насамперед присутні вислухали представників команди села Суходоли, села Пониковиця, які змагались у фінальних змаганнях.
Після обговорення контрольно-дисциплінарний комітет, до складу якого входять: Михайло Чунгін, Сергій Коб’ялковський, Віктор Кошицький та Роман Станкевич вирішили прийняти до команди села Пониковиця такі дисциплінарні санкції:
1)Гравця команди села Пониковиця (Вовчука І.) дискваліфікувати на рік, стягнути штраф за образу судді, та заборонити грати у футбол у інших командах району протягом року;
2)Команда села Пониковиця несе адміністративну відповідальність за безвідповідальне ставлення до організаторів змагання та команди суперника – команди села Суходоли та до вболівальників.
3) Заборонити команді села Пониковиця брати участь у кубках міста з футболу протягом року, всі ігри в чемпіонаті району проводити на виїзді.

 


4726-11-2014

 

Під час зустрічі в райдержадміністрації обговорили питання щодо підвищення якості пасажирських перевезень в районі


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка та начальник відділу розвитку інфраструктури та ЖКГ райдержадміністрації Михайло Коваленко провели робочу зустріч з начальником Бродівської автостанції Юрієм Кравчуком та приватним підприємцем Михайлом Гром’яком. Предметом розмови стали питання щодо підвищення якості надання послуг в сфері пасажирських перевезень. Зокрема, сторони обговорили перспективи відкриття нових рейсів на приміських маршрутах у Бродівському районі та основні проблеми, що виникають у зв’язку з цим.

 


21926-11-2014

 

На семінарі в Бродах буде представлено перспективи та умови участі у Проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ»


27 листопада в м.Броди відбудеться семінар, на якому буде представлено перспективи та умови участі у Проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» для місцевих рад, де мешканці сіл, селищ та невеликих міст (з населенням до 10.000 осіб) зможуть зорганізуватись у громаду, визначити пріоритети для покращення умов проживання та запропонувати для фінансування один проект з покращення умов проживання. Мікро-проекти громад будуть співфінансуватись Проектом в залежності від досвіду участі району у попередніх фазах МРГ (65-75%, від $5.000 до $15.000), місцевим бюджетом (20-30%) та громадою (5%). Загалом, діяльність Проекту МРГ на Львівщині буде спрямовано на відновлення базової соціальної та комунальної інфраструктури в таких пріоритетних сферах діяльності громад, як енергоефективність, охорона здоров’я, охорона навколишнього середовища, водопостачання спільно з розвитком малого аграрного бізнесу.
Пріоритетними сферами для підтримки громадських ініціатив є:
• охорона здоров’я (підтримка мережі фельдшерсько-акушерських пунктів, тощо);
• стандарти енергоефективності та альтернативні енергетичні технології (енергозберігаючі заходи, збільшення використання відновних джерел енергії, тощо);
• комунальне водопостачання;
• охорона довкілля (утилізація відходів, знешкодження запасів пестицидів тощо);
• економічні ініціативи (розвиток сільськогосподарських/обслуговуючих кооперативів).
Разом з тим, під час третьої фази Проект МРГ надаватиме підтримку обласним та місцевим органам влади щодо поширення кращих практик та досвіду із спільного планування та подальшого поширення підходу, орієнтованого на громаду. Проект надаватиме підтримку Уряду України у впровадженні реформ з децентралізації та поширенні інноваційних підходів щодо спільного планування та сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні через центри управління знаннями та впровадження курсу в навчальні програми двадцяти університетів.
Третя фаза Проекту МРГ впроваджуватиметься протягом 2014-2018 років із загальним бюджетом 23.8 млн. євро, наданих Європейським Союзом (23 млн. євро) та ПРООН (800,000 євро). Мета Проекту - сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив по всій Україні.

 


10926-11-2014

 

Руслан Шишка провів зустріч щодо можливості виділення земельної ділянки для будівництва соціально-реабілітаційного центру


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка провів сьогодні робочу зустріч, на якій розглянули питання щодо можливості виділення земельної ділянки для будівництва соціально-реабілітаційного центру ім. Митрополита Андрея Шептицького. Під час зустрічі обговорили можливе місце розташування такого центру, зокрема, попереднього погоджено виділення земельної ділянки близько 0,5га у північно-західній частині міської ради.
Варто зазначити, що ініціатором будівництва Центру став настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста м.Броди о.Ярослав Царик. Таку ініціативу підтримали депутати Бродівської районної ради.

 


22726-11-2014

 

Відбулось засідання оргкомітету з питань відзначення Дня Збройних Сил України


Заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод провела засідання оргкомітету з питань відзначення Дня Збройних Сил України. Участь у засіданні взяли представники Бродівської районної та міської рад, військових частин, що дислокуються у Бродах, Бродівського об’єднаного військового комісаріату та Бродівського районного Народного дому.
Під час зустрічі обговорили дату та час проведення заходів, їх зміст та участь представників міської та районної влади в урочистостях.

 


17125-11-2014

 

Впродовж наступного тижня у Бродівському районі відбудуться заходи з відзначення Міжнародного дня інвалідів


На засіданні оргкомітету, яке провела перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець, обговорено низку заходів з відзначення Міжнародного дня інвалідів які відбудуться на Бродівщині з 1 по 5 грудня. Як зазначила Оксана Прокопець, в Бродівському районі немає такої галузі і сфери діяльності, де б не працювали люди, що потребують особливої уваги. Тому підготовкою до відзначення Міжнародного дня інвалідів на Бродівщині займаються спеціалісти управління праці та соціального захисту населення, відділу культури, охорони культурної спадщини та туризму, відділу освіти райдержадміністрації, Бродівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), районної асоціації інвалідів, товариства захисту дітей – інвалідів «Надія» та Бродівського районного центру зайнятості.
Під час засідання оргкомітету було узгоджено перелік заходів та час їх проведення, вирішено ряд інших організаційних питань для їх проведення на якісному рівні

 


22425-11-2014

 

В Бродах відбувся круглий стіл «Участь жінок у прийнятті рішень на різних рівнях»


Сьогодні, за ініціативи громадської організації «Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи», за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації і управління праці та соціального захисту населення Бродівської райдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему «Участь жінок у прийнятті рішень на різних рівнях: можливості збільшення». Відкриваючи зустріч, голова центру Любов Максимович зазначила, що основна мета – це аналіз ситуації, яка склалась з представництвом жінок на різних рівнях прийняття управлінських рішень та напрацювання дієвих механізм її покращення.
Участь у заході взяли представники органів місцевого самоврядування, органів державної влади та громадських організацій.

 


223 124-11-2014

 

Презентовано інтернет-портал "Галерея послуг Львівської області"


Презентація інтернет-порталу "Галерея послуг Львівської області" (http://e-services.loda.gov.ua/) та проекту Регіональної програми інформатизації Львівської області на 2015 – 2017 роки відбулася під час всеукраїнської конференції "Державна політика з електронного урядування в Україні: проблеми та виклики", яка пройшла 20- 21 листопада у Львові.

Інтернет-портал "Галерея послуг Львівської області" (http://e-services.loda.gov.ua/) створений внаслідок реалізації спільного проекту Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної ради та Фонду Східна Європа "Партнерство для прозорості влади". Організатором конференції виступила Громадська організація "Європейський діалог" спільно із партнерами – Асоціацією "Форум Люблінських громадських організацій" та Центром Співпраці "Польща-Схід".

В роботі конференції взяли участь представник робочої групи з вироблення урядової політики у сфері е-урядування при Віце-прем'єр-міністрові Володимирові Гройсману, представники Львівської, Вінницької, Івано-Франківської, Миколаївської, Рівненської, Закарпатської областей та Республіки Польща.

Під час конференції також відбувся обмін досвідом е-урядування під час візитів польських експертів в Україну та представниками Львівщини, Вінниччини, Івано-Франківщини, Миколаївщини, Рівненщини, Закарпаття.

В рамках конференції член робочої групи з вироблення урядової політики у сфері е-урядування при Віце-прем'єр-міністрові України Олексій Вискуб, презентував "Зелену книгу державної політики у сфері електронного урядування в Україні" – документ, що містить аналіз проблем з розвитку е-урядування та пропозиції щодо розвитку електронної взаємодії між органами влади, електронних послуг та технологій електронної демократії. Також в рамках презентації "Зеленої книги" відбулось її обговорення в чотирьох групах: електронне надання адміністративних послуг; електронна система взаємодії; електронний доступ до інформації органів влади; електронна участь громадян у врядуванні.

Довідка:

Внаслідок реалізації проекту "Партнерство для прозорості влади" у восьми центрах надання адміністративних послуг області – міст Дрогобич та Новий Розділ, а також Буського, Кам'янка-Бузького, Золочівського, Перемишлянського, Старосамбірського та Яворівського районів впроваджено електронну систему взаємодії органів влади "Галерея послуг Львівської області". Також, до кінця цього року, планується підключити ще двадцять центрів надання адміністративних послуг, що забезпечить повну взаємодію між органами державної влади області.

Завдяки сервісу " Галереї послуг" забезпечено: доступ до повної інформації про всі центри надання адміністративних послуг, дозвільні центри, органи і документи області з єдиного інформаційного джерела; можливість реєстрації в особистому кабінеті і доступ до електронних сервісів; отримання інформації про хід розгляду справи за допомогою смс-повідомлень; можливість отримання консультації щодо документів та процедури отримання адміністративних послуг.

Створення Регіональної програми інформатизації Львівської області та прийняття її на сесії, дасть можливість подальшого впровадження технологій е-урядування у діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування області.

 


22324-11-2014

 

Руслан Шишка зустрівся з представниками оргкомітету з питань встановлення пам’ятника Небесній Сотні


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка зустрівся з представниками оргкомітету, створеного при Бродівській міській раді, з питань встановлення пам’ятника Небесній Сотні у м.Броди. Як зазначив голова оргкомітету Роман Яремович, рішенням Бродівської міськради від 20 березня 2014 року створений і діє орган, основне завдання якого організація та сприяння встановлення пам’ятника героям Небесної Сотні у Бродах. «Першочерговим завданням оргкомітету було збір коштів для будівництва пам’ятника. За останніх півроку на спеціально створений рахунок надійшло благодійних та спонсорських коштів на суму 5800грн. Сьогодні проводиться підготовка необхідних документів для проведення конкурсу, залучення експертів до роботи», - зазначив Роман Яремович.
Під час зустрічі Руслан Шишка зазначив, що сприятиме проведенню інформаційної роботи серед населення щодо збору коштів та запевнив, що ініціюватиме виділення коштів з районного бюджету для будівництва та встановлення цього пам’ятного знака.

 


12024-11-2014

 

Оксана Прокопець провела засідання комісії з питань призначення населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання комісії з питань надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Під час засідання розглянули близько 70 справ по кожній з яких прийнято рішення.

 


 


1224-11-2014

 

Оксана Прокопець доручила вивчити питання щодо організації харчування учнів міських шкіл


Під час наради, яку провела перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець обговорили питання щодо організації та забезпечення харчування учнів молодших класів в загальноосвітніх закладах району. Як зазначив начальник відділу освіти Бродівської райдержадміністрації Володимир Хрипливий, у наступному році у школах міста може погіршитись якість харчування дітей, що пов’язано із подорожчанням продуктів.
У зв’язку з цим, Оксана Прокопець доручила керівнику освіти вивчити питання щодо можливості використання шкільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення та залучення спонсорських коштів для забезпечення якісного гарячого харчування учнів загальноосвітніх закладів району.

 


14824-11-2014

 

Переселенці на Бродівщині зможуть отримати допомогу від ООН


За словами начальника управління праці та соціального захисту населення Бродівської райдержадміністрації Ігоря Гащака, громадяни – мешканці східних областей України, які тимчасово перебувають на Бродівщині зможуть отримати одноразову матеріальну допомогу від управління комісара ООН у справах біженців. «Відповідно до угоди про надання одноразової допомоги сім’ям переселенців, які мешкають зараз на Львівщині, в тому числі на Бродівщині, ті особи, які офіційно зареєстровані в єдиній базі даних та перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації мають змогу отримати допомогу від ООН. Ця програма зорієнтована на багатодітні чи неповні сім’ї або сім’ї, в яких є інваліди», - наголосив під час наради Ігор Гащак. Він зазначив, що сьогодні в управлінні зареєстровано 79 осіб, тимчасово переселених із сходу України, зони проведення антитерористичної операції.

 


22022-11-2014

 

В День вшанування пам'яті жертв Голодомору в Бродах відбулось поминальне віче


Сьогодні в Бродах біля пам'ятника Жертвам більшовицьких репресій, з нагоди Дня вшанування пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій в Україні, відбулось поминальне віче. Традиційно почалось воно зі спільної молитви за невинно убієнними нашими співвітчизниками, яку відслужили декан Бродівський УАПЦ о. Іоанн Мартин, настоятелі храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста УГКЦ м.Броди о. Ярослав Царик та костелу Воздвиження Чесного Хреста РКЦ о. Анатолій Шпак.
Також перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець та керуючий справами Бродівської районної ради Руслана Гром'як, представники Бродівської міської ради, громадських організацій та учнівської молоді поклали вінки квітів та свічки, як символ пам'яті про тих, кого знищив тоталітарний режим.
До присутніх звернулась заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод із закликом завжди пам'ятати ці трагічні й страшні сторінки нашої історії для того, щоб це не повторилось знову.
Художньо-літературну композицію для громадськості та гостей міста підготували учні загальноосвітньої школи №3 м.Броди.
Світлу пам'ять тих, хто помер від голоду у радянські часи, бродівчани вшанували хвилиною мовчання.

220 1220 2220 3220 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


21821-11-2014

 

Біля пам'ятного знака Небесній Сотні в м.Броди відслужили панахиду за загиблими героями Майдану


Сьогодні в Бродах біля пам'ятного знака Небесній Сотні відбулись заходи з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи. Тут відбулась спільна молитва за загиблими новітніми героями України та на знак шани покладені квіти. Участь в урочистостях взяли керівництво Бродівської райдержадміністрації, Бродівської районної та міської рад, представники громадських організацій, освітяни, молодь міста.
Також цього дня у Бродівському районному Народному домі відбувся вечір спогадів "Відлуння Майдану".
У своєму зверненні до присутніх, голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка відзначив, якою великою ціною Україна відстояла свою свободу та суверенність - ціною втрати життів кращих її синів. "Молодь, яка рік тому вийшла на Майдан Незалежності в Києві та на майдани в інших містах нашої держави, поклала початок змін, які сьогодні тривають в наших серцях. І ці зміни та спільна робота є запорукою сильної, незалежної України", - наголосив очільник району.

218 1218 2218 3218 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


21921-11-2014

 

Територіальні громади Бродівщини візьмуть участь у Проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»


Затверджено список районів Львівської області, які протягом наступних чотирьох років співпрацюватимуть із Проектом ЄС та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»-ІІІ. Конкурс районів було оголошено 16жовтня 2014 року під час Регіонального семінару-представлення Проекту. Тоді ж було підписано Угоду про партнерство між Львівською обласною радою, облдержадміністрацією і Програмою розвитку ООН у рамках третьої фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Нагадаємо, 20 районів Львівської області надіслали свої заявки до центрального офісу Проекту, де було складено рейтинг районів за двома основними групами критеріїв: (1) соціально-економічні показники (соціально-економічний розвиток; стан у сфері водопостачання, охорони здоров’я, навколишнього середовища, енергоефективності) та (2) мотивація до використання методології розвитку з залученням громад. Список районів було затверджено під час теле-конференції комісії з відбору районів за участі старшого програмного менеджера ПРООН Оксани Реміги, заступника голови обласної ради Валерія П’ятака, директора департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості облдержадміністрації Василя Лозинського та представників Проекту.

За результатами роботи комісії прийнято рішення про відбір восьми районів області для участі у Проекті: Самбірський, Турківський, Дрогобицький, Радехівський, Бродівський, Кам’янка-Бузький, Сокальський та Городоцький. Ще чотири райони – Стрийський, Перемишлянський, Миколаївський та Пустомитівський включені до резерву.

У відібраних районах, впродовж листопада – грудня 2014 року, буде представлено перспективи та умови участі у Проекті для місцевих рад, де мешканці сіл, селищ та невеликих міст (з населенням до 10.000 осіб) зможуть зорганізуватись у громаду, визначити пріоритети для покращення умов проживання та запропонувати для фінансування один проект з покращення умов проживання. У кожному районі на конкурсній основі буде відібрано 4 проекти для фінансування.

Мікро-проекти громад будуть співфінансуватись Проектом в залежності від досвіду участі району у попередніх фазах МРГ (65-75%, від $5.000 до $15.000), місцевим бюджетом (20-30%) та громадою (5%). Загалом, діяльність Проекту МРГ на Львівщині буде спрямовано на відновлення базової соціальної та комунальної інфраструктури в таких пріоритетних сферах діяльності громад, як енергоефективність, охорона здоров’я, охорона навколишнього середовища, водопостачання спільно з розвитком малого аграрного бізнесу.

Пріоритетними сферами для підтримки громадських ініціатив є:

охорона здоров’я (підтримка мережі фельдшерсько-акушерських пунктів, тощо);

стандарти енергоефективності та альтернативні енергетичні технології (енергозберігаючі заходи, збільшення використання відновних джерел енергії, тощо);

комунальне водопостачання;

охорона довкілля (утилізація відходів, знешкодження запасів пестицидів тощо);

економічні ініціативи (розвиток сільськогосподарських/обслуговуючих кооперативів).

