Get Adobe Flash player
Останні новини

90Оксана Прокопець провела нараду з питань встановлення вартості харчування дітей дошкільної груп

23-04-2014

Детальніше

Тема тижня

25Я ЧЕКАЮ НА СІМ’Ю

01-04-2014

 Детальніше

Корисні посилання


22

Рахунок для збору коштів на будівництво пам'ятника "Небесній Сотні"


Рахунок для збору коштів на будівництво пам'ятника "Небесній Сотні" в м. Броди.

ЄДРПОУ/ДРФО 25258702, Львівська філія ПАТКБ "ПРИВАТБАНК", МФО 325321, № 26002053831360

 

 

 


11123-04-2014

Оксана Прокопець провела засідання оргкомітету з відзначення 69-ї річниці перемоги у Другій світовій війні


23 квітня перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання оргкомітету з відзначення 69-ї річниці перемоги у Другій світовій війні. У засіданні оргкомітету взяли участь: заступник голови Бродівської районної ради Руслан Шишка, завідувач сектору зв’язків з громадськістю, ЗМІ та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації Ігор Чорній, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадим Тимчишин, головний спеціаліст цього сектору Михайло Залещук, головний спеціаліст відділу культури, охорони культурної спадщини та туризму райдержадміністрації Дем’ян Лесик, секретар виконкому Бродівської міської ради Марія Степанків, директор Бродівського районного дому Тетяна Сосновська, заступник командира з виховної роботи в/ч А 0508 м. Броди Тарас Нечистенко, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Руслана Пашко, голова Бродівської міської організації ветеранів України Орест Грінка та начальник групи соціального захисту Бродівського ОРВК Анатолій Проказюк. На засіданні оргкомітету було визначено дату (9 травня 2014 року), час, а також обговорено та попередньо узгоджено формат та сценарій заходів з відзначення Дня Перемоги.


10623-04-2014

 

На зустрічі ознайомились з аспектами Постанови КМУ «Про затвердження Положення про військово-транспортний обов’язок»


23 квітня за ініціативи Бродівської райдержадміністрації відбулась зустріч з керівниками106 1 підприємств установ та організацій, що функціонують у Бродівському районі. Участь у нараді взяли завідувач та головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вадим Тимчишин та Михайло Залещук, військовий комісар Бродівського ОРВК Леонід Кучкуда та директор Бродівського районного центру зайнятості Руслан Сусла.
Під час зустрічі керівники установ ознайомились з Постановою КМУ «Про затвердження Положення про військово-транспортний обов’язок» від 28 грудня 2000 року № 1921, доведено до відома інформацію про відповідальність за недотримання чинного законодавства щодо проведення заходів з мобілізаційної підготовки, обговорено стан здійснення військового обліку і бронювання військовозобов’язаних на підприємствах району.
Разом з тим Руслан Сусла роз’яснив присутнім основні аспекти чинного законодавства у разі призову працівників на навчальні збори, військову службу, у т. ч. під час мобілізації, переходу військових частин на штати воєнного часу.
Також в райдержадміністрації відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів з питань здійснення військового обліку і бронювання військовозобов’язаних.

 


9123-04-2014

 

22 квітня відбувся молодіжних захід «Ясенівський увікенд»


22 квітня на базі Ясенівської загальноосвітньої школи за ініціативи Шкільного парламенту, активної участі представників сектору молоді та спорту райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся молодіжних захід «Ясенівський увікенд».
Під час свята було організовано чимало цікавих конкурсів та вікторин. Педагоги активно долучились до цього дійства, а саме приймали участь у вікторині «Відгадай учня», допомагали юним талантам у дефіле газетних суконь. Діти показали екранізацію всім відомого тележурналу «Єралаш» та турецького серіалу «1001».
Після заходу відбувся круглий стіл на тему «Як корисно проводити свій вікенд», на якому присутні поділились своїми розповідями хто і де святкував Великдень. Круглий стіл плавно перейшов у тренінг, адже діти змогли давати один одному завдання, після чого спільно їх виконувати та ділитись враженнями.
Свято вдалося, і всі хто був присутнім на ньому не залишилися без порції хорошого настрою.

 


9023-04-2014

 

Оксана Прокопець провела нараду з питань встановлення вартості харчування для дітей дошкільної групи в НВК району


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела нараду з питань встановлення вартості харчування дітей дошкільної групи в навчально-виховних комплексах Бродівського району. Участь у нараді взяли заступник голови Бродівської районної ради Руслан Шишка, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Марія Повшак, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Руслани Пашко.
Під час зустрічі було прийнято рішення, що це питання буде включено в порядок денний чергової сесії районної ради, а попередньо буде обговорено на засіданні постійної депутатської комісії райради за участю директорів НВК району.

 


14622-04-2014

 

У 2014 році від продажу земельних ділянок в області до бюджетів надійшло 6 507,58 тис грн


За інформацією відділу інвестиційної діяльності Львівської ОДА, станом на 1 квітня 2014 року в області продано 65 земельних ділянок площею 8,54 га, вартістю 6 853,51 тис грн.

Зокрема, на земельних торгах продано у власність 9 земельних ділянок 0,61 га, вартістю 863,69 тис грн, продано право на оренду 2 земельних ділянок несільськогосподарського призначення площею 0,05 га, вартістю 24,74 ти грн. Регіональним відділенням Фонду держмайна України по Львівській області продано 1 земельну ділянку під об’єктом незавершеного будівництва площею 0,28 га вартістю 430,80 тис грн.

Від продажу земельних ділянок і прав на них до бюджетів надійшло коштів в сумі 6 507,58 тис грн, з них до державного бюджету надійшло 682,65 тис грн, до місцевих – 5 824,93 тис грн, в тому числі надійшли кошти за рахунок розтермінування сплати вартості земельних ділянок за угодами купівлі-продажу за попередні роки.

Також проінвентаризовано 20 ділянок, що пропонуються інвесторам для реалізації інвестиційних проектів.

 

 


15422-04-2014

 

Змінено дати проведення ЗНО з двох предметів


Відповідно до наказу МОН від 16.04.2014 р. № 469 «Про внесення змін до пункту 8 Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до навчальних закладів України в 2014 році», змінено дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії та біології.

Тестування із всесвітньої історії відбудеться 16 червня, а з біології – 25 червня.

Дату складання абітурієнтами тесту з біології змінено на більш пізню з метою оптимізації графіка проведення зовнішнього незалежного оцінювання у зв’язку з призупиненням друку тестових зошитів з 20 березня до 14 квітня.

Нагадуємо, основна сесія ЗНО-2014 розпочнеться 3 червня тестом з іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська) та триватиме до 27 червня. Цьогорічна сесія зовнішнього тестування осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, включає 11 предметів.


14617-04-2014

 

Комісією з питань надання населенню житлових субсидій було розглянуто близько 60 справ


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання комісії з питань надання населенню житлових субсидій. Під час засідання комії було розглянуто 56 справ по кожній з яких прийнято відповідне рішення.

 

 

 

 


3716-04-2014

 

Оксана Прокопець передала громадянам похилого віку продуктові набори та Великодні паски


Напередодні Великодніх свят у Бродівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено низку заходів для громадян похилого віку та інвалідів. Зокрема,
перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець передала в районний терцентр продуктові набори та Великодні паски для осіб найбільш вразливих категорій населення.
Такі подарунки отримали близько 900 одиноких громадян похилого віку – підопічних терцентру, які проживають на території Бродівського району.
Паски були закуплені на благодійні пожертвування підприємців м. Броди. За словами директора Бродівського районного територіального центру соціального обслуговування Марії Гриневич,
у Великодну неділю буде накрито святковий стіл для підопічних, які проживають у стаціонарному відділенні територіального центру с. Заболотці.24716-04-2014

 

На зборах обговорили питання організації чемпіонату району з футболу


У сесійному залі Бродівської районної ради за ініціативи сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації відбулись збори представників футбольних команд Бродівського району. Участь у зустрічі взяли перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець та заступник голови Бродівської районної ради Руслан Шишка, а також представники 15 футбольних команд. Під час зборів обговорювались питання організації цьогорічного чемпіонату Бродівщини з футболу та проблеми, що з ним пов’язані.
Запрошення на зустріч проігнорували голова та члени виконкому федерації футболу Брідщини.