Разом з тим, під час третьої фази Проект МРГ надаватиме підтримку обласним та місцевим органам влади щодо поширення кращих практик та досвіду із спільного планування та подальшого поширення підходу, орієнтованого на громаду. Проект надаватиме підтримку Уряду України у впровадженні реформ з децентралізації та поширенні інноваційних підходів щодо спільного планування та сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні через центри управління знаннями та впровадження курсу в навчальні програми двадцяти університетів.

Третя фаза Проекту МРГ впроваджуватиметься протягом 2014-2018 років із загальним бюджетом 23.8 млн. євро, наданих Європейським Союзом (23 млн. євро) та ПРООН (800,000 євро). Мета Проекту - сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив по всій Україні.

Проект фінансується Європейським Союзом

Європейський Союз складається з 28 країн-членів, які вирішили поетапно об’єднати разом свої інновації, ресурси і долі. Спільно, протягом 50- річного періоду розширення, вони побудували зону стабільності, демократії і поступального розвитку, підтримуючи культурну різноманітність, толерантність та індивідуальні свободи.

Проект спів фінансується та впроваджується ПРООН

ПрограмаРозвиткуОрганізаціїОб’єднанихНацій (ПРООН) є глобальною мережою ООН в галузі розвитку, організацією, яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя. ПРООН співпрацює з понад 170 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв’язання глобальних та національних проблем в галузі людського розвитку.

 


620-11-2014

 

Відбулось засідання комісії з питань надання державної допомоги малозабезпеченим сім’ям


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання районної комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. На розгляд комісії було представлено 79 справ по кожній з яких ухвалені відповідні рішення. Зокрема, у 7 випадках комісія відмовила у призначенні соціальної допомоги заявникам.

 


21720-11-2014

 

Руслан Шишка провів засідання комісії з питань захисту прав дитини


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання обговорили питання щодо захисту майнових прав дітей.
Зокрема, комісія ухвалила рішення про відмову банку у зверненні-стягнення на предмет іпотеки – вилучення майна, де проживають неповнолітні діти, а також про надання дозволу на передачу в оренду земельної ділянки від імені малолітньої дитини.

 


19-11-2014197

 

Руслан Шишка привітав настоятеля храму о.Ярослава Царика з ювілейним Днем народження


Голова Бродівської райдержадміністарції Руслан Шишка привітав настоятеля храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста м.Броди о.Ярослава Царика з ювілейним Днем народження. У вітальному слові, очільник району відзначив важливість діяльності священослужителя не лише для популяризації духовних, моральних цінностей, а й для розвитку освіти та виховання бродівської молоді в християнських традиціях. "До Вас тягнуться люди - за підтримкою та порадою, в своїх радощах та горі. Важко переоцінити важливість Вашої праці на користь нашої громади. Тож від себе особисто та від голови Бродівської районної ради бажаю Вам міцного здоров'я, натхнення та Божої ласки", - сказав, зокрема, Руслан Шишка.
Довідка: отець мітрат Ярослав Царик народився 19 листопада 1964року.
Після відновлення діяльності храму Чесного Животворящого Хреста у м.Броди, очолив першу Літургію у співслужінні 12 священиків, яка відбулась 5 вересня 1993 р.

У 1995 році став адміністратором храму. Щонеділі у храмі відправляються три Служби Божі, одна з них – для дітей і молоді. Діють при храмі три хори (дитячий хор “Дзвін”, хор імені о. Михайла Осадци, хор першої служби під орудою дяка М. Самуляка),  молодіжна християнська організація “Українська молодь – Христові”, біблійне товариство “Свідки Христа”, братство “Апостольство молитви”, товариство залежних від алкоголю, спільнота “Матері в молитві”, рух християнських сімей, катехитична школа св. апостолів Петра і Павла, Марійська дружина, ансамбль “Християнський схід”, християнський ансамбль “Знамення”, гурт “Спалах”.
Також о. Ярослав Царик є головою мирянського руху Сокальсько-Жовківської єпархії та керівником Благодійного фонду "Карітас"-Броди.

 


6019-11-2014

 

Оксана Прокопець провела засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення


Під головуванням  першого заступника голови Бродівської райдержадміністрації Оксани Прокопець
відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
Під час засідання обговорили підсумки проведеної роботи щодо легалізації робочих місць на території району
у другому півріччі та координацію подальших дій в цьому напрямку. Як зазначив начальник управління праці та соціального захисту населення
райдержадміністрації Ігор Гащак, робота по легалізації зайнятості населення, як і раніше, є пріоритетом у діяльності райдержадміністрації
та залишається на постійному контролі керівництва району.

 


21618-11-2014

 

В Бродах відзначатимуть День Гідності та Свободи


21 листопада біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні у м.Броди відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи. Про це сьогодні говорили під час засідання оргкомітету, яке провела перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець.
Також під час зустрічі обговорили програму проведення заходів, які відбудуться у суботу, 22 листопада біля пам’ятника Жертвам політичних репресій в м.Броди з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Україні.

 


7517-11-2014

 

Відбулась нарада в голови райдержадміністрації

 

Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів щотижневу нараду з керівниками управлінь і відділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. В роботі наради взяла участь перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець.
Під час наради очільник району повідомив, що відповідно до Указу Президента України, щорічно 21 листопада буде відзначатись як День Гідності і Свободи. Підводячи підсумки за минулий тиждень, позитивно відзначив результати проведення медико-волонтерських навчань, які відбулись в районі минулого тижня, розповів про Колегію облдержадміністрації, наголосивши на вимогах щодо максимальної економії енергоресурсів у зв’язку із непростим фінансовим станом району і області в цілому.
Так, серед органів місцевого самоврядування на сьогоднішній день лише одна сільська рада (Лешнівська) виконала річний план доходів; близькі до його виконання Ражнівська сільська та Бродівська міська ради.
Щодо використання енергоносіїв, було відзначено, що бюджетні установи вкладаються у визначені ліміти газу: станом на 14 листопада 2014 року його використано 35 %.
Також на нараді було обговорено питання щодо соціального захисту інвалідів, заслухано інформацію про стан справ в галузі освіти, медицини та інших.

 


12617-11-2014

 

Команда села Суходоли стала володарем Відкритого кубка міста Броди з футболу


За сприяння Бродівської районної державної адміністрації та Бродівської міської ради відбулася фінальна гра з Відкритого кубка міста Броди з футболу. Кубок розпочався 5 жовтня 2014 року, ігри проходили щонеділі, участь у змаганнях прийняли команди з с. Гаї-Дітковецькі, Гаї, Станіславчик, Пониковиця, Суходоли, Боратин, Берлин, Підкамінь, Заболотці, Лешнів, Лугове, Накваша, Смільно, Пониква та команди міста Броди – Карітас та ФК Броди.
Запекла боротьба тривала між фіналістами змагань – командами села Пониковиця і села Суходоли. В результаті перемогу здобула команда села Суходоли з рахунком 3:2 і стала володарем Відкритого кубка міста Броди з футболу. Нагороджувати переможців кубками, медалями і грамотами прийшли заступник Бродівського міського голови Олександр Єлиневський та головний спеціаліст сектору молоді та спорту райдержадміністрації Роксолана Гроцька

 


16317-11-2014

 

В Бродах відбувся кубок з баскетболу присвячений пам’яті загиблого героя Степана Гунька


За сприяння Бродівської районної державної адміністрації та Бродівської міської ради у спортивному залі на міському стадіоні «Ювілейний» відбувся кубок м. Броди з баскетболу присвячений пам’яті новітнього героя Степана Гунька.
У змаганнях взяли участь 6 команд, серед них і команда з Радивилівського району, яка і здобула перемогу.
Переможців та призерів змагань відзначили кубками, грамотами, медалями і баскетбольними м’ячами, які вручили заступник Бродівського міського голови Олександр Єлиневський та головний спеціаліст сектору молоді та спорту райдержадміністрації Роксолана Гроцька.
Довідка: Солдат Cтепан Гунько – військовослужбовець за контрактом, проходив військову службу в складі 80-ї окремої аеромобільної бригади (А0284), що дислокується у м. Львів. 20-річний юнак, який загинув під час виконання бойового завдання в зоні проведення антитерористичної операції на сході України 26 серпня 2014 року.

 


-
21514-11-2014

 

Європейська комісія залучатиме кошти в економіку та соціальну сферу Львівщини

Сьогодні, 14 листопада, у Львівській ОДА відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Фінансово-консалтинговою компанією ТзОВ “Стар Консалтинг” та Львівською обласною державною аждміністрацією.

Цим меморандумом сторони засвідчили співпрацю у питаннях залучення іноземних інвестицій та коштів фінансової допомоги Європейської комісії у економіку та соціальну сферу Львівської області.

Йдеться про модернізацію та реконструкцію підприємств комунальної власності щляхом підготовки та реалізації відповідних грантових, кредитно-інвестиційних, лізингових та інших проектів, в тому числі у форматі державно-приватного партнерства.

Даний Меморандум діятиме три роки від дня підписання.

 


914-11-2014

 

За 9 місяців 2014 року мешканцям району призначено субсидій на житлово-комунальні послуги на загальну суму 868,9 тис.грн.

За повідомленням фінансового управління Бродівської райдержадміністрації, за період січень-вересень 2014 року мешканцям району призначено субсидій на житлово-комунальні послуги на загальну суму 868,9 тис.грн. Також за цей період призначено субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу на суму 244,3 тис. грн., з них відшкодовано 231,7 тис.грн.

За рахунок субвенції з держбюджету, відшкодовано наданих пільг окремим категоріям громадян на житлово-комунальні послуги 4797,4 тис. грн., на тверде паливо на суму 249,4 тис.грн. та інших пільг на суму 330,8 тис. грн.
За рахунок коштів районного бюджету надавались адресні допомоги особам, яким виповнилось 100 років, грошова компенсація оплати телефонних послуг інвалідам 1 групи та фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до само обслуговування і потребують сторонньої допомоги, надано фінансову підтримку 1 громадській організації інвалідів, надано адресну допомогу ветеранам УПА, інвалідам по зору 1та ІІ групи.
Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян за рахунок субвенції з державного бюджету склали 797,1 тис. грн., з них на погашення заборгованості за 2013 рік 224,2 тис.грн.

 


21213-11-2014

 

«Люди, які у своїй сім’ї з такою любов’ю та теплотою виховують прийомних дітей заслуговують найвищої пошани», - Юрій Підлісний


Сьогодні заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний та начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис відвідали прийомні сім’ї на Бродівщині. Разом з головою Бродівської райдержадміністрації Русланом Шишкою вони оглянули умови проживання та виховання дітей, ознайомились з їх побутом. Під час спілкування з батьками-вихователями керівники вивчали проблемні питання та обговорили можливі шляхи їх вирішення, говорили з дітьми про їх очікування від свята Святого Миколая
На завершення Юрій Підлісний зазначив, що основна ціль таких зустрічей – вивчення потреб прийомних сімей та їх очікувань від влади. «Держава ставить таку планку, щоб кожна дитина виховувалась в сім’ї. Служби у справах дітей проводять активну роботу щодо влаштування дітей у сім’ю. І так само нам важливо знати чим влада може допомогти таким сім’ям», - наголосив він.
Також Володимир Лис цікавився питанням щодо своєчасності виплати коштів прийомним сім’ям, належного соціального супроводу, а наймолодших запевнив, що подарунки від Святого Миколая отримає кожен.

212 1212 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


20913-11-2014

 

Відбулось засідання сесії Бродівської районної ради

Відбулось засідання сесії Бродівської районної ради в якому взяв участь голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка.
Під час засідання було заслухано блок питань щодо стану виконання районного бюджету, використання резервного фонду бюджету Бродівського району та внесення змін до окремих показників районного бюджету на 2014 рік про які говорила начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Янковська.
Також на порядок денний засідання сесії виносились питання про внесення змін до місцевих Програм розвитку сільськогосподарського виробництва у Бродівському районі на 2014 рік; про участь освітніх закладів Бродівського району у конкурсі мікропроектів Львівської обласної ради в 2015 році, про затвердження мережі закладів освіти у Бродівському районі на 2014/15 навчальний рік, про внесення змін та доповнень до рішення Бродівської районної ради від 09.09.2014 року № 605 «Про соціальний захист сімей учасників антитерористичної операції », про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів Пониковицької сільської ради (ТзОВ «Молочні ріки»), про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів Язлівчицької сільської ради (ПП «Броди-Авто»), про торгівлю товарами російського виробництва у торгівельній мережі Бродівського району, про стан сільського господарства на території Бродівського району тощо.

 


21113-11-2014

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання районної комісії з питань призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг мешканцям Бродівського району. Під час засідання, члени комісії ухвалили рішення про призначення субсидій громадянам-заявникам, що є соціально незахищеними.

 


209 113-11-2014

 

Оксана Прокопець здійснила робочу поїздку в центральну районну лікарню

 

Мета візиту першого заступника голови райдержадміністрації Оксани Прокопець у відділення ЛОР центральної районної лікарні – оглянути приміщення, в якому тимчасово облаштовано палату для пологів, у зв’язку з закриттям пологового відділення для реконструкції.
(Довідка: Відкриття першого поверху пологового відділення мало відбутись ще в червні поточного року, і в даний час роботи з реконструкції не проводяться).
Під час зустрічі з медичним персоналом, перший заступник голови райдержадміністрації ознайомилась з умовами, в яких проходять пологи, в тому числі, і ті, що класифікуються як важкі. Зокрема, було відзначено, що умови роботи медиків складні: площа палати не відповідає встановленим нормам, важко розмістити обладнання тощо. В окремих випадках їм приходиться звертатись в реанімаційне відділення, яке розташоване поруч.
На завершення зустрічі Оксана Прокопець подякувала лікарям і медсестрам, які, незважаючи на труднощі, оперативно та професійно виконують свою роботу.

 

 


12-11-2014206

 

На території Бродівського району відбулись спеціалізовані медико-волонтерські навчання

12 листопада 2014 року на території гуртожитку Бродівського педагогічного коледжу ім.М.Шашкевича відбулись медико-волонтерські спеціалізовані навчання, в яких взяли участь начальник цивільної оборони району - голова райдержадміністрації Руслан Шишка, перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець, начальник відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадим Тимчишин.

Метою навчання було встановити взаємодію територіальних органів влади з керівництвом закладів охорони здоров’я, громадських організацій, територіальних об’єднань громадян та населенням (волонтерами) щодо проведення навчань з метою надання домедичної та медичної допомоги постраждалим від надзвичайних ситуацій, в тому числі від терористичних актів, відпрацювати порядок дій місцевих медичної служби, аварійно-рятувальних та інших спеціалізованих служб цивільного захисту з надання невідкладної допомоги у випадку масового ураження людей під час терористичних актів.

Безпосередніми учасниками навчань були студенти педагогічного коледжу та вчителі з безпеки життєдіяльності загальноосвітніх шкіл району.    

Тактичний задум навчання передбачав собою вибух піротехнічного виробу в спортивному залі гуртожитку, який стався через порушення правил пожежної безпеки при проведенні розважального заходу, в результаті чого сталось загоряння дерев’яної підлоги та щільне задимлення, одну людину біля головного входу притиснуло уламком цегляної стіни. Крім цього, в залі знаходиться 10 людей з різними ступенями травмування, які самостійно покинути зал не можуть.

Всі спеціалізовані служби району, які взяли участь у навчаннях, в повному обсязі виконали поставлені перед ними завдання.

207

203

208

205


 


11-11-2014201

 

Відбулось засідання оргкомітету з відзначення Міжнародного дня інвалідів 

   Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець за участю начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ігоря Гащака, його заступників, провела засідання оргкомітету з відзначення Міжнародного Дня інвалідів.

 У заході взяли участь представники громадських організацій, керівники установ та організацій, причетних до вирішення проблем людей з особливими потребами. Обговорено різні думки і пропозиції щодо заходів з відзначення цього дня.

Наступне засідання з узагальнення і уточнення пропозицій учасників оргкомітету відбудеться 25 листопада о 12.00 годині.


11-11-2014200

 

 Відбулась нарада з керівниками балансоутримувачів захисних споруд цивільного захисту

Перший заступник голови Бродівської районної державної адміністрації Оксана Прокопець провела нараду  з керівниками балансоутримувачів захисних споруд цивільного захисту. За підсумками  наради вирішено - керівникам балансоутримувачів захисних споруд цивільного захисту  звернутись у Золочівське МР БТІ  з метою проведення технічної інвентаризації захисних споруд до кінця поточного року, також  вжити невідкладних заходів щодо приведення стану захисних споруд у готовність до використання за призначенням.

 


11-11-2014199

 

Охорона об’єктів І-ІІ категорії Бродівського району в умовах особливого періоду

Перший заступник голови Бродівської районної державної адміністрації Оксана Прокопець спільно з начальником відділу з питань цивільного захисту і взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадимом Тимчишиним провели нараду з керівниками об’єктів І-ІІ категорії, які підлягають охороні та обороні в умовах особливого періоду. У ході наради начальник Бродівського МРВ УДСО при ГУМВС України у Львівській області роздав керівникам цих об’єктів примірники договорів для підписання. Також вирішено створити комісію у складі представників УДСО, райдержадміністрації і керівників об’єктів з метою визначення необхідної кількості людей для охорони об’єктів І-ІІ категорії, які підлягають охороні та обороні в умовах особливого періоду.