 


58716-04-2014

 

«Увага всім»


16 квітня 2014 року з 14.00 до 15.00год у м.Броди буде здійснюватись перевірка системи оповіщення «Увага всім» (сирени)

 

 

 

 

 


9014-04-2014

 

Оксана Прокопець провела щотижневу нараду


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела щотижневу нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, державних установ та організацій району. Під час наради обговорювались питання про підготовку звіту за І квартал 2014 року в основних галузях економіки району, про хід посівної кампанії в районі, про підготовку до позачергової сесії Бродівської районної ради, про виконання показників районного та місцевих бюджетів, про необхідність економії коштів в бюджетних установах району тощо.

 


195 10-04-2014

 

Державні службовці Бродівської райдержадміністрації взяли участь у весняній толоці


Державні службовці працівники Бродівської райдержадміністрації взяли участь у весняній толоці, яка проводиться в рамках проведення Місячника озеленення, прибирання та благоустрою в Бродівському районі.
Зокрема, працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації навели порядок в урочищі «Стрельбище» 

 


8610-04-2014

 

МОЛОДІЖНА ПІША ПРОЩА В СТРАДЧ

У переддень Квітної неділі молодь Львова пройде пішою прощею до Страдецької гори.

У суботу, 12 квітня, ЛОГО «Борець» організовує молодіжну пішу прощу в Страдч, де буде проведена Хресна хода зі смолоскипами. Метою заходу є підготувати молодь перед останнім тижнем Великого посту до Світлого Христового Воскресіння.

Проща відбудеться вже вчетверте. Учасники спершу йтимуть близько 15 км пішки, а вже у самому Страдчі розпочнуть Хресну дорогу. Прочани йтимуть Страдецькою горою зі смолоскипами, свічками та невеликими книжечками Хресної дороги, адаптованими для молоді організаторами.

Пішу ходу і саму Хресну дорогу буде супроводжувати о. Тарас Острозький, капелан ЛНУ імені І.Франка. Під час прощі буде можливість приступити до сповіді.

"Неймовірні спогади, коли людей об’єднує спільна мета і шлях до неї – молитва, роздуми над Христовими Страстями, пригадування власних вчинків, якими не раз завдаємо болю іншим, сповідь, надія, духовне навчання, щире бажання і намір стати кращими! Для мене піша проща у Страдч і Хресна Дорога – це дуже потрібне нагадування про значення свята Великодня. Щиро вдячна за розважання про Страсті Христа, щоразу звертаю увагу і усвідомлюю щось важливе! " - ділиться враженнями учасниця минулорічної пішої прощі, Лілія Мегедин.

Організатори просять учасників одягати зручний та теплий одяг, взяти з собою ліхтарик, парасолю, дощовик, чай в термосі, гроші на організаційні витрати тощо.

СЦЕНАРІЙ:
14.00 - 14.30 - збір учасників на площі перед заводом “Автонавантажувач” (Рясне-2, вул. Шевченка, 321), реєстрація.
14.30-18.00 - піша хода в Страдч.
19.00-21.00 – служіння Хресної Дороги на Страдецькій горі .
21.30-22.30 – виїзд до Львова автобусами в напрямках:
1. до Сихова через Наукову
2. до Дж. Вашинґтона через Левандівку і Личаківську
3. до Галицького перехрестя

Організатор заходу: ЛОГО “Борець”.

Координатор заходу: Марія Швед, 096 924 16 27, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Керівник прес-служби: Лілія Дубковська , 093 646 96 69, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


7309-04-2014

В Бродах відкрили філію громадської організації «Союз поляків «Білий Орел»


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець, голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна та її заступник Руслан Шишка взяли участь в урочистому відкритті філії в м.Броди громадської організації «Союз поляків «Білий Орел». Презентував організацію президент львівської громадської організації Сергій Лук’яненко. Він запевнив, що діяльність організації буде спрямована виключно на зміцнення національної єдності українського народу та налагодження дружніх відносин між польським та українським народами.
Під час презентації з вітальними словами до присутніх звернулася Оксана Прокопець наголосивши на важливості функціонування такої організації в Бродах, побажала керівникам здоров’я, успіхів, терпіння та наснаги в усіх починаннях.