10-11-2014196

 

Відбулась  Колегія у Львівській обласній держадміністрації

  Руслан Шишка взяв участь у Колегії Львівської облдержадміністрації  з головами райдержадміністрацій, районних рад та головами міст обласного значення з таким порядком денним:

1. Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу області за 9 місяців 2014 року та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2014 рік.

2. Про стан виконання місцевих бюджетів області за 9 місяців 2014 року та виконання завдання щодо завершення бюджетного року.

3. Про стан оборонної та мобілізаційної роботи в області.

4. Про стан автомобільних доріг Львівської області.

5. Про стан проходження опалювального сезону 2014-2015 років.

6. Про клопотання щодо нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.


10-11-2014194

У Бродівському районі проходить підготовка до проведення спеціалізованих медико-волонтерських навчань

   Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець за участю начальника відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадима Тимчишина, провела нараду з питань підготовки до спеціалізованих медико-волонтерських навчань на засадах державно-громадського партнерства, які відбудуться на території гуртожитку Бродівського педагогічного коледжу ім.М.Шашкевича.

У роботі наради взяли участь представники правоохоронних органів, служби з питань надзвичайних ситуацій, педагогічного коледжу та відділу освіти.

Навчання, відповідно до доручення голови райдержадміністрації від 4 листопада 2014 року № 47, відбудуться 12 листопада з 13.00.до 15.00.години.

 


10-11-2014193

 

Державні службовці писали диктант з української мови

  З нагоди відзначення Дня української писемності та мови заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Леся Мриглод разом з працівники апарату та структурних підрозділів Бродівської райдержадміністрації взяла участь у написанні диктанту для державних службовців Львівщини, який транслювався у прямому ефірі програми «Доброго ранку, Львове». Після завершення роботи надані для перевірки у департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації. 

10-11-2014195

                   У  голови райдержадміністрації відбулась щотижнева нарада

Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів чергову нараду з начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації, керівниками податкової і служби, центру зайнятості, відділу Держземагенства та інших структурних підрозділів.

Під час наради заслухано інформацію про фінансовий стан району, надходження податків до бюджетів усіх рівнів. Особливу увагу було зосереджено на необхідності дотримання керівниками бюджетних установ контролю за використанням   енергоносіїв і води. Окрім цього, обговорено стан проведення робіт з реконструкції приміщення пологового відділення Бродівської ЦРЛ.


10-11-2014192

 

Бродівські митці підтримують учасників АТО

     У  районному Народному домі відбувся благодійний концерт під назвою «У світлі маминої пісні» за участю відомих за межами не тільки області, але й України, народного ансамблю народної пісні «Криниченька» (керівник Наталія Ковальчук) та народного ансамблю «Гоп зі смиком» (керівник Ігор Теслюк). Провела урочисте дійство його творчий натхненник, керівник відділу культури, охорони культурної спадщини та туризму райдержадміністрації Марія Радзівіл.

У мистецько-патріотичній акції взяли участь місцеві художники, які представили на виставку –продаж свої роботи.

Задоволені професійними виступами творчих колективів, глядачі долучились до посильної благодійної допомоги у вигляді коштів, які будуть передані на потреби АТО.

191


07-11-2014

 

Відбулась презентація книги Надії Максимів  «Галицький рід»

У читальному залі Бродівської районної центральної бібліотеки відбулась презентація книги Надії Максимів, сестри Володимири Чину Святого Володимира Великого, «Галицький рід». У книзі описується життя характерної галицької родини Дзвоників, яка починаючи з 1914 року потрапляє у вир знакових подій ХХ сторіччя, де її спіткали війни, полон, тюрми, табори особливого режиму, еміграція.
Серед героїв книги – учасники національно-визвольних змагань – Січові Стрільці, члени ОУН, воїни УПА, активні учасники підпілля УГКЦ і чимало інших видатних галичан, які залишили в історії України незгасний слід.
Презентація самої книги, яку організував настоятель храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста м.Броди о.Ярослав Царик, присвячена 25-річчю виходу УГКЦ з підпілля.
У заході взяла участь і привітала автора книги заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод. Учасниками урочистостей були педагоги, працівники культури, поети Брідщини.
Кошти від продажу книги «Галицький рід», а також книги керівника видавництва Тетяни Домашенко «Небесна сотня воїнів Майдану» будуть спрямовані на підтримку воїнів, які захищають Україну на її східних кордонах.

191 1191 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


4707-11-2014

 

Руслан Шишка провів робочу зустріч щодо вивчення проблем в сфері культури та перспектив її розвитку


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка провів робочу зустріч з новопризначеним керівником відділу культури, охорони культурної спадщини та туризму райдержадміністрації Марією Радзівіл, керівником районної центральної бібліотечної системи Вірою Соловій, директорами Бродівської та Підкамінської шкіл естетичного виховання. Під час наради обговорили проблемні питання в сфері культури району, що потребують першочергового вирішення, наприклад, підтримка в належному стані приміщень закладів культури в районі та перспективи подальшого розвитку галузі.


19007-11-2014

 

На Бродівщині готуються до відзначення Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні


Заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод провела засідання оргкомітету з питань підготовки до відзначення Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-33р. в Україні. Під час засідання обговорили програму заходів, місце та час їх проведення. Як зазначила Леся Мриглод, в пам’ять про тих, хто став жертвою Голодоморів в Україні буде відслужено панахиду та запалено свічки памяті.

 


4706-11-2014

 

Відбувся виїзний прийом громадян в Заболотцівській сільській раді


У Заболотцівській сільській раді відбувся виїзний прийом громадян, який провів голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка. Основні питання, які турбують сьогодні мешканців села стосуються вирішення питання працевлаштування та можливості отримання матеріальної допомоги. Окрім цього, громадяни звертаються з питанням щодо призначення субсидій та компенсацій на оплату житлово-комунальних послуг чи закупівлю твердого палива. Кожен заявник отримав відповідне роз’яснення.
Також в рамках робочого візиту, голова райдержадміністрації оглянув приміщення дошкільного навчального закладу та загальноосвітньої школи с.Заболотці, обговорив із сільським головою Марією Дискант проблемні питання їх належного функціонування та розвитку.

 


18806-11-2014

 

На Бродівщині запрацює ще одна ферма, на якій розводитимуть свиней


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка зустрівся з підприємцем – керівником фермерського господарства, яке працюватиме на території Пониковицької сільської ради Бродівського району. За словами очільника району, основними напрямом роботи господарства, яке запрацює 10 листопада, стане вирощування свиней. «Окрім цього, планується відкриття тут м’ясопереробного цеху. Все це дасть можливість не лише збільшити обсяги виробництва, а й створити нові робочі місця для мешканців села», - наголосив Руслан Шишка. Також він додав, що Бродівська райдержадміністрація сприятиме подальшому розвитку підприємництва, зокрема, в сільській місцевості, активніше працюватиме на створення сприятливого інвестиційного клімату для розвитку сільського господарства та сільських територій в цілому.

 


18906-11-2014

 

Руслан Шишка провів засідання комісії з питань захисту прав дитини


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання розглядались питання про доцільність позбавлення батьківських прав одного з батьків відносно неповнолітньої дитини та зміни способу участі у вихованні малолітньої дитини.
На засіданні члени комісії розглянули три справи, заслухали заявників та прийняли відповідні рішення

 


18705-11-2014

 

Відбулась робоча поїздка комісії з перевірки стану готовності захисних споруд цивільного захисту до використання


На виконання рішення районної комісії ТЕБ та НС перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець спільно з начальником відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадимом Тимчишиним, представниками Бродівського РВ ГУ ДСНС та РВ УМВСУ здійснили інспектування захисних споруд цивільного захисту на території м.Броди.
Зокрема, було обстежено стан експлуатації, утримання та готовності до використання за призначенням захисних споруд на території Бродівського сектору Львівського ПП «Нафтотермінал» та Бродівського заводу сухого знежиреного молока, а також наявність необхідних документів. Окрім цього, планувалось обстеження захисних споруд на території Бродівського консервного заводу, проте комісія не була допущена на територію.
За результатами обстеження складено відповідні акти, а лист щодо оцінки правомірності дій працівників консервного заводу скеровано у прокуратуру.

 


4204-11-2014

 

У Бродах відзначено першу річницю роботи Центру надання адміністративних послуг

   Голова райдержадміністрації Руслан Шишка і його перший заступник Оксана Прокопець, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, взяли участь в освяченні приміщення Центру надання адміністративних послуг Бродівської райдержадміністрації, яке відбулось з нагоди відзначення першої річниці роботи Центру. В урочистій обстановці обряд освячення здійснив священник УГКЦ м.Броди отець Андрій Семенюк.42 1

   Начальник–державний адміністратор відділу з питань організації діяльності ЦНАПу Ельвіра Чорній та адміністратори Центру Мар’яна Бендюк і Зоряна Янчин ознайомили присутніх із своїми робочими місцями, інформаційними стендами для населення, розповіли про види послуг для населення району, який надає дана установа.

   Керівник району та його перший заступник привітали працівників Центру і побажали успіхів у розвитку і розширенні даної структури з метою забезпечення населення району та міста якісними і доступними послугами в усіх сферах життєдіяльності.

 

25

 


 

04-11-2014

Відбулось засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС


Під головуванням першого заступника голови Бродівської райдержадміністрації Оксани Прокопець відбулось засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Основні питання, що розглядались на засіданні стосувались можливості виділення пального з районного резерву матеріально-технічних ресурсів необхідного для попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Бродівським РВ ГУ ДСНС у Львівські області.
Також на засіданні комісії розглянули питання щодо стану протипожежного водозабезпечення на території міста та району. Зокрема, комісією було прийнято рішення, яким зобов’язують керівників органів місцевого самоврядування, відновити, а в разі необхідності встановити, на водонапірних баштах необхідного обладнання для забору води пожежними автомобілями.
Окрім цього, члени комісії прийняли рішення про активізацію інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням щодо попередження травмування та загибелі людей в наслідок надзвичайних ситуацій.

 


5803-11-2014

 

Бродівська молодь відзначила Хелловін серед книг


Нещодавно у Бродівській районній бібліотеці відбулася костюмована вечірка «Happy Halloween». До участі в молодіжному заході долучились представники міжшкільного учнівського парламенту та учні шкіл Бродівського району.
Програмою заходів були передбачені майстер класи з розфарбовування обличчя, конкурс на найжахливіший костюм; розповіді моторошних оповідок; перегляд фільмів – жахів; театралізоване відтворення кумедних історій; фотосесії з різними героями; виконання українських пісень; споживання «відразливих» страв.
Захід відвідали гості з Радивилівського району, а саме: студія «Чартер 7» м.Радивилів, які демонстрували короткометражні фільми.


1503-11-2014

 

В Бродах відбудуться спеціалізовані медико-волонтерські навчання з відпрацювання дій у випадках масового ураження людей


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела нараду щодо підготовки до проведення спеціалізованих медико-волонтерських навчань з відпрацювання дій у випадках масового ураження15 1 людей. За її словами, основна мета запланованого заходу - налагодити взаємодію волонтерів та спеціалізованих служб цивільного захисту, які залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
«Такі спеціалізовані навчання пройдуть у два етапи. На першому етапі, волонтерів ознайомлять із основами надання домедичної допомоги у випадку великої кількості потерпілих, внаслідок надзвичайних ситуацій. На другому етапі будуть відпрацьовуватись практичні дії волонтерів з надання допомоги в зоні ураження. Буде відпрацьована послідовність дій підрозділів аварійно-рятувальної служби ГУ ДСНС та служб надання медичної допомоги під час імітованої надзвичайної ситуації», - зазначила Оксана Прокопець.
Планується, що спеціалізовані медико-волонтерські навчання у Бродах пройдуть 12 листопада і для участі у них будуть запрошені учнівська та студентська молодь, громадськість та громадські організації міста.

 


4703-11-2014

 

Про актуальні питання розвитку та перспективи регіону говорили на щотижневій нараді

Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів щотижневу нараду з керівниками управлінь і відділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. В роботі наради взяла участь перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець та заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Леся Мриглод. 

Основну увагу присутніх голова райдержадміністрації звернув на необхідність забезпечення ефективного використання енергоносіїв, зокрема, газу та електроенергії на підприємствах, в бюджетних установах та в житловому секторі. З цього приводу, голова райдержадміністрації доручив відділу розвитку інфраструктури спільно з Бродівським РЕМом продовжувати активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення.
Окрім цього, в ході наради, начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Янковська ознайомила присутніх із змінами до Бюджетного кодексу України, які відбудуться в умовах децентралізації державної влади. Для детального вивчення цього питання заплановано провести робочу нараду з представниками податкової служби.
Також на нараді було обговорено стан економічного розвитку Бродівщини, питання соціального захисту населення, в тому числі переселенців із східних областей, проблеми агропромислового комплексу, пов’язані із скороченням виробництва м’яса та низьких закупівельних цін на молоко від населення тощо.


 


18631-10-2014

 

Напередодні відзначення 96-ї річниці Листопадового чину в Бродах відбулась урочиста хода

Напередодні відзначення 96-ї річниці проголошення Західноукраїнської Народної 

186 1

Республіки, містом пройшла урочиста хода до могили четаря Української Галицької Армії Пилипа Гардзілевича та його побратимів. Пам’ять борців за волю України вшанували спільною молитвою, яку відслужив декан Бродівського деканату УПЦ КП о.Василь Шира. На знак пошани до загиблих героїв, представники районної, міської влади та громадськості, учнівська молодь поклали квіти до могили та запалили свічки пам’яті.
Під час заходів до присутніх звернувся директор Бродівського історико-краєзнавчого музею Василь Стрільчук, відзначивши, що цього року виповнюється 95-річниця загибелі Пилипа Гардзілевича, який віддав своє життя на вівтар української незалежності.

 

 


18530-10-2014

 

29 жовтня на Бродівщині пройшли командно-штабні тренування з органами та силами Львівської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ

Перший заступник голови Бродівської районної державної адміністрації Оксана Прокопець спільно з начальником відділу з питань цивільного захисту і взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадимом Тимчишиним провели тренування з органами управління та силами цивільного захисту Львівської територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту. Участь у тренуванні взяли органи управління та сили Бродівської районної ланки Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту; члени районної комісії з питань ТЕБ та НС; Бродівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області; структурні підрозділи районної державної адміністрації; органи місцевого самоврядування; районні спеціалізовані служби цивільного захисту; представники Бродівських міських курсів навчально–методичного центру ЦЗ та БЖД у Львівській області.

Під час тренування учасники показали високу організованість і злагодженість у роботі; своєчасно приймались обґрунтовані рішення; чітко і конкретно ставились та вирішувались відповідні завдання; рішення керівників, їх об’єктивність і своєчасність прийняття оформлені переважно якісно та повно за встановленою формою, їх проходження відображене у відповідних облікових документах.
Мета тренування досягнута – отримано досвід роботи в умовах переведення з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

 


18230-10-2014

 

Відзначали 70-ту річницю визволення України від фашистських загарбників


У Бродівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулися урочистості з нагоди відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.182 2
У кімнаті Духовності, запрошених ветеранів Великої Вітчизняної війни привітали: начальник відділу зв’язків з громадськістю, ЗМІ та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації Оксана Шишка, яка вручила подяку голові Бродівської міської організації ветеранів Оресту Грінці, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор. Гащак, директор територіального центру Марія Гриневич та голова Бродівської районної спілки афганців Леон Олексин, який вручив ветеранам квіти.
Із спогадами про війну та вітальним словом перед присутніми виступив голова Бродівської міської організації ветеранів України та голова районної спілки афганців Леон Олексин. Приємні хвилини радості подарували усім виконання пісень народним ансамблем народної пісні «Криниченька» Бродівського районного Народного Дому.
Після цього ветеранів було запрошено за святковий стіл, організований працівниками відділення соціально-побутової та медико-соціальної адаптації територіального центру, де у теплій святковій атмосфері з піднесеним настроєм присутні мали змогу поспілкуватися, згадати пережите, заспівати пісень.

 


18330-10-2014

 

Відбулась нарада з питань організації та проведення Першості Бродівського району з волейболу серед жіночих КФК

Відбулась нарада з питань організації та проведення Першості Бродівського району з волейболу серед жіночих КФК. Нарада проходила під головуванням голови методоб’єднання вчителів фізкультури району Андріюка Володимира Антоновича. Участь в нараді взяли представники команд з Бродівського району, а саме: команда Берлинської ЗОШ І-ІІІст., «Рута» с.Шнирів, команда Педагогічного коледжу ім..М.Шашкевича, команда СЗОШ №2,м.Броди, «Єдність» м.Броди, «Еталон» м.Броди, команда ЗОШ І-ІІІ ст.. №3 м.Броди.

Участь у змаганнях підтвердили 10 команд.

Відкриття змагань планується на 16 листопада 2014 року.

 

 


169

 

 

29-10-2014

 

Відбулась робоча зустріч представників влади, замовника та підрядної організації щодо проведення реконструкції пологового відділення Бродівської ЦРЛ


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка та голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна зустрілись з представниками Бродівської центральної районної лікарні та підприємства-генпідрядника «Мегабудмакс» з метою обговорення ходу проведення робіт із реконструкції пологового відділення районної лікарні.
Під час зустрічі обговорили питання щодо якості виконаних робіт та дотримання термінів їх проведення.
За словами Руслана Шишки, домовлено провести ще одну зустріч з представниками проектної організації та генеральним підрядником робіт для усунення помилок, які виникли безпосередньо в ході проведення реконструкції приміщення.

 


18129-10-2014

 

Оксана Прокопець взяла участь у нараді, яка відбулась у Бродівському ОРВК

 

На виконання доручення голови Бродівської райдержадміністрації від 15 жовтня 2014 року № 40 у військовому комісаріаті за участю селищного та сільських голів відбулась нарада, яку провели військовий комісар і його181 1 заступник. В роботі наради взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець, начальник відділу з питань цивільного захисту і взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадим Тимчишин.
Увагу присутніх, зокрема, було зосереджено на необхідності проведення роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств, установ та організацій району щодо виконання вимог діючого законодавства України про мобілізаційну підготовку та мобілізацію, покращення роботи з обліковою документацією.

 


18029-10-2014

 

Відбувся випуск слухачів курсів перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас


В сесійному залі Бродівської міської ради відбулось урочисте зібрання, присвячене випуску слухачів курсів перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, які проводились Західним регіональним центром перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців в місті Броди за фінансової підтримки НАТО.
Участь у церемонії взяли начальник та головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадим Тимчишин та Михайло Залещук, представники Програми НАТО – Україна та Західного регіонального центру перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців. В цей день сертифікати отримали 36 слухачів курсів перепідготовки військовослужбовців.

 


17828-10-2014

 

На Бродівщині пройде Відкрита першість Бродівського району з волейболу серед чоловічих КФК

Сьогодні, на стадіоні «Ювілейний», за участю завідувача сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації Наталії Гудими відбулась нарада з178 1 питань організації та проведення Відкритої першості Бродівського району з волейболу серед чоловічих команд фізичної культури. Нарада проходила під головуванням директора стадіону Халіла Шайдуллліна. Також участь у нараді взяли представники команд з Бродівського району, зокрема, «Нафтовик» ЛВДС «Дружба», «Рута» с.Білявці, ВК «Пониква» с.Пониква, «Бора» с.Боратин, «Енергія» с.Лучківці, команда Педагогічного коледжу ім..М.Шашкевича м.Броди, «Іква» с.Попівці, «Локомотив» с.Берлин та команд з сусідніх районів: «Фортуна» Радивилівський р-н,та «Стир» Радехівського р-ну.
Участь у змаганнях вже підтвердили10 команд. Змагання відбуватимуться в одному колі по італійській системі. Наступна нарада відбудеться 04.11.2014 року о 10.00 год, на якій представники зможуть подати заявки на участь, буде проведено жеребкування та складено календар змагань.
Початок змагань планується 16 листопада 2014 року.

 


27-10-2014176

 

Броди попрощались з Володимиром Сидором

   У суботу в місті Броди відбувся похорон 42-річного Володимира Олександровича Сидора, який був мобілізований до Збройних Сил України три місяці тому і проходив службу у м.Яворів на Львівщині. Готуючи рядових солдатів до служби у зоні АТО, він сам кілька разів побував на сході України, але раптова смерть під час чергування забрала від нас ще одного земляка. Попрощатись із Володимиром Сидором прийшли його родина, друзі, товариші по службі. Від влади віддати останню шану захиснику Вітчизни прийшли перший заступник голови районної державної адміністрації Оксана Прокопець, голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна, Бродівський міський голова Анатолій Белей. Обряд поховання провели декан УАПЦ о.Миколай Мартин, настоятель храму УГКЦ св. Юрія м.Броди о.Роман Біль, настоятель храму УГКЦ с. Гаї о.Петро Мазурок, настоятель храму РКЦ м. Броди о.Анатолій Шпак. Громада міста Броди висловлює свої співчуття дружині Наталі і тринадцятирічному синові Юрію, які залишились без чоловіка і батька.  

 

175

 


27-10-2014

 

Окружна виборча комісія продовжує опрацьовувати протоколи від дільничних виборчих комісій


За даними Центральної виборчої комісії, у 119 виборчому окрузі на цю годину опрацьовано 32,66% протоколів. В межах 119 виборчого округу, до складу якого входить Бродівський район, лідирує політична партія «Народний фронт» - 35,95%.
В одномандатному виборчому окрузі опрацьовано 1,61% протоколів. Окружна виборча комісія продовжує опрацьовувати протоколи від дільничних виборчих комісій.

 


17526-10-2014

 

На Бродівщині закрились всі виборчі дільниці. Явка виборців – 71,2%


У Бродівському районі закрились усі виборчі дільниці. За останніми даними участь у голосуванні взяли 71,2% виборців.
Триває збір інформації про попередні результати голосування.

 


16226-10-2014

 

У Бродівському районі працює робоча група із сприяння проведення позачергових виборів до парламенту


У Бродівській райдержадміністрації продовжує роботу робоча група із сприяння проведення позачергових виборів до Верховної Ради України. За останніми даними, на Бродівщині вже проголосувало 45,4% виборців.
Робота на дільничих виборчих комісіях проходить спокійно, в нормальному режимі. Порушень не виявлено.
Також у Бродівському районі працюють спостерігачі - представники міжнародної місії ОБСЄ із сприяння проведення позачергових виборів в Україні.
Варто зазначити, що за даними, оприлюдненими центральною виборчою комісією, найактивнішою за явкою виборців є Львівська область. Тут станом на 16 годину проголосували 49,57% мешканців.
В загальному по Україні вже проголосували 40,42% виборців.

 


17424-10-2014

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення субсидій на житлово-комунальні послуги


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання комісії з питань призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Із заявами про призначення субсидій в управління праці та соціального захисту населення звернулось 5 громадян. Кожну із заяв було розглянуто та прийнято відповідні рішення.

 


17324-10-2014

 

У  Бродівському районному Народному домі відбувся огляд танцювальних колективів Бродівського району

З метою розвитку мистецтва хореографії, збереження професійного та аматорського мистецтва, підвищення художнього рівня постановок, активізації організаційно-творчої роботи танцювальної культури, 23 жовтня 2014 року в Бродівському районному Народному дому відбувся огляд танцювальних колективів Бродівського району.
Своє мистецтво на огляді показали вісім колективів, а саме:
- Народний аматорський ансамбль танцю «Ми з Галичини» Бродівського районного Народного дому – керівник Олександр Романюк, балетмейстер Наталія Воляник;
- Зразковий аматорський художньо - просвітницький ансамбль «Забавлянка» Бродівського районного Народного дому – керівник Марія Ковалів;
- Дівочий склад ансамблю танцю «Ми з Галичини» Бродівського районного Народного дому – керівник Олександр Романюк, балетмейстер Наталія Воляник;
- Танцювальний колектив «Елегія» Бродівського районного Народного дому – керівник Михайлина – Світлана Паламар;
- Танцювальний колектив Народного дому с. Шнирів – художній керівник Ірина Семенюк;
- Танцювальний колектив Народного дому с. Пониковиця – художній керівник Лариса Горопаха;
- Танцювальний колектив Народного дому с. Голосковичі художній керівник Андріана Дудчак;
- Танцювальний колектив Народного дому с. Суходоли – художній керівник Зоряна Коршняк.
Всі колективи показали на огляді високу виконавчу майстерність.
У репертуарі колективів були різнохарактерні твори, різноманітній репертуар, яскраві сценічні костюми, добре продуманий музичний супровід.
Відділ культури, охорони культурної спадщини та туризму Бродівської РДА разом з Бродівський районним Народний домом щиро вдячні керівникам колективів, батькам та учасникам, які взяли участь в огляді хореографічного жанру. А також висловлює подяку методисту хореографічного жанру Бродівського РНД Паламар М.-С.С. за сумлінну підготовку та проведення даного огляду.

 


17124-10-2014

 

Оксана Прокопець провела нараду з питань створення незнижувального запасу пально-мастильних матеріалів


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець спільно з начальником відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадимом Тимчишиним провела нараду з питань створення незнижувального запасу пально-мастильних матеріалів у Бродівському районі на особливий період. Для участі у нараді були запрошені прокурор Бродівського району Любомир Головка, представники Бродівського ОРВК, ДП «Бродівський лісгосп» та автозаправних станцій. За результатами зустрічі були прийняті відповідні рішення.

 


17223-10-2014

 

Відбулось засідання оргкомітету з підготовки до відзначення 96-ї річниці утворення ЗУНР


Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання оргкомітету з відзначення 96-ї річниці утворення ЗУНР. В засіданні взяли участь директор Бродівського районного Народного дому Тетяна Сосновська, директор Бродівської центральної районної бібліотечної системи Віра Соловій, керівник народного художньо-просвітницького колективу Марія Пишна, директор Бродівського історико-краєзнавчого музею Василь Стрільчук, методист відділу освіти Ірина Дутчак, педагог –організатор ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Броди Надія Твердохліб, начальник відділу зв’язків з громадськістю, ЗМІ та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації Оксана Шишка.
За результатами обговорення члени оргкомітету вирішили: заходи, які відбудуться 31 жовтня 2014 року, розпочнуться о 14.00. годині на площі Ринок в місті Броди. Звідси колона учасників вирушить на міське кладовище, до могили четаря УГА Пилипа Гардзілевича. Там відбудеться поминальна панахида із запаленими свічками за героями, які боролись за національну свободу і державну незалежність України, покладання квітів, літературна композиція за участю школярів.
За інформацією відділу культури, на 28 жовтня і 2 листопада 2014 року заплановано проведення в районному Народному домі художньої частини заходів з відзначення 96-ї річниці утворення ЗУНР.

 


16922-10-2014

 

Оксана Прокопець оглянула приміщення пологового відділення Бродівської ЦРЛ


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець оглянула приміщення пологового відділення Бродівської центральної районної лікарні, де проходить реконструкція. За результатами робочого візиту на об’єкт, Оксана Прокопець ініціюватиме зустріч з керівництвом лікарні та представниками організації – підрядника робіт. Метою зустрічі стане обговорення подальшого проведення реконструкції приміщень та вирішення можливих проблем, що виникають в ході проведення цих робіт.

 


4721-10-2014

 

Відбулось засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання районної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. на засіданні комісії було розглянуто 93 звернення громадян з проханням призначення такої допомоги. За рішенням членів комісії відмову у призначенні соціальної допомоги отримали 13 заявників. Як зазначає Оксана Прокопець, в більшості випадків причиною відмови є наявність серед членів сім’ї працездатної особи, яка тривалий час не працює та не намагається знайти роботу.

 


15921-10-2014

 

Руслан Шишка зустрівся з керівництвом відділу освіту з питань готовності закладів освіти до опалювального сезону


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка зустрівся з керівником відділу освіту райдержадміністрації Володимиром Хрипливим з питань готовності загальноосвітніх та дошкільних закладів району до початку опалювального сезону 2014-15р.р. Зокрема, під час зустрічі обговорили технічний стан систем опалення в навчальних закладах, стан забезпечення шкільних котелень твердим паливом для забезпечення навчального процесу в осінньо-зимовий період. За словами Володимира Хрипливого, було проведено комплекс заходів для ефективного утримування тепла в шкільних приміщеннях, зокрема, були утеплені вікна та двері. «Влітку були проведені гідравлічні випробування систем опалення в закладах освіти та дошкільних установах, тож об’єкти готові до початку опалювального сезону та до роботи в зимовий період в цілому», - зазначив керівник освіти району.

 


16520-10-2014

 

У Бродах вітають знамениту поетесу і письменницю з ювілейним Днем народження

19 жовтня відзначила свій ювілейний день народження поетеса, прозаїк і літературознавець, член Національних спілок письменників і журналістів України, лауреат Всеукраїнської премії «Благовіст», премій ім.Лесі Українки, Маркіяна Шашкевича та літературної премії ім.Бориса Нечерди, автор шести поетичних збірок («Янгол самотнього неба», «Запитання до вічності», «Знак Сизіфа», «Падіння скелі», «Закон самозбереження душі» та «Бар’єр»), прозових книг «Ображена трава», «Клавіри буднів», ряду літературно-критичних публікацій, Світлана Володимирівна Антонишин.
Впродовж цього свята, яке триватиме не один день, з приємністю і пошаною, ювілярку привітали колеги по перу - члени Літературної вітальні, численні друзі, родина, керівники районної та міської влади.
А ширше коло шанувальників ювілярки має можливість прийти на зустріч з її творчістю «Земні алеї Світлани Антонишин. Портрет сучасниці», яка відбудеться 22 жовтня 2014 року о 15 годині в районному Народному домі.

 


16420-10-2014

 

На Бродівщині відзначено 200-річчя від Дня народження Якова Головацького

   20 жовтня 2014 року минуло 200 років від дня народження поета, ученого, одного з трьох діячів «Руської трійці», уродженця села Чепелі Золочівського округу (нині Бродівський район) Якова Федоровича Головацького.

У святкуваннях цієї дати, які відбулись у рідному селі поета, взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець, керівник народного аматорського театру «Пошук» районного Народного дому Марія Радзівіл, сільський голова Микола Гавришко, громада села.

Заходи розпочались поминальною службою у сільській церкві. Представники районної і сільської влади поклали квіти до пам’ятного знака, спорудженого на місці хати, в якій народився Яків Головацький.

Далі в Народному домі відбулась концертна літературно-музична програма, яку підготували працівники культури спільно з учнями місцевої школи.    

 


16320-10-2014

 

Відбулися змагання з баскетболу за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Т. Шевченка в Україні та VІІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених 75-річчю створення Львівської області

18-19 жовтня 2014 року,  в містах Червонограді та Сокалі відбулися змагання з баскетболу за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Т. Шевченка в Україні та VІІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених 75-річчю створення Львівської області.

Змагання організовані управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки відділення НОК України у Львівській області.

Змагалися чоловічі та жіночі збірні команди районів області та міст обласного значення у двох вікових категоріях: категорія «Дорослі» (вік – 1996 р.н. та старші) та категорія «Ветерани» (вік – 1974 р.н. та старші). Баскетбольні турніри категорії «Ветерани» відбулися на спортивній базі Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. № 4-ліцей», категорії «Дорослі» – у спортивних залах Палацу спорту «Шахтар», ДЮСШ №1 та ЗОШ №5 м.Червонограда.

У змаганнях взяли участь 240 учасників, які представляли 11 збірних команди: 5 – міст обласного значення та 6 з районів області.

Серед дорослих перше місце виборола команда жінок Бродівського району, а саме команда Бродівського педагогічного коледжу ім. М.Шашкевича. Команда чоловіків Бродівського району зайняла третє призове місце.

Переможці та призери змагань були відзначені медалями, грамотами, кубками від Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

162

 

 


 

20-10-2014

Руслан Шишка провів нараду з питань підготовки до проведення позачергових парламентських виборів


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка зустрівся з начальником цеху телекомунікаційних послуг № 2 Львівської філії ВАТ «Укртелеком» Миколою Довбетою, начальником Бродівського РЕМу Григорієм Хоміцьким, заступником начальника Бродівського районного відділу МВСУ Сергієм Карплюком, начальником відділу ведення державного реєстру виборців райдержадміністрації Маряном Онищуком та начальником відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Ольгою Борячок з питань підготовки та проведення на території Бродівського району позачергових виборів до Верховної Ради України, що відбудуться цієї неділі.
Під час наради обговорили стан забезпечення приміщень для голосування засобами зв’язку та електроенергією, а також про охорону цих приміщень та дотримання правопорядку на виборчих дільницях в день голосування.
Окрім цього, говорили про можливі надзвичайні ситуації пов’язані із погіршенням погодних умов та шляхи їх ліквідації.
Руслан Шишка підсумовуючи зустріч зазначив, що приміщення виборчих дільниць у Бродівському районі готові до голосування 26 жовтня, висловив сподівання, що прогнозоване погіршення погоди не призведе до непередбачуваних наслідків.


15920-10-2014

Опалювальний сезон на Бродівщині може розпочатись вже цього тижня


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка провів нараду за участю першого заступника Бродівського міського голови Романа Сподарика, начальника комунального підприємства «Бродитеплоенерго» Ігоря Голіновського та голови постійної депутатської комісії Бродівської районної ради Юрія Тація. Зокрема, під час наради обговорили питання щодо можливих термінів початку опалювального сезону та належного функціонування тепломереж в осінньо-зимовий період 2014-15р.р.. За словами керівника Ігоря Голіновського, підприємство повністю готове до початку опалювального сезону, здійснена підготовка на об’єктах соціальної сфери та у житлових будинках.
За словами очільника району, опалювальний сезон на Бродівщині може розпочатись вже цього тижня.

 


15718-10-2014

 

В с.Маркопіль похоронили військовослужбовця, який загинув під час виконання бойового завдання


Сьогодні з почестями вс.Маркопіль Бродівського району похоронили військовослужбовця - Крупніцького Богдана Васильовича, який загинув під час виконання бойового завдання 14 жовтня.
Односельчани та мешканці навколишніх сіл, представники місцевої та районної влади, депутати обласної та Верховної рад, військовослужбовці взяли участь у церемонії.
Юнак був найстаршим із чотирьох дітей в сім'ї Крупніцьких, 7 жовтня йому виповнилось 23 роки.

 


15817-10-2014

 

Проведено командно-штабні тренування


На території Бродівського району проведено командно-штабні тренування з органами управління та сигналами цивільного захисту Бродівської районної ланки Львівської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ.
Участь у тренуванні взяли начальник цивільного захисту району, перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець, начальник відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадим Тимчишин, члени районної комісії з питань ТЕБ та НС та районної евакуаційної комісії.