 


7209-04-2014

 

Оксана Прокопець здійснила робочу поїздку на територію колишньої військової частини, що знаходиться на території м.Броди


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець спільно з представниками Бродівської міської ради здійснила робочу поїздку на територію колишньої військової частини, що знаходиться на території м.Броди. Під час поїздки було оглянуто територію військової частини, вивчено стан адміністративних будівель та складських приміщень. Також розглянуто можливість та перспективи часткової дислокації військових частин, інших військових формувань з тимчасово окупованої території АР Крим на територію Бродівського району.


1908-04-2014

 

Оксана Прокопець провела засідання комісії з питань надання пільг на житлово-комунальні послуги


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання комісії з питань надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання. На засіданні комісії було розглянуто одну заяву щодо надання пільг ветерану військової служби і прийнято рішення надати пільги на житлово-комунальні послуги.

 


408-04-2014

 

25 квітня в Бродах відзначать 28-у річницю аварії на ЧАЕС


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання оргкомітету з відзначення 28-ї річниці аварії на ЧАЕС за участі завідувача сектору зв’язків з громадськістю, ЗМІ та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації Ігоря Чорнія, голови Бродівської районної організації «Союз Чорнобиль України» Федора Мисюри, директора Бродівського Народного дому Тетяни Сосновської та методиста Народного дому Оксани Мусій. На засіданні оргкомітету було визначено та узгоджено дату та місце проведення заходу з відзначення річниці Чорнобильської катастрофи – 25 квітня 2014 року, а також обговорено та затверджено формат та попередній сценарій цього заходу.

 

 


7007-04-2014

 

Ірина Сех: «Ми відкриті для іноземних спостерігачів та закордонних місій»


7 квітня голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех та голова Львівської обласної ради Петро Колодій зустрілися із спеціальним представником Головуючого в ОБСЄ Тімом Гульдіманном. Учасники зустрічі обговорили майбутні вибори Президента в Україні, соціально-економічну ситуацію в державі та, зокрема на Львівщині.

Голова ОДА подякувала представнику ОБСЄ за розуміння ситуації, в якій опинилася Україна, за всебічну підтримку нашої держави, готовність сприяти мирному врегулюванню конфлікту, розв’язаного на нашій території російськими агресорами.

«Ми відкриті для іноземних спостерігачів та закордонних місій, які мають на меті з’ясувати реальну ситуацію в Україні та об’єктивно інформувати про це світову громадськість і політичні еліти Європи та світу, а керівництво області готове надавати їм всебічну допомогу та підтримку», – запевнила очільник Львівщини.

«Спостерігачі місії ОБСЄ постійно працюють в 9 містах України. Ми чули і на сході, що не існує мовної проблеми, мова не стосується політики. Зараз дуже важливо стабілізувати політичну ситуацію в країні та не допустити незаконно-озброєних формувань на території країни», – зазначив Тім Гульдіманн

Своєю чергою Ірина Сех запевнила, що велику частину зброї, викраденої під час захоплення управлінь міліції в ніч з 18 на 19 лютого, вже повертають в правоохоронні органи. «Зброю, яка потрапила до людей, активно здають, але на Львівщині немає жодних озброєних формувань. Ми хочемо створити муніципальну дружину, яка охоронятиме правопорядок на території області», – запевнила керівник ОДА.

Зазначимо, метою візиту Тіма Гульдіманна до України та, зокрема, Львова є оцінка поточної ситуації в Україні, отримання достовірної інформації щодо анексії Криму, отримання інформації від української сторони щодо бачення шляхів вирішення українсько-російського конфлікту. ОБСЄ також пропонує можливі варіанти вирішення конфлікту за свого посередництва.

Візит в Україну особистого представника Головуючого в ОБСЄ триватиме з 7 до 9 квітня 2014 року. Тім Гульдіманн планує відвідати південні міста України (Одесу та Херсон) і дати підсумкову конференцію щодо поточної ситуації в Україні.