16017-10-2014

 

На Бродівщині прощаються із загиблим військовослужбовцем


Вранці 17 жовтня, у військову частину А2595 м.Броди привезли тіло військовослужбовця - 23-річного Богдана Крупніцького, який загинув під час виконання службових обов'язків в ході забезпечення проведення антитерористичної операції на сході України.
На церемонії прощання були присутні військові товариші, командування частини, зокрема командир частини - Ігор Яременко, голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка, Бродівський міський голова Анатолій Белей, громадськість міста та району.
Після цього, тіло загиблого повезли у с.Маркопіль Бродівського району, де проживав вояка. Тут його зустрічали квітами та вигуками "Герої не вмирають!"

 161 1161 2161 3161 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


17-10-2014156

 

Семінар  щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на 2015

Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець та заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод були присутні на семінарі щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на 2015, який відбувся 17 жовтня, в сесійному залі Бродівської районної ради. Для обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2015 рік затверджено такі пріоритети: «Народні доми», «Заходи з енергозбереження в освітній галузі», «Інші пріоритети».


17-10-2014155

Відбувся тренінг «Крок до успіху»

За сприяння сектору молоді і спорту та відділу освіти Бродівської райдержадміністрації, 16 жовтня у приміщенні Бродівської центральної районної бібліотеки відбувся тренінг «Крок до успіху». Основною метою якого - активізації молодіжного руху на Бродівщині, виховання духу лідерства. У тренінгу взяли участь представники міжшкільного учнівського парламенту, а саме: учні СЗОШ І-ІІІ ст. №2, ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Бродівської гімназії ім.Труша, Лешнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Поникв'янської ЗОШ І-ІІІ ст., Пониковицької І-ІІІ ст., Шнирівської І-ІІІ ст. Вели тренінг - представник Молодіжної громадської організації "СІМ" Мар'яна Горбатюк та  представник Українського католицького університету о.Павло Худ.

30

 


17-10-2014

 


На Бродівщині оголошено Дні жалоби 17-18 жовтня


У зв’язку із загибеллю військовослужбовця, мешканця с.Маркопіль Бродівського району, під час виконання бойового завдання в зоні проведення антитерористичної операції на сході України у Бродівському районі оголошено 17-18 жовтня Днями жалоби.
Сьогодні тіло загиблого привезуть у військову частину А2595 м.Броди, де відбудеться прощання.  У рідному селі загиблого відбудуться: 17 жовтня о 20.00 - парастас, 18 жовтня о 14.00 - похорон.15-10-20143

 

Відбулось  засідання  районної  призовної  дільниці

Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець спільно з начальником відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадимом Тимчишиним  взяли участь у засіданні  районної  призовної  комісії, яка відбулась у приміщенні Бродівського ОРВК.

154

 


14-10-2014

 

Відбулись збори представників учнівського самоврядування


За ініціативи сектору молоді та спорту та відділу освіти Бродівської райдержадміністрації відбулись збори представників учнівського самоврядування у яких взяли участь учні загальноосвітніх закладів Бродівського району. Зокрема, серед учасників зустрічі були присутні учні Бродівської гімназії ім..І.Труша, СЗОШ №2, ЗОШ №3 та ЗОШ №4 м.Броди, Підкамінської, Лешнівської, Пониковицької, Поникв’янської та Ясенівської загальноосвітніх шкіл. Основна мета зустрічі – обрання керівного складу Міжшкільного учнівського парламенту. Після обговорення цього питання, учасники зборів прийняли рішення обрати Президентом Парламенту ученицю ЗОШ №4 м.Броди Юлію Іщик, яка очолює учнівське самоврядування у своїй школі. Також було обрано її заступників.
Окрім цього, в рамках реалізації Програми щодо активізації молодіжного руху на Бродівщині, за сприяння сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації планується проведення 16 жовтня тренінгу «Крок до успіху», який відбудеться в приміщенні Бродівської районної бібліотеки о 16.00год.

 


15314-10-2014

 

На Бродівщині відзначили День українського козацтва та 72-річницю створення УПА


Традиційно щороку, 14 жовтня у свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці відзначають День українського козацтва та створення Української Повстанської Армії. Цього року ми відзначаємо 72-річницю створення УПА. З нагоди свята у Бродах сьогодні відбулись урочисті заходи за участю представників районної та міської влади, учнівської та студентської молоді, громадськості міста та району. Під час урочистостей відбулась спільна молитва за борців за волю України, покладено квіти до пам’ятника Жертвам політичних репресій, Петру Полтаві та пам’ятного знаку Небесній Сотні, звучали патріотичні пісні.
Продовжились урочистості у Бродівському районному Народному домі. Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка звернувся з вітальними словами до ветеранів ОУН-УПА та молоді, побажав усім міцного здоров’я та благополуччя. З нагоди свята ветеранам УПА було вручено матеріальну допомогу.

153 1153 2153 3153 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


15213-10-2014

 

Оксана Прокопець провела засідання інвентаризаційної комісії Бродівської райдержадміністрації


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання інвентаризаційної комісії Бродівської райдержадміністрації, на якому розглядалось питання стану інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, які знаходяться на території Бродівського району. Зокрема. під час засідання заслухано балансоутримувачів споруд цивільного захисту. Вони інформували про укомплектування та готовність до використання цих споруд.

 


7513-10-2014

 

В голови райдержадміністрації відбулась щотижнева нарада

Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів чергову нараду за участю заступників голови райдержадміністрації з начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації та керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Під час наради проаналізовано стан надходжень коштів до районного та місцевих бюджетів за 9 місяців поточного року, стан сплати податків до бюджетів усіх рівнів. Зокрема, відзначено, що податки надходять згідно із запланованими показниками. Також було заслухано інформацію про стан виплати заробітної плати в бюджетних установах, пенсій та соціальних виплат, підготовку бюджетних установ до роботи в осінньо-зимовий період. Так, навчальні заклади району забезпечені твердим паливом на 87%, а в цілому район готовий до початку опалювального сезону 2014-2015 років. Під час наради розглядались також питання про вимоги до розробки містобудівної документації в системі функціонування містобудівного кадастру області. Увагу керівників структурних підрозділів було зосереджено на якості здійснення пасажирських перевезень, роботі з попередження інфекційних захворювань на території району, вирішенні проблем переселенців із східних областей України, зокрема, надання їм матеріальної допомоги, виплати пенсій, працевлаштування.

 


15113-10-2014

 

Відбулось засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Під час засідання розглянули питання про стан готовності захисних споруд цивільного захисту, утримання автомобільних доріг у зимовий період та під час можливих надзвичайних ситуацій, про стан підготовки підприємств району до роботи у зимовий період 2014/15р.р., про організацію та функціонування пунктів обігріву та соціальних патрулів при значному зниженню температури тощо.
Зокрема, за словами керівників дорожніх підприємств району, триває підготовка до роботи служб у зимовий період, проведено ремонт техніки для утримання доріг району взимку, здійснено закупівлю посипкових матеріалів.
Як зазначила Оксана Прокопець, з метою належної роботи дорожніх служб у випадку можливих надзвичайних ситуацій у зимовий період на автошляхах Бродівщини, створено резервний фонд паливно-мастильних матеріалів.


 10-10-2014145 8

 

Привітання із золотим весіллям

       Голова райдержадміністрації Руслан Шишка привітав мешканців м.Броди, сім’ю Жолновичів – Василя Адамовича та Стефанію Григорівну з 50 -річчям подружнього життя і ювілейним днем народження господаря.  Ювіляри – ветерани підприємства УТОГ «Явір», разом багато років віддали праці на підприємстві, виховали дітей, внуків, тішаться правнуками. Подарунок і квіти від голови райдержадміністрації іменинникам вручила начальник відділу зв’язків з громадськістю, ЗМІ та доступу до публічної інформації Оксана Шишка. Також подарунок і привітання іменинники отримали від Бродівського міського голови Анатолія Белея, колег та друзів по роботі.

Організувала свято перекладач підприємства УТОГ «Явір» Наталія Петренко.

 


10-10-2014

 

Відбулось спеціальне об'єктове навчання щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка взяв участь у спеціальному об'єктовому навчанні щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на ЛВДС "Броди" філії "Магістральні нафтопроводи "Дружба" ПАТ "Укртранснафта" з розгортанням загонів Бродівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області.


 10-10-2014145 7

 

Відбулися районні змагання - Першість Бродівського району з  серед юнаків та дівчат

09.10.2014 року на стадіоні «Ювілейний» о 10.00 год. відбулися районні змагання - Першість Бродівського району з легкоатлетичного чотириборства «Дружба» серед юнаків та дівчат. Змагання включали такі види: біг 60 м, біг 600м, стрибки в довжину з розбігу, метання м’яча серед учнівської молоді 2000-2001 року народження. У змаганнях взяли участь:  юнаків - 12 команд,  дівчат – 13 команд. Також команда Бродівської СЗОШ І-ІІІст. №2, яка 9 жовтня 2014 р. брала участь у чемпіонаті області з легкоатлетичного чотириборства в м.Львові.

 

 


09-10-2014dscf2907

 

Відбулась нарада з питань надання пільг і компенсацій на оплату житлово-комунальних послуг

     Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів нараду з керівниками підприємств житлово-комунальної сфери за участю начальника управління праці та соціального захисту населення Ігоря Гащака, його заступника Галини Сковронської та керівників окремих відділів даного управління. Розглядалось питання щодо координації роботи вказаних структур з надання пільг і компенсацій на оплату житлово-комунальних послуг населенню відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 року № 409 та інших законодавчих актів.

 


08-10-2014

 

Відбулась реорганізація Підгорецької ЗОШ І-ІІ ступенів


 У приміщенні новоствореного навчально-виховного комплексу в сПідгірці Бродівського району відкрито групу для 15 дітей дошкільного віку з короткотерміновим перебуванням.  В рамках урочистих заходів відбулось освячення оновленого приміщення, урочиста шкільна лінійка та святковий концерт. З привітальним словом виступили голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка, голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна та народний депутат Ірина Сех.


 08-10-2014145 4

 

Відбулось  засідання  районної  призовної  комісії

Начальник відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату Бродівської райдержадміністрації Вадим Тимчишин  взяв участь у засіданні  районної  призовної  комісії, яка відбулась у приміщенні Бродівського ОРВК.

 


 08-10-2014145 5

 

14 жовтня буде відзначатись День Українського козацтва та 72- річниця утворення УПА

Відбулось засідання оргкомітету з підготовки до відзначення у м. Броди Дня українського козацтва та 72-ї річниці створення УПА. У засіданні взяли участь: голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна, представники відділу культури, охорони культурної спадщини та туризму, відділу освіти, відділу зв’язків з громадськістю, ЗМІ та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації, історико-краєзнавчого музею, Бродівської міської ради, районної організації ветеранів національно-визвольної боротьби Братства вояків ОУН-УПА. 

Під час засідання обговорено план проведення свята, склад його учасників та сценарій мистецької частини.

У програмі заходу, початок якого заплановано на 12.00 годину, передбачено: молитва біля пам’ятника Жертвам більшовицьких репресій на майдані Свободи у м.Броди,  далі – покладання живих квітів до цього пам’ятника, до пам’ятника Петру Полтаві і пам’ятного знака Героям Небесної Сотні. У районному Народному домі відбудеться святковий концерт.

До участі у відзначенні Дня Українського козацтва та 72-ї річниці утворення УПА запрошуються ветерани національно-визвольної боротьби, учні, студенти та громадськість міста і району.  08-10-2014145 1

 

Відбулися збори представників учнівського самоврядування

07.10.2014 року з ініціативи сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації відбулися збори представників учнівського самоврядування, на яких розглядалось питання щодо відновлення роботи міжшкільного учнівського парламенту. Участь у зборах взяли учні Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст.№4, Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3, Шнирівської ЗОШ І-ІІІст., Ясенівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Берлинської ЗОШ І-ІІІст., а також методист  відділу освіти райдержадміністрації - Островська М.Й.

Для залучення представників  учнівського самоврядування усіх шкіл району заплановано провести розширені збори 14 жовтня 2014 року о 15.00 год у приміщенні районного Народного дому. Метою зборів буде обрання президента парламенту, його заступників та  затвердження  плану   роботи парламенту на майбутнє.

 


 07-10-2014145 3

Відбулось обговорення проекту заходів обласної Комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2015-2018 роки.

У сесійному залі Бродівської районної ради відбулось обговорення проекту заходів обласної Комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2015-2018 роки. В обговоренні взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення Ігор Гащак, голова районної асоціації інвалідів Анатолій Шнайдрук, міський архітектор Дмитро Лящук, представники від охорони здоров'я, освіти, громадських організацій "Надія" та "Опора".

 


 06-10-2014 145 2                  

Участь  у  Львівському  міжнародному  форумі індустрії  туризму  та  гостинності - 2014

Голова Бродівської районної держадміністрації Руслан Шишка провів робочу нараду з питань участі Бродівського району в Львівському форумі індустрії туризму та гостинності - 2014.
Основною метою  форуму є популяризація туристичних можливостей та маловідомих об'єктів Львівщини, розширення ринку вітчизняних туристично-відпочинкових послуг, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень у сфері послуг, налагодження та розвиток контактів.                        

 


                                                                                06-10-2014

402

Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів апарату нараду

   Відбулась чергова нарада з керівниками відділів апарату і структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій було заслухано інформацію про проведену роботу за минулий тиждень та культурно-масові і спортивні заходи, які відбулись відповідно до плану.

  Особливу увагу було зосереджено на питаннях здійснення заходів із теплозабезпечення бюджетних установ, зокрема, навчальних та медичних закладів. Обговорювались питання щодо надання первинної правової допомоги органам місцевого самоврядування, стан роботи із зверненнями громадян та виконання документів, робота соціальних служб з прийомними сім’ями.

 


06-10-2014

Відбулась нарада з керівниками управлінь і відділів райдержадміністрації та районних структурних підрозділів

   Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів чергову нараду з начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації та керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Під час наради було розглянуто такі питання: про підготовку бюджетних установ до нового опалювального сезону   2014-2015 років, про стан виконання дохідної та видаткової частини районного бюджету за 9 місяців поточного року, про виплату орендної плати за землю, про забезпечення медикаментами населення пільгових категорій, про підготовку до завершення бюджетного року, про працевлаштування громадян, зареєстрованих в районному центрі зайнятості, про необхідність спрощення механізму надання населенню житлових субсидій на комунальні послуги, про ліміти на використання енергоносіїв.

   За інформацією начальника відділу освіти райдержадміністрації В.Хрипливого, у зв’язку з необхідністю дотримання режиму економії енергоносіїв, на осінньо-зимовий період буде внесено зміни в структуру навчального року, зокрема, канікули в школярів цього року триватимуть з 15 грудня 2014 року до 11 січня 2015 року. В цей період входять осінні канікули і частина весняних.

   Також під час наради було обговорено питання щодо ремонту доріг комунальної власності і загального користування, про стан пасажирських перевезень.

     На нараді обговорювались проблеми громадян –переселенців із східних областей України, зокрема, їх пенсійне забезпечення та надання адресної допомоги відповідно до чинного законодавства. Відзначено, що для зареєстрованих на даний час у Бродівському районі пенсіонерів (44 особи) виплати забезпечено в нормальному режимі.

 


 

                                              06-10-2014

150

Відбувся Міжобласний турнір з легкої атлетики

У неділю 05.10.2014 року у м. Броди відбувся Міжобласний турнір з легкої атлетики, присвячений пам’яті С.Винятинського, в якому взяли участь команди ДЮСШ з міст Броди, Радивилів, Буськ, Костопіль, Славута, Зборів та команда «Авангард» з с.Андріївка Буського району. Всього близько 150 учасників у трьох вікових категоріях.
    Учасників свята вітали настоятель церкви Чесного Животворящого Хреста о.Я.Царик, начальник відділу освіти райдержадміністрації В.Хрипливий, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Н.Гудима, родина Винятинських, директор Бродівської ДЮСШ С.Подавець та її викладацький склад. Переможці були нагороджені пам’ятними медалями, грамотами та грошовими нагородами. Також було відзначено кращих тренерів.

 


                                                                                    06-10-2014

126

Розпочався Відкритий кубок міста Броди з футболу

У неділю 05.10.2014 року розпочався Відкритий кубок міста Броди з футболу за сприяння Бродівської міської ради та Бродівської районної держадміністрації, в якому беруть участь 17 команд з м. Броди та Бродівського району.
 Ігри відбувались у с.Гаї-Дітковецькі, с.Пониковиця, с.Берлин, с.Лугове, с.Гаї, с.Суходоли, с.Заболотці, с.Накваша і закінчились з таким результатом:
                                          Група А                                                                     Група В

              Гаї-Дітковецькі-Карітас (2:5)                                  Гаї-Станіславчик (0:3)
                          Пониковиця 1-ФК Броди (4:0)                               Суходоли-Боратин (4:0)
    
                                         Група Б                                                                      Група Г
                          Берлин-Підкамінь (6:3)                                           Заболотці-Лешнів (4:1)
                          Лугове-Пониковиця (2:2)                                         Накваша –Смільно (3:1)

    Наступний тур відбудеться 12.10.2014 року у селах Пониква, Боратин, Смільно, Лешнів, Станіславчик, Пониковиця,  смт. Підкамінь та м. Броди.

 

149


03-10-2014

 

Визначено підприємство, яке сприятиме райдержадміністрації у визначенні перевізників на автобусних маршрутах загального користування


У Бродівській райдержадміністрації відбулось засідання конкурсного комітету на якому було визначено підприємство з організації, забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань районного конкурсного комітету з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району. Заявку на участь у конкурсі подало ТзОВ НВЦ «Євроінвестсервіс». Начальник відділу організації перевезень «Євроінвестсервіс» Ігор Дуфанцев, який представляв інтереси підприємства розповів про досвід роботи та особливості здійснення діяльності.
Після обговорення, члени комітету прийняли рішення визначити переможцем конкурсу ТзОВ НВЦ «Євроінвестсервіс» як робочий орган.

 


14603-10-2014

 

Відбулось святкування Дня газети в «Голосі відродження»


У приміщенні конферец-залу редакції районної газети «Голос відродження» за ініціативи її редактора Богдана Зробка, відбулись урочистості з нагоди Дня газети, яка почала виходити на теренах району 6 жовтня 1990 року.
Перед творчим колективом редакції та її гостями з привітанням виступила голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна. Від районної державної адміністрації в заході взяла участь і привітала присутніх начальник відділу зв’язків з громадськістю, ЗМІ та доступу до публічної інформації Оксана Шишка. Заступник головного редактора газети «Голос відродження» Галина Петрусь підвела підсумки творчого конкурсу «І став над вічністю Тарас», присвяченого 200-річчю від дня народження Кобзаря та назвала прізвища учасників цього конкурсу, який був оголошений на початку року.
В конкурсі взяли участь 30 аматорів прози і поезії різних творчих можливостей і різних професій: відомі в Україні та за її межами поети Брідщини, а також молоді початківці. Лауреатами конкурсу визнані всі учасники.
Також в залі редакції відбулась презентація книги «…і на оновленій землі» - репринтному перевиданню книги Володимира Супранівського, нашого земляка «На вічну пам’ять Тарасови Шевченкови», яку представила завідувач відділу центральної районної бібліотеки Надія Степура.
Впродовж святкового заходу в залі лунали щирі слава привітань друзів газети, її дописувачів, були подарунки, квіти, вірші про Україну, її патріотів, про наше героїчне минуле і неспокійне сьогодення.
Також працювала ярмарка з продажу книг місцевих авторів для збору коштів для допомоги учасникам АТО.

 


14703-10-2014

 

Відбулось засідання районної комісії з питань розгляду звернень громадян


В Бродівській райдержадміністрації відбулось засідання районної комісії з питань розгляду звернень громадян. Під час засідання завідувач сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Надія Чехут поінформувала про надходження до Бродівської райдержадміністрації низки письмових звернень щодо відмови у перевезенні громадян пільгових категорій на приміських маршрутах, які обслуговуються ТзОВ «Бродівське АТП-14610».
За результатами засідання було прийнято рішення звернутись з листом до перевізників з проханням посилити контроль за дотриманням чинного законодавства в сфері надання послуг, особливо це стосується перевезення громадян пільгових категорій населення.


 

 


14502-10-2014

 

Леся Мриглод привітала із 100-літнім ювілеєм жительку села Антося Катерину Мурську

1 жовтня виповнилось 100 років від дня народження жительки села Антося Катерини Іванівни Мурської. В цей день ювілярку вітала церковна громада і близька родина. Наступного дня, за сприяння Комарівського сільського голови Михайла Демчишака, відбулось привітання іменниці з боку районної влади.
З найкращими побажаннями до 100-літньої ювілярки звернулась заступник голови Бродівської районної адміністрації Леся Мриглод, яка вручила їй квіти і подарунок.
Крім подарунків і теплих побажань від районної, сільської влади, а також від родини, яка приїхали здалека, Катерина Іванівна отримала віночок українських пісень, віршів про маму, про Україну, про найкращі людські почуття. Іменинниця залишилась задоволена і висловила всім, хто долучився до свята, велику подяку. У  кінці привітання присутні виконали величне «Многая літа».

 


14402-10-2014

 

Напередодні Дня вчителя в Бродах привітали педагогічних працівників


Сьогодні, напередодні відзначення Дня працівників освіти, у Бродівському районному Народному домі відбулись урочистості у яких взяли участь голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка та голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна. Під час святкувань вони звернулись до освітян району зі словами вдячності та побажаннями здоров’я, успіхів та творчої наснаги. Також Руслан Шишка вручив почесні грамоти та грошові премії педагогам за особливі успіхи у розбудові української національної школи.
Окрім цього, працівників освіти привітав начальник відділу освіти Бродівської райдержадміністрації Володимир Хрипливий вручивши кращим з них грамоти департаменту освіти Львівської облдержадміністрації, відділу освіти Бродівської райдержадміністрації, а також передав їм грошові винагороди.
Музичний подарунок підготували для вчителів хореографічно-вокальні колективи Бродівщини.

144 1144 2144 3144 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

14302-10-2014

 

Матерям-героїням Бродівського району вручили почесні нагороди


Відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2014 року семеро жінок Бродівського району, які народили та виховали до восьмирічного віку щонайменше п’ятеро дітей відзначені найвищою нагородою – почесним званням «Мати-героїня».
Сьогодні, голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка разом із заступником Лесею Мриглод, народним депутатом Іриною Сех та головою Бродівської районної ради Ольгою Шайдулліною, вручили багатодітним жінкам нагрудні знаки до почесного звання «Мати-героїня».
У вітальному слові Руслан Шишка подякував усім жінкам за материнську самовідданість, зразкове виховання своїх дітей та забезпечення умов для всебічного їх розвитку. «Бажаю Вам міцного здоров’я, шани від дітей та від людей та належного вшанування вашої праці від держави», - зазначив він.

 


14201-10-2014

 

Концертом в Бродах відзначили Міжнародний день музики

 

Сьогодні, з нагоди відзначення Міжнародного дня музики, за ініціативи Бродівського районного народного дому, на центральній площі міста відбувся концерт за участю музикантів Народних домів Бродівського району та Бродівської школи естетичного виховання. Під час концерту було розпочато вишиванку – Український Прапор, який згодом буде передано бійцям на Сході України як оберіг і символ єдності країни. До вишивання запрошувались усі бажаючі.
Також на асфальті малювали вишивку.

 


14001-10-2014

 

У Заболотцівському відділенні територіального центру соціального обслуговування відбулись урочисті збори з нагоди відзначення Дня людей похилого віку


У Заболотцівському відділенні Бродівського районного територіального центру140 1 соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулись урочисті збори з нагоди відзначення Дня людей похилого віку у яких взяв участь голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка. Розпочались вони спільною молитвою за здоров’я підопічних центру. З вітальним словом звернулись до учасників зборів директор Центру Марія Гриневич, представники громадських організацій, а також учні Заболотцівської загальноосвітньої школи підготували для престарілих музичний подарунок.

 

 

 


13801-10-2014

 

Руслан Шишка зустрівся з представниками Місії ОБСЄ на позачергових парламентських виборах в Україні


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка провів робочу зустріч з представниками довгострокової Місії ОБСЄ зі спостереження за позачерговими парламентськими виборами 2014 в Україні. Під час зустрічі говорили про специфіку виборчого округу та Бродівського району, зокрема. Спостерігачі ОБСЄ Лара Залускі та Пека Віхервас, які моніторять перебіг виборчого процесу на Львівщині, цікавились суспільно-політичною ситуацію в регіоні пов’язану з прибуттям біженців та тимчасово переселених громадян з інших регіонів країни, особливостями виборчого законодавства, веденням кандидатами передвиборної агітації, можливими порушеннями та складностями під час ведення виборчої кампанії, наприклад, недосконалістю списків виборців тощо. Під час розмови, очільник району Руслан Шишка наголосив, що на Бродівщині офіційно зареєстровано 132 громадяни-переселенці, проте соціальної напруги не спостерігається. «Також відділом ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації, за посередництвом засобів масової інформації активно проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо покращення якості списків виборців – перевірки своїх даних у списку чи внесення змін у ці списки», - додав Руслан Шишка.
Як зазначили спостерігачі, напередодні дня виборів на Бродівщину прибудуть й інші спостерігачі – фахівці ОБСЄ, які спостерігатимуть за ходом виборів у районі.
Руслан Шишка запевнив, що готовий сприяти усім спостерігачам у виконанні їх місії, що забезпечить провести чесні та прозорі вибори до Верховної Ради України

 


13901-10-2014

 

У с.Лугове реконструюють приміщення для ФАПу та відділення поштового зв’язку


Під час робочої поїздки на територію Заболотцівської сільської ради, голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка разом з головою сільської ради Марією Дискант оглянули приміщення, куди планується перенести відділення поштового зв’язку. Як зазначила Марія Дискант, передбачається, що у цьому приміщенні також функціонуватиме ФАП з кімнатою для проживання фельдшера. Кошти для цього були виділені з місцевого бюджету.
Очільник району підтримав таку ініціативу сільського голови та наголосив, що райдержадміністрація готова сприяти її реалізації.

 


13701-10-2014

 

Руслан Шишка ознайомився із ходом ремонтних робіт у Ражнівському НВК


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка ознайомився із ходом ремонтних робіт у Ражнівському навчально-виховному комплексі. В рамках реалізації проекту, з метою покращення умов перебування дітей, тут було проведено реконструкцію системи опалення. Як зазначила голова Ражнівської сільської ради Ярослава Кісь, ці роботи на етапі завершення. Також планується встановлення у приміщенні енергозберігаючих вікон, що дасть можливість суттєво зменшити обсяги використання енергоносіїв та забезпечити дітей належними умовами.

 


13630-09-2014

 

В Бродах відбулись похорони військовослужбовця Романа Скаковського


Сьогодні в Бродах прощались із 28-річним військовослужбовцем Романом Скаковським, який помер від важких поранень отриманих в ході проведення антитерористичної операції 24 серпня. Як зазначив настоятель храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста м.Броди отець Ярослав Царик, уся бродівська громада долучилась до збору коштів на лікування вояка, у храмах району відбувались спільні молитви за здоров’я поранених військовослужбовців, в тому числі і за Романа. Проте, 28 вересня у госпіталі чоловік помер.
Попрощатись із загиблим героєм прийшли представники районної та міської влади, депутати, однокласники та однокурсники, військовослужбовці, громада міста.
Тіло військовослужбовця пронесли урочистою ходою рідним містом його військові товариші. У Романа залишилась вагітна дружина.

136 2136 4136 5136 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


3429-09-2014

Похорон загиблого бродівчанина в зоні АТО

    

      Сьогодні, 29 вересня о 20.00 годині за адресою м. Броди, вул. Виговського, 11 відбудеться парастас за Скаковським Романом Миколайовичем, 1986 р.н., військовослужбовцем, який помер від отриманих важких поранень у зоні проведення антитерористичної операції.                                                                                                   

       30 вересня об 11.00 год  розпочнеться похорон загиблого героя.


3029-09-2014

29-30 вересня  на  Бродівщині  оголошено  Днями  жалоби

 

У зв'язку із загибеллю в зоні проведення антитерористичної операції військовослужбовця в/ч А-0284 - мешканця міста Броди, голова Бродівської райдержадміністрації підписав розпорядження про оголошення 29-30 вересня Днями жалоби у Бродівському районі. В ці дні на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій будуть приспущені прапори з траурною стрічкою. Розпорядженням також передбачено обмежити проведення розважальних і концертних заходів у закладах району

134

 


 

26-09-2014

Руслан Шишка зустрівся з представниками Українського фонду соціальних інвестицій


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка зустрівся з представниками Українського Фонду соціальних інвестицій, зокрема, з координатором Проекту у Бродівському районі Яриною Боренько. За словами Руслана Шишки, в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» відбудеться конкурс мікропроектів на рівні громад малих міст та сіл, що дозволить здійснити реконструкцію об’єктів соціальної сфери Бродівщини. «Ми визначили 6 об’єктів, які можуть бути включені в Програму. Передбачається, що за рахунок коштів громад та гранту Уряду Німеччини тут будуть проведені ремонтно-будівельні роботи, придбано обладнання тощо», - зазначив очільник району. Зокрема, у ІІ турі конкурсного відбору мікропроектів візьмуть участь ДНЗ №9 м.Броди, Заболотцівська загальноосвітня школа та спортивний зал Лешнівської загальноосвітньої школи, фельдшерсько-акушерські пункти с.Дуб’є та с.Підгірці, Народний дім с.Пониква Бродівського району.


Довідка. У рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» Український фонд соціальних інвестицій оголошує другий тур конкурсного відбору мікропроектів.
Фінансування Проекту здійснюється за рахунок гранту Уряду Німеччини через німецький банк розвитку KfW.
До участі у конкурсі запрошуються територіальні громади наступних районів Львівської, Вінницької та Кіровоградської областей.
У Львівській: Бродівського, Городоцького, Дрогобицького, Жидачівського, Жовківського, Золочівського, Миколаївського, Мостиського, Перемишлянського, Пустомитівського, Самбірського, Сколівського, Сокальського, Старосамбірського, Стрийського, Яворівського, міст Борислав, Моршин, Новий Розділ, Трускавець, Вінники та смт. Рудне, Брюховичи.
У Вінницькій області: Барського, Бершадського, Вінницького, Гайсинського, Жмеринського, Іллінецького, Калинівського, Крижопільського, Липовецького, Літинського, Могилів-Подільського, Мурованокуриловецького, Немирівського, Оратівського, Погребищенського, Теплицького, Тиврівського, Томашпільського, Тростянецького, Тульчинського, Хмільницького, Чернівецького, Чечельницького, Шаргородського та міста Ладижин.
У Кіровоградській: Вільшанського, Гайворонського, Голованівського, Добровеличківського, Долинського, Знам’янського, Кіровоградського, Маловисківського, Новгородківського, Новоархангельського, Новомиргородського, Новоукраїнського, Олександрівського, Олександрійського, Онуфріївського, Петрівського, Світоловодського, Ул’янівського.
У рамках Проекту планується впровадження мікропроектів на рівні громад сіл та малих міст (до 50 тис. населення).
Участь громад у Проекті полягатиме у реалізації мікропроектів на базі об’єктів соціальної сфери: шкіл; дитячих садків; амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів; будинків культури, клубів, бібліотек; водогонів.
Реалізація мікропроектів передбачає проведення ремонтно-будівельних робіт, придбання обладнання, проведення навчання та консультаційних послуг для громад. УФСІ фінансуватиме 80% вартості мікропроектів.
Загальні умови для мікропроектів:
• об’єкт соціальної сфери, що пропонується для участі у конкурсі має бути обраним загальними зборами громади;
• оцінена вартість мікропроекту має бути не меншою 500 000 грн. та не більшою ніж 2 000 000 грн.;
• місцева громада повинна вкласти в реалізацію мікропроекту не менше 20% вартості;
• громадою, на підтвердження реальності технічного рішення, надана проектно-кошторисна документація, погоджена УФСІ та затверджена згідно вимог діючого законодавства;
• мікропроект повинен мати істотний позитивний вплив на енергозбереження. Перевагу матимуть мікропроекти, які містять комплексні рішення з питань енергозбереження, а саме: утеплення будівлі, використання відновлюваних та альтернативних джерел енергії, запровадження енергоефективних заходів у мережах тепло та електропостачання будівель;
• відсутні будь які серйозні конфлікти, вирішені усі правові питання стосовно впровадження мікропроекту ;
• мікропроект відповідає діючим вимогам щодо охорони навколишнього середовища.
Для участі у конкурсі кожна громада має надати УФСІ наступний перелік документів:
1. Витяг з протоколу Загальних зборів громади, завірений підписом та печаткою сільського голови, про вибір пріоритетної проблеми, обрання Агенції з впровадження та з рішенням щодо розміру місцевого внеску до мікропроекту; лист реєстрації присутніх, а також 3 фотографії загальних зборів на їх підтвердження (фото президії, голосування, загальний план, щоб пересвідчитись у кількості присутніх);
2. Мікропроектна пропозиція встановленої форми з додатками: Загальна інформація про інфраструктуру населеного пункту; Реєстраційний список учасників загальних зборів громади; Довідка про власника об'єкту впровадження мікропроекту; Гарантійний лист від організації власника об'єкту про взяття на облік вартості ремонтно-будівельних робіт, які будуть виконані в результаті впровадження мікропроекту; Гарантійний лист власника об'єкту про збереження об'єкту у власності (заборона відчуження) не менш як на 15 років; План забезпечення життєздатності об'єкту після закінчення робіт.
3. Комплектна проектно-кошторисна документація, погоджена та затверджена у встановленому порядку.
4. Угоду на здійснення авторського нагляду за виконанням ремонтно-будівельних робіт (угода має містити положення щодо матеріальної відповідальності проектанта за невчасне надання послуг з авторського нагляду).

 


13326-09-2014

 

Юрій Турянський: «Місцеві ЗМІ повинні мати пріоритетне право на отримання ліцензій»


Місцеві телерадіокомпанії повинні мати пріоритетне право отримувати ліцензії на здійснення телерадіомовлення на території Львівської області, адже вони краще відчувають інформаційні потреби мешканців регіону.

На цьому наголосив т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський під час зустрічі з головою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрієм Артеменком та членами новообраної Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

«Місцеві мовники потребують дієвої підтримки держави. І я впевнений, що Національна рада з питань телебачення та радіомовлення підтримуватиме розвиток регіональних медіа Львівщини через надання преференцій при видачі ліцензій на мовлення в області», – сказав Юрій Турянський.

Керівник області наголосив також на тому, що українці очікують позитивних змін від реалізації Закону про суспільне мовлення. Адже це дозволить створити важливу платформу для громадської дискусії.

«Напередодні виборів дуже важливо, аби усі ЗМІ дотримувались виборчого законодавства. Переконаний, що Нацрада впевнено відстоюватиме принципи демократії та свободи слова, аби кожен українець зміг зробити усвідомлений вибір. Вибір, який допоможе змінити країну», – зазачив Юрій Турянський.