Нагадаємо, з початку року це вже третя зустріч керівництва області з представниками ОБСЄ. Зокрема, 27 березня відбулась зустріч зі співробітниками місії ОБСЄ – представниками Управління Верховного комісара з прав національних меншин Бюро демократичних інституцій і прав людини. Під час зустрічі в облдержадміністрації сторони обговорили стан суспільно-політичної ситуації в регіоні та питання дотримання прав людини. 4 квітня Представники Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ обговорили питання, пов’язані з підготовкою до проведення виборів Президента України 25 травня 2014 року, зокрема, забезпечення виборчого права кримських татар, які тимчасово перебувають на Львівщині. В зустрічі брали участь офіційні спостерігачі ОБСЄ на дострокових виборах Президента України Бріджіт Хеєр (Німеччина), Філіпе Алкобіа М. С. Хонрадо (Португалія), Труді Марі Хаг (Канада), Рафал Фарбіш (Польща), Флоренс Барна (США), Джон Роар Страндес (Норвегія).

 


19507-04-2014

 

Узбіччя автомобільних доріг на Львівщині прибирають від сміття


Впродовж квітня Служба автомобільних доріг у Львівській області проводить роботи з благоустрою автомобільних доріг загального користування та смуг їх відводу.

Зокрема, на прибирання побутового сміття з узбіч доріг і смуг відводу, а також ліквідацію стихійних сміттєзвалищ працівники філій ДП «Львівський облавтодор» вийшли 5 квітня.
Представники «Жовківської ДЕД» проводили відповідну роботу на ділянці Гряда-Дорошів-Куликів-Жовква автомобільної дороги Львів – Рава-Руська. Також там ліквідовано два стихійні сміттєзвалища. Окрім того, бригада цієї філії працювала на автодорозі Ковель-В.Волинський-Червоноград-Жовква (в районі села Туринка).

Працівники філії «Жовківський РАД» прибирали узбіччя від сміття та побутових відходів на під’їзді до м. Жовква (автодорога Львів – Рава Руська).

Силами філії «Пустомитівська ДЕД» виконувались роботи з приведення до належного санітарного стану ділянку с. Зимна Вода – Рясно-Руська, розв’язка по автомобільній дорозі Західний обхід м. Львова.

Бригада філії «Городоцького РАД» працювала на автодорозі Львів – Шегині, на ділянці Мшана – Городок.

Служба автомобільних доріг у Львівській області спільно з ДП «Львівський облавтодор» і надалі проводить моніторинг санітарного стану в місцях розташування об’єктів придорожнього сервісу і проводить повний комплекс робіт з розчистки і прибирання придорожніх смуг.

Нагадаємо, відповідні роботи проводяться на виконання окремого доручення Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор), а також розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації Ірини Сех «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля».


6607-04-2014

Роз’яснення Територіальної державної інспекції з питань праці щодо мобілізації до Збройних Сил України


Згідно із Законом України „Про військовий обов’язок і військову службу“ гарантії правового і соціального захисту громадян України, які виконують конституційний обов’язок щодо захисту Вітчизни, забезпечуються відповідно до законів України „Про Збройні Сили України“, „Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей“, „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб“, „Про державні гарантії соціального захисту військовослужбовців, які звільняються із служби у зв’язку з реформуванням Збройних Сил України, та членів їхніх сімей“ та іншими законами.

Як зазначають у Територіальній державній інспекції з питань праці у Львівській області, за громадянами України, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період (не більше одного року), зберігаються місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форм власності. Таким чином, починаючи з 01.04.2014, громадяни, які призвані під час мобілізації, не підлягають звільненню, вони увільняються від роботи (звільняються від виконання посадових обов’язків) відповідно до статті 119 КЗпП України. При цьому, за ними зберігається середній заробіток на період до одного року.

Також відповідно до статті 2 Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб“ пенсіонерам з числа військовослужбовців та осіб, які отримують пенсію за цим Законом, у разі призову їх на військову службу під час мобілізації, на особливий період до Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та Державної спеціальної служби транспорту, на службу до органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів та підрозділів цивільного захисту, податкової міліції та Державної кримінально-виконавчої служби України виплата пенсій на час такої служби не припиняється.

Для ознайомлення з більш детальною інформацією щодо особливостей застосування норм трудового законодавства України, зокрема під час призову на навчальні збори, призову або вступу на військову службу, військову службу під час мобілізації, а також переходу військових частин на штати воєнного часу перейдіть за наступним посиланням: http://loda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/04/Роз’яснення-Територіальної-інспекції з питань праці.doc

 

 


38607-04-2014

 

З 7 по