 


13225-09-2014

 

Леся Мриглод провела засідання комісії з питань захисту прав дитини


Заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод провела засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання розглядались питання про доцільність позбавлення батьківських прав одного з батьків відносно неповнолітньої дитини та питання захисту майнових прав неповнолітньої дитини. За рішенням комісії ці питання будуть додатково вивчатись, після чого будуть прийняті відповідні рішення


13125-09-2014

Руслан Шишка провів засідання Колегії Бродівської райдержадміністрації


На засіданні Колегії райдержадміністрації, яка відбулась під головуванням Руслана Шишки розглянули питання про стан виконання місцевих бюджетів у Бродівському районі та про готовність підприємств житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу району до осінньо-зимового періоду 2014-2015 року. Під час засідання колегії очільник району Руслан Шишка наголосив на необхідності економії енергоносіїв на промислових підприємствах району, а також населенням району. За його словами, райдержадміністрація проводить роботу з керівниками підприємств – найбільшими споживачами електроенергії в районі щодо зменшення обсягів споживання. «Окрім цього, відділ розвитку інфраструктури та ЖКГ райдержадміністрації спільно з Бродівським РЕМ проводить широку роз’яснювальну та інформаційну роботу серед населення з метою зменшення споживання енергоносіїв в осінньо-зимовий період 2014-15р.р», - зазначив Руслан Шишка.
Також на засіданні говорили про роботу із зверненнями громадян у Бродівській райдержадміністрації та про стан виконання структурними підрозділами райдержадміністрації та виконкомами місцевих рад району розпорядчих документів облдержадміністрації, райдержадміністрації у І півріччі 2014 року.

 


130  24-09-2014

 

Проінспектували технічний стан шляхо-будівельної техніки на підприємствах району


Начальник відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату Бродівської райдержадміністрації Вадим Тимчишин спільно з представниками Бродівського об’єднаного військового комісаріату провели перевірку технічного стану шляхо-будівельної техніки, що перебуває на балансі підприємств, установ та організацій району та може бути використана для ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період. За результатами перевірки будуть складені відповідні акти на кожну одицю техніки.

 


129  24-09-2014

 

Відбулось засідання оргкомітету з підготовки до відзначення 72-ї річниці створення УПА

Заступник голови райдержадміністрації Леся Мриглод провела засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення 72-ї річниці створення УПА.
У засіданні взяли участь голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна, представники відділу культури, охорони культурної спадщини та туризму, відділу освіти, сектору молоді та спорту райдержадміністрації, громадських організацій, Бродівської міської ради та Бродівського історико-краєзнавчого музею. Під час засідання обговорено формат проведення дійства, склад його учасників. Святкування, яке буде проводитись 14 жовтня 2014 року, передбачає проведення поминальних панахид в усіх храмах району, урочисту художню частину в районному Народному домі, привітання ветеранів ОУН-УПА, покладання квітів до пам’ятника Жертв більшовицьких репресій, пам’ятника Петру Полтаві та Пам’ятного знака Героям Небесної Сотні. В приміщеннях Бродівського історико-краєзнавчого музею, центральної районної та сільських бібліотеках будуть розгорнуті виставки про історію УПА та її героїв.

 


126  23-09-2014

 

Відбувся фінал чемпіонату Бродівського району з футболу


Відбувся фінал чемпіонату Бродівського району з футболу. У чемпіонаті приймало участь близько 20 команд із сіл району.
У ІІ лізі чемпіонату переможцями стали:
І м. ФК Батьків;
ІІ м.Фк Пониква;
ІІІ м. ФК Голубиця.

Переможцями вищої ліги стали:
І м. ФК»Стир»(Пониковиця)-ФК Суходоли;
ІІм. ФК Суходоли;
ІІІм. ФК Лугове.
Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка нагородив переможців кубками, медалями та грамотами. Також було відзначено кращих воротарів, нападників, півзахисників та захисників, президентів та тренерів команд. Подяку голови райдержадміністрації було вручено голові Пониковицької сільської ради Галині Бенедик за вагомий внесок у розвиток футболу у своїй місцевості.


125  23-09-2014

 

В Бродах відбувся VII етап відкритого Кубку Львівської області з шахів «Юні таланти Львівщини»


В рамках святкування 930 -річчя з дня першої літописної згадки про м.Броди тут відбувся VII етап відкритого Кубку Львівської області з шахів «Юні таланти Львівщини». У змаганнях взяли участь юнаки і дівчата віком до 10-ти років з Калуша, Тернополя, Івано-Франківська,а також з інших міст Львівщини: м.Городка, м.Пустомити, м.Стрия, м.Новояворівська, м.Рава-Руська.Всього участь у змаганнях взяло 56 учасників.
Справжнє свято на сцені створили працівники відділу культури, які долучилися і зробили спортивне свято грандіозним заходом.
Переможцями стали:
у віковій категорій 2005-2006 р.н. серед юнаків
Прокоф’єв Валентин -м.Калуш І місце;
Миськів Віталій - м.Городок ІІ місце;
Кустра Владислав м.Тернопіль ІІІ місце.

у віковій категорій 2005-2006 р.н. серед дівчат
Гуль Марта –м.Городок І місце;
Мокрецька Анастасія –м.Калуш ІІ місце;
Іваницька Софія –м.Івано-Франківськ ІІІ місце;

У віковій категорії 2007 р.н. серед хлопців перемогли :
Зіненко Степан м. Городок І місце;
Сачко Михайло м.Броди ІІ місце;
Бистрий Павло м.Городок ІІІ місце.

У віковій категорії 2007 р.н. серед дівчат перемогли :
Бучковська Вероніка – м.Городок І місце;
Венжинович Віра – м.Почаїв ІІ місце;
Войтко Юліана – м.Городок ІІІ місце.

У віковій категорії 2007 р.н. серед хлопців перемогли:
Шемелинець Михайло м.Городок І місце;
Єлізаров Володимир м.Городок ІІ місце;
Гарасим Олег м. Новояворівськ ІІІ місце.

У віковій категорії 2007 р.н. серед дівчат перемогли:
Трунько Вікторія М.Городок І місце;
Хміль Соломія м.Городок ІІ місце;
Казюк Соломія м.Рава-Руська ІІІ місце.
На змагання прибули гості - член Львівської шахової федерації- Матвієнко Микола, народний депутат України –Сех Ірина Ігорівна, яка вручила переможцям диски з патріотичними піснями.
Переможці турніру були нагороджені пам’ятними грамотами, медалями, кубками, які вручив голова Бродівської райдержадміністрації Шишка Руслан та перший заступник Бродівського міського голови – Сподарик Роман.

 

 


47  22-09-2014

 

 

Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів апаратну нараду

 

Відбулась апаратна нарада під головуванням Руслана Шишки, в якій взяла участь заступник голови райдержадміністрації Леся Мриглод. Під час наради начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Марія Повшак проаналізувала стан виконання протокольних доручень структурними підрозділами райдержадміністрації та проінформувала про поточну роботу відділу. Також під час наради було заслухано інформацію керівників і пропозиції щодо роботи з документацією, про методичну допомогу, яку надають відділам структурні підрозділи облдержадміністрації, про стан облаштування нового приміщення центру надання адміністративних послуг. Начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Ольга Борячок повідомила про підготовку до засідання Колегії райдержадміністрації, яке відбудеться 25 вересня в сесійному залі Бродівської районної ради.

 


75  22-09-2014

 

Відбулась щотижнева нарада в голови райдержадміністрації

Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів щотижневу нараду за участю заступника голови райдержадміністрації Лесі Мриглод та керівників управлінь і відділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.
У зв’язку з наближенням опалювального сезону, основну увагу присутніх голова райдержадміністрації звернув на необхідність вжиття заходів з економії енергоносіїв на підприємствах, в бюджетних установах і організаціях, в побуті, а також на проведення роз’яснювальної роботи серед населення і трудових колективів.
Також на нараді було обговорено фінансовий стан району, стан надходження до районного та місцевих бюджетів податків усіх видів, орендної плати за землю, стан залучення інвестицій в промисловість району. Далі було заслухано інформацію про стан заготівлі твердого палива в закладах освіти, стан підвозу дітей до школи, а також порушено питання щодо встановлення статусу учасників АТО. З метою детального вивчення стану цієї роботи вирішено провести окрему нараду. Також присутні заслухали інформацію про стан готовності паливно – енергетичного комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років. Відзначено, що підготовка проходить згідно із затвердженими графіками.

 


  19-09-2014

 

Відбувся захист почесного звання "Народний"  творчих колективів Бродівського району

,        

У Бродівському районному Народному домі перед представниками Львівського обласного центру народної творчості і культурно-освітьної роботи (директор Р.Береза) відбувся захист почесного звання "Народний",  у якому взяли участь два творчі колективи - ансамбль народної пісні і музики "Діброва" (керівник М.Добрянський)  та вокальний ансамбль "Гармонія душі" (керівник Н.Мілютенко).

 

 


26  19-09-2014

 

Відбулось  засідання районної  комісії з  надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання

 

Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання районної комісії з  надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання громадян. На засіданні розглянуто дві заяви, за якими прийнято відповідні рішення.  


19-09-2014

Відбулось засідання районної комісії з надання допомоги малозабезпеченим сім’ям


Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання районної комісії з надання допомоги малозабезпеченим сім’ям. На засіданні розглянуто 102 заяви, більшість з яких вирішено позитивно.


Відбулось засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

     17 вересня відбулось засідання районної комісії з питань захисту прав дитини, яке провела заступник голови райдержадміністрації Леся Мриглод. На засіданні розглядалось питання щодо негайного відібрання трьох дітей від неблагополучної матері.  

 


18-09-2014

 

Відбулось  засідання комісії  з легалізації робочих місць

 

      Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання комісії  з легалізації робочих місць. Під час засідання комісії було розглянуто питання про вжиття правових заходів щодо приватних підприємців, які здійснюють  торгівельну діяльність на Бродівському  ринку без касових апаратів та дозвільних документів.18-09-2014


Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів нараду з питань зменшення  споживання енергоносіїв

 

          Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів нараду з питань зменшення споживання енергоносіїв за участю керівників промислових та інших підприємств – споживачів найбільших обсягів електроенергії та  газу. Під час наради було обговорено пропозиції щодо невідкладного вжиття  заходів  з метою зменшення споживання природного газу не менше ніж на  30 % та електроенергії не менше, ніж на 20%.  


    dscf2599 118-09-2014  

Відбулась нарада з міським, селищним та сільськими головами рад району

 

       Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка провів нараду з міським, селищним та сільськими головами району. В роботі наради взяла участь голова Бродівської районної ради О.Шайдулліна. Під час наради було розглянуто такі питання:
1.   Про заходи щодо зменшення енергоспоживання споживачами.
Доповідав: Хоміцький Григорій Миронович - начальник Бродівського району електричних мереж.
2.   Про стан виконання місцевих бюджетів за звітній період та завдання щодо завершення фінансового року.
Доповідала: Янковська Оксана Василівна - начальник фінансового управління райдержадміністрації.
3.   Про участь органів місцевого самоврядування у конкурсах мікропроектів.
Доповідала: Шайдулліна Ольга Василівна – голова Бродівської районної ради.
4.   Про підготовку до осінньо - зимового періоду 2014 – 2015 років.
5.   Про стан пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах, які не виходять за межі району.
Доповідав: Коваленко Михайло Васильович – начальник відділу розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.
6.   Про хід підготовки до позачергових виборів народних депутатів України.
Доповідав: Онищук Мар’ян Назарович – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.
7.   Різне.
Доповідали: Хрипливий Володимир Юрійович – начальник відділу освіти райдержадміністрації - про електронний реєстр дітей в дошкільних навчальних закладах;

Мриглод Леся Федорівна – заступник голови райдержадміністрації – про благоустрій територій та стан приміщень установ бюджетної сфери в сільських населених пунктах району. 17-09-2014

Відбулось засідання Бродівської районної координаційної ради з питань допомоги учасникам АТО та соціального захисту їх сімей


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання районної координаційної ради з питань допомоги учасникам антитерористичної операції та соціального захисту їх сімей. У засіданні ради взяли участь начальник Бродівського районного управління юстиції Володимир Адамець і приватні нотаріуси Бродівського району. Під час засідання розглядались питання щодо надання матеріальної та правової допомоги воїнам, які служать у зоні проведення антитерористичної операції та членам їх сімей.16-09-2014

Руслан Шишка взяв участь в обласній нараді з питань енергозбереження

        Голова райдержадміністрації Руслан Шишка взяв участь у нараді з питань енергозбереження та економії природного газу, яка відбулась у Львівській обласній державній адміністрації під головуванням т.в.о. голови облдержадміністрації Ю.І. Турянського. У роботі наради, крім голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення, взяли участь науковці Львівщини. Розглянуто питання щодо зменшення обсягів споживання енергоносіїв, а саме: газу - не менше, ніж на 30% та електроенергії – не менше, ніж на 20%.16-09-2014

Відбулось засідання Колегії відділу освіти Бродівської райдержадміністрації

     Заступник голови райдержадміністрації Леся Мриглод взяла участь у засіданні Колегії відділу освіти, яке провів його начальник  Володимир Хрипливий. У роботі Колегії  взяла участь голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна. Під час засідання розглядались  питання щодо визначення кращих працівників освіти для нагородження Почесною грамотою голови Бродівської райдержадміністрації  «За особливі успіхи у розбудові української національної школи». За результатами обговорення    Колегія вирішила подати кандидатури Вовчастої Галини Іванівни – вчителя англійської мови Заболотцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Мартиняк Інни Петрівни – вчителя біології Бродівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ  № 2 (з вивченням англійської мови з першого класу).

 


16-09-2014

 

Відбулась перевірка стану готовності захисних спорудах цивільного захисту

      Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець спільно з начальником відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадимом Тимчишиним здійснили робочу поїздку по захисних спорудах цивільної оборони Бродівського району з метою перевірки їх готовності до укриття населення у випадку надзвичайного стану або особливого періоду.15-09-2014

 

Відбулось засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

 

         Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання комісії з питань ТЕБ та НС.

На засіданні комісії начальник відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та вивлення корупції апарату райдержадміністрації Вадим Тимчишин порушив проблему щодо спалювання залишків сухої рослинності на території району. На засіданні також розглянуто питання:
1. Про покращення стану фінансування, створення та утримання підрозділів місцевої пожежної охорони.
2. Про облаштування об’єктів підвищеної небезпеки Бродівського району системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій.
3. Про необхідність зменшення споживання електроенергії підприємствами, установами, організаціями району, а також індивідуальними споживачами.

4. Про ліквідацію наслідків загоряння торфу на території села Шнирів Бродівського району.
З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

 100015-09-2014

 

Відбулась апаратна нарада у голови райдержадміністрації

 

    Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів апаратну нараду з керівниками управлінь і відділів райдержадміністрації та апарату райдержадміністрації, на якій розглянуто питання щодо виконавської дисципліни, стану виконання розпорядчих документів. Керівники відділів доповіли про стан виконаної роботи за минулий тиждень, а також проінформували про плани на наступний.
15-09-2014

Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів чергову нараду з керівниками управлінь і відділів


       Відбулась чергова нарада у голови райдержадміністрації з керівниками управлінь і відділів та районних структурних підрозділів. В роботі наради взяла участь перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець. Під час наради узагальнено підсумки роботи за минулий тиждень, а також зосереджено увагу на наступних питаннях: про заходи з економії енергоносіїв в бюджетних установах району, про підготовку наради з сільськими і селищним головами району щодо запровадження режиму економії електроенергії в населених пунктах району, про підсумки проведення у Бродівському районі третьої черги мобілізації до Збройних сил України, про стан надходження коштів до районного та місцевих бюджетів, про стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО та їх сімей, про стан готовності бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період, про надання всіх видів соціальної допомоги та стан працевлаштування громадян, які переселились в Бродівський район із східних областей України. З розглянутих питань голова райдержадміністрації дав відповідні доручення.14-09-2014

 

У Бродах відбулось святкування Дня фізичної культури і спорту

 

      У рамках святкування Дня фізичної культури і спорту на стадіоні «Ювілейний» у місті Броди відбулись спортивні змагання з велосипедного туризму, в яких взяли участь 28 спортсменів - учнів 5-10 класів міських шкіл. Тренер і одночасно суддя змагань, викладач Львівського обласного центру краєзнавства і туризму учнівської молоді Василь Рабуш, який працює на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 м.Броди спільно з головним спеціалістом сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації Роксоланою Гроцькою за результатами змагань нагородили грамотами та медалями переможців. У командному виді змагань перше місце зайняла ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3 м.Броди, друге місце – ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м.Броди, третє місце дісталось команді Бродівської гімназії ім.І.Труша. Серед юнаків в особистій першості перемогли Теслюк Юрій – перше місце, Білик Юрій – друге місце і Омелюх Олег – третє місце. Всі три переможці – учні ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3 Броди. Серед дівчат перше місце здобула Казмірчук Оксана, друге – Яремчук Діана, бронзовим призером стала Яремчук Вікторія. Дівчата теж навчаються в ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3 м.Броди.
З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту з привітанням виступив голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка. Він вручив грамоти кращим тренерам та учасникам спортивних команд і побажав їм високих результатів у спорті та повсякденному житті, міцного козацького здоров’я, успіхів у розвитку спорту нашої держави та вмінні її захищати. Хвилиною мовчання учасники дійства вшанували пам'ять молодого спортсмена, який загинув у бойових діях під час проведення АТО на сході України.
Бродівчани, які прийшли в цей день на стадіон, мали можливість побачити також захоплюючі змагання з Богатирських ігор. Перше місце в цих іграх зайняв Члек Юрій, друге - Полонський Ростислав, третє місце дісталось Марчуку Івану. Всім переможцям було вручено нагороди.
 14-09-2014

 Місто Броди відсвяткувало свій 930-річний ювілей

 

Зранку в міських храмах відбулись святкові літургії.
Свято розпочали наймолодші бродівчани – учасники конкурсу малюнків на асфальті під назвою «Моя Україна – єдина країна». Вони старанно виводили на асфальті малюнки з елементами української символіки, в яких виявлялась тема любові до України, до миру, сонця і добра.
Урочисту частину святкування Дня міста і 930-ї річниці з дня першої писемної згадки про нього, відкрив Бродівський міський голова Анатолій Белей.
З привітанням і найкращими побажаннями миру, благополуччя і здоров’я мешканцям і гостям міста, його розвитку і процвітання до учасників свята звернувся голова Бродівської районної державної адміністрації Руслан Шишка. Він наголосив, що відзначення такого солідного ювілею міста відбувається у складний і тривожний час, коли у боротьбі за цілісність держави на сході України, віддають своє життя кращі її сини, в тому числі і наші земляки –бродівчани.
Присутні вшанували пам'ять полеглих героїв хвилиною мовчання.
На початку дійства прозвучала Єдина молитва за Україну, яку відправили священнослужителі м.Броди.
Бродівчан зі святом також привітали заступник командира військової частини м.Броди Михайло Шур; із штрихами історії древнього міста присутніх ознайомив директор Бродівського історико - краєзнавчого музею Василь Стрільчук.
Режисером – постановником і ведучою свята виступила керівник Бродівської вокальної студії «Первоцвіт» Тетяна Кулька.
Справжнім подарунком для мешканців міста і гостей були виступи народної хорової капели «Боян» під керівництвом Ярослава Линіва, народного ансамблю народної музики «Гоп зі смиком» під керівництвом Ігоря Теслюка, народного ансамблю народної пісні «Криниченька» під керівництвом Наталії Ковальчук, учасників народного аматорського театру «Пошук» під керівництвом Марії Радзівіл. З авторською поезією перед учасниками свята виступив відомий у Бродах аматор художнього слова поет Микола Сторожук.


 

12-09-2014

Відбулось засідання Спостережної комісії Бродівської районної державної адміністрації

 

Перший заступник голови райдержадміністрації О.Прокопець провела засідання Спостережної комісії Бродівської райдержадміністрації, на якому заслухано Смільнівського та Язлівчицького сільських голів  про стан надання допомоги особам, які повернулись з місць позбавлення волі. Також було розглянуто діяльність Бродівського притулку соціальної адаптації для осіб, звільнених з місць позбавлення волі.  

  


 

119


 12-09-2014

Працівників районної служби газового господарства привітали з професійним святом

 

Напередодні відзначення Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості у Бродівській районній службі газового господарства відбулись урочисті збори працівників, на яких начальник служби Ярослав Паньків привітав своїх підлеглих з професійним святом. Також до працівників звернувся начальник Буського управління експлуатації газового господарства Антон Шевців, голова Бродівської районної державної адміністрації Руслан Шишка та голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна. Вони відзначили кращих працівників служби, висловили вдячність за проведену роботу газифікації району та забезпечення безпечної експлуатації газового устаткування.
Також від імені народного депутата Ірини Сех, бродівських газовиків привітав заслужений артист України, депутат Львівської обласної ради Роман Ковальчук. Він побажав усім міцного здоров’я, злагоди та миру.

 


117  11-09-2014

 

На Бродівщині зустрічали бійців з АТО


Сьогодні на Бродівщині зустрічали військовослужбовців 24-ої механізованої бригади, які повернулись із зони проведення антитерористичної операції. Вигуками «Герої» та словами вдячності бійців зустрічали їх рідні, керівництво району, депутати районної та обласної рад, учнівська молодь, громадськість. Усього 71 військовослужбовець повернувся із сходу, 2 з них – брідщани. За словами командира, всі вони приїхали у недовготривалу відпустку, а потім знову повернуться у військову частину.

117 1117 2117 3117 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


6111-09-2014

 

Леся Мриглод провела засідання комісії з питань захисту прав дитини


Заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод провела засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний засідання були винесені питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав одного з батьків відносно неповнолітньої дитини, а також дотримання майнових прав неповнолітніх дітей.

 


11610-09-2014

 

Леся Мриглод провела засідання оргкомітету з відзначення Дня фізичної культури та спорту


Заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод провела засідання оргкомітету з відзначення у Бродівському районі Дня фізичної культури та спорту. З нагоди свята, 14 вересня на Бродівському міському стадіоні відбудеться низка спортивно-масових заходів, а також богатирські ігри. Зокрема, о 10.00 розпочнуться змагання з велотуризму, після цього відбудеться футбольний матч за участі Бродівської команди «Богун». О 17.00 год. розпочнуться богатирські ігри.

 


11509-09-2014

 

Відбулась сесія Бродівської районної ради


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка взяв участь у засіданні сесії Бродівської районної ради. Під час зсідання розглядались питання про виконання районного бюджету Бродівського району та використання резервного фонду за І півріччя 2014 року, про внесення змін до окремих показників районного бюджету Бродівського району на 2014 рік, про соціальний захист сімей учасників антитерористичної операції, про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення 3-го батальйону територіальної оборони Львівської області, затвердженої рішенням районної ради від 12.06.2014 року № 583, про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Бродівського району на 2014 рік з макроекономічними показниками розвитку на 2015-2016 роки, про готовність освітніх закладів району до нового 2014/15 навчального року, про реорганізацію Нем’ячівської ЗОШ І-ІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області у Нем’ячівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад» Бродівської районної ради Львівської області, про затвердження мережі закладів освіти у Бродівському районі на 2014/15 навчальний рік, про підсумки оздоровлення дітей у 2014 році, про готовність житлово-комунальних служб та соціально-побутових об’єктів району до роботи в осінньо-зимовий період 2014/15 років, про роботу Бродівського районного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів тощо.

 


11408-09-2014

 

Оксана Прокопець провела засідання районного штабу з питань біженців


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання районного штабу з питань біженців. За словами керівника штабу – начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ігоря Гащака, станом на 8.09.14р. у Бродівському районі перебуває 115 осіб – переселенців зі східних областей України, де проводиться антитерористична операція. Під час засідання обговорювались, зокрема, питання щодо стану забезпечення цих осіб речами першої необхідності та продуктами харчування, їх працевлаштування та умови проживання. За словами Оксани Прокопець, при штабі будуть створені спеціальні робочі групи, які проведуть моніторинг ситуації, що допоможе забезпечити належні умови перебування тимчасово переселених осіб на території Бродівщини.

 


4708-09-2014

 

Руслан Шишка провів щотижневу нараду


Голова райдержадміністрації Руслан Шишка провів щотижневу нараду за участю першого заступника голови райдержадміністрації Оксани Прокопець, керівників управлінь і відділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади і державних установ. Під час наради заслуховувались наступні питання: про фінансовий стан району, формування показників до районного бюджету на 2015 рік, заходи з економії бюджетних коштів; про стан підготовки приміщень бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період та заготівлі твердого палива; про стан надходження коштів до районного та місцевих бюджетів і перспективи їх наповнення до кінця поточного року; про стан працевлаштування громадян, зареєстрованих в районному центрі зайнятості та плани щодо вдосконалення роботи на найближчий період; про стан проведення державних закупівель у галузі освіти; про стан формування показників до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бродівського району на 2015 рік; про хід проведення осінньо-польових робіт в господарствах району усіх форм власності; про стан ремонту вулиць і доріг комунальної власності та загального користування. Також було обговорено питання щодо допомоги військовим, які захищають рубежі держави на сході України, стан виплати пенсій та соціальної допомоги громадянам зі східних областей, які переселились на територію Бродівського району. За результатами наради прийнято відповідні рішення.

 


11307-09-2014

 

В День підприємця у Бродах відбувся благодійний ярмарок на підтримку бійців АТО


За ініціативи Спілки підприємців Бродівщини, за підтримки Бродівської районної та міської влади, саме в День підприємця у районному центрі відбувся благодійний ярмарок. Мета такої акції – збір коштів на підтримку бійців, які зараз є учасниками антитерористичної операції на сході України. Розпочались урочистості зі спільної молитви за єдність України та за здоров’я поранених українських військовослужбовців.
До участі у благодійній акції долучились дошкільні та загальноосвітні заклади міста.
Як зазначали організатори акції, зібрані кошти буде спрямовано на придбання усіх необхідних речей для бродівських військовослужбовців

 


11207-09-2014

 

У Бродівському районі пройшов мистецький проект «Україно, знай своїх героїв».

 7 вересня у с.Лешнів, в селищі Підкамінь Бродівського району, за ініціативи Львівської обласної ради, народного депутата Ірини Сех пройшов мистецький проект «Україно, знай своїх героїв». Ці заходи присвячено героям України різних часів. Зокрема, під час заходів відбулась спільна молитва за здоров’я українських вояків, які на сході відстоюють єдність України. Також відбулась панахида за загиблими військовими та героями Небесної сотні.
Участь в урочистостях взяли також голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка, його заступник Леся Мриглод. Очільник району звернувся до громади закликавши усіх пам’ятати українських героїв, які пожертвували своє життя за незалежність і єдність України.
Під час заходів зі сцени звучали патріотичні пісні, якими митці не лише згадували полеглих героїв, а й спонукали гуртуватися та підтримувати одне одного в ці важкі для нашої держави часи.

 


11005-09-2014

 

В с.Черниця на Бродівщині відбулись урочистості з нагоди 145-річчя з дня народження генерала УГА Мирона Тарнавського


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка взяв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 145-річниці з дня народження генерала Української Галицької Армії Мирона Тарнавського, який проживав у с.Черниця Бродівського району у 1921-1938роках. Біля пам’ятника головному командувачу УГА сьогодні відбулись поминальні заходи, звучали присвячені йому вірші та пісні, до пам’ятника покладено квіти.
З нагоди відзначення цієї знаменної дати, до присутніх звернувся Руслан Шишка, закликавши усіх наслідувати гідний приклад служіння своїй державі, який показав генерал Тарнавський, шанувати пам'ять наших героїв, не залишатись байдужими та допомагати, особливо в сьогоднішній складний для держави час, українським військовим.

110 1110 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

110 3

110 4

 

 

 


10905-09-2014

 

В районному центрі зайнятості відбулось засідання круглого столу з нагоди Дня підприємця

До Дня підприємця, який відзначається в неділю, 7 вересня, директор Бродівського районного центру зайнятості Руслан Сусла провів засідання Круглого столу, на якому обговорювались актуальні питання, що хвилюють як досвідчений так і молодих підприємців району, зокрема:
- Про механізми отримання компенсації у розмірі 100% єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування,
- Про основи підприємницької діяльності або як започаткувати власну справу;
- Про підвищення кваліфікації безробітних шляхом стажування;
- Зарплата в конверті: вигода чи небезпека?
В засіданні взяли участь та виступили перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Гащак, головний державний податковий інспектор Бродівського відділення Буської ОДПІ Руслана Тимчишин, державний реєстратор Галина Чорнобай, також досвідчені підприємці Бродівщини, Галина Сидорчук, Володимир Ваврик, Михайло Коб’ялковський і ті молоді люди, які вже практично розпочинають свою підприємницьку діяльність або планують нею зайнятись найближчим часом.
Розпочалось засідання хвилиною мовчання в честь загиблих героїв, які захищали територію нашої держави на сході України.
У своєму виступі О.Прокопець позитивно відзначила організацію такого заходу, привітала підприємців з професійним святом, підкреслила роль, яку вони відіграють у розвитку економіки району, а також подякувала за активну підтримку наших воїнів, які сьогодні беруть участь у бойових діях у зоні АТО.
Учасники заходу поділились своїми думками щодо актуальних проблем у сфері традиційних видів діяльності малого і середнього бізнесу, а також ознайомились з новим проектом, що порушує проблематику ролі України у Європейському освітньому просторі під назвою «Школа особистісного розвитку». Проект, мета якого – проведення бізнес-тренінгів, психологічних тренінгів для молодих людей, які прагнуть самовдосконалення і ефективного спілкування для свідомого самостійного вибору, з метою продуктивної участі у розбудові суспільства, представила його координатор, представник молодого покоління Мар’яна Горбатюк.

 


10804-09-2014

 

На Бродівщині вшанували пам'ять жертв трагічних подій, що стались 70 років тому

На місці колишнього села Гута Пеняцька, що на території Голубицької сільської ради Бродівського району, з ініціативи Товариства «Гута Пеняцька» відбулись поминальні заходи з нагоди вшанування пам’яті жертв трагічних подій 1944року. Близько 1000 мешканців села було вбито, село спалено. На цьому місці стоїть пам’ятний знак загиблим і сьогодні вшанувати їх пам'ять приїхали представники Генерального консульства Республіки Польща у Львові, члени Товариства «Гута Пеняцька» та інших громадських організацій, голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка, голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна та голова Голубицької сільської ради Люба Крутяк, громадськість та учнівська молодь. 

На знак скорботи біля пам’ятника було відправлено панахиду, запалено свічки пам’яті. Також під час заходів до присутніх звернувся Руслан Шишка, подякувавши польському Уряду, громадськості за підтримку активістів Євромайдану та Українського війська, за відстоювання інтересів України у структурах Європейського Союзу.

 


10704-09-2014

 

В Бродах стартував велопробіг на підтримку розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі


В рамках проекту «Спільна промоція туристичних можливостей та культурно-історичної спадщини Львівської області, Підкарпатського та Люблінського воєводств » сьогодні в Бродах стартував велопробіг на підтримку розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі. Участь у велопробізі взяло 16 учасників з української та польської сторони. Вже 7 вересня вони прибудуть у м.Жешув Республіка Польща. Проект спів фінансується за рахунок коштів Європейського Союзу.

 


10603-09-2014

 

Леся Мриглод провела засідання комісії з питань захисту прав дитини


Заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод провела засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання обговорили питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав одного з батьків відносно неповнолітньої дитини. За словами Лесі Мриглод, після вивчення окремих фактів по одому з питань, комісією було прийнято рішення, що позбавлення батьківських прав в даному випадку – це засіб захисту прав неповнолітньої дитини.

 

 

 


10502-09-2014

 

Руслан Шишка обговорив питання про хід проведення комплексу осінньо-польових робіт


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка зустрівся із представником агропідприємства «Західний Буг», що функціонує на території району. Під час зустрічі обговорювались питання про підсумки цьогорічної кампанії по збору врожаю та хід проведення комплексу осінньо-польових робіт. Окрім цього, сторони обговорили перспективи використання земельних ресурсів на території краю та подальший розвиток підприємства.

 


10402-09-2014

 

Руслан Шишка проінспектував стан виконання ремонтних робіт на автошляхах району


Голова Бродівської райдержадміністрації Руслан Шишка спільно з головою Бродівської районної ради Ольгою Шайдулліною проінспектували стан виконання ремонтних робіт на автошляхах району. За словами очільника району, стан доріг, на яких виконувався ремонт влітку є задовільним. Також було оглянуто стан моста у с.Батьків Бродівського району, обговорено проблемні питання щодо його ремонту.

 


10302-09-2014

 

У відділі освіти Бродівської райдержадміністрації новий керівник


Заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод представила нового керівника відділу освіти. Ним став Володимир Хрипливий, який до цього часу був директором навчально-виховного комплексу с.Голосковичі.
Представляючи його на посаді, Леся Мриглод зазначила, що ця людина як ніхто розуміє сучасний стан освіти в районі та виклики, які стоять перед нею. «Це освічена, толерантна людина, яка знає проблеми сучасної школи та виклики, які стоять перед українською освітою», - сказала заступниця.

 

 


10201-09-2014

 

На Бродівщині пройшла смолоскипна естафета «Всесвітній біг заради гармонії»


У день 1 Вересня на теренах Бродівського району пройшла смолоскипна естафета «Всесвітній біг заради гармонії». Участь в естафеті взяло близько 20 бігунів. Основна мета акції – поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування. У с.Станіславчик Бродівського району спортсменів вітали заступник голови Бродівської райдержадміністрації Леся Мриглод, представники місцевої влади, громадськість. Звертаючись до учасників естафети Леся Мриглод зазначила, що саме здорові тілом і духом люди складали опору держави: «Спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує волю і честь людини. Нехай це смолоскип не світло, яке ви несете, сповнить гордістю й впевненістю в своїх силах, заіскрить нескорений дух в боротьбі з споконвічним ворогом».
В Бродах учасників естафети привітав заступник Бродівського міського голови Олександр Єлиневський. Він зазначив, що зустрічати спортсменів велика честь для міста. Побажав їм здоров’я та успіхів .

 


10101-09-2014

 

На Бродівщині розпочався новий навчальний рік


Сьогодні у навчальних закладах Бродівщини відзначили свято – День знань, яким розпочинається новий навчальний 2014-15 рік.
В цей день більше 720 дітей вперше переступили поріг школи. Щонайменше 20 школярів із східних областей України навчатимуться у школах району.
Перший урок у школах пройшов під гаслом «Україна – єдина країна» та був присвячений новітнім героям України та нашого краю.

 

 

 

Пошук по сайту
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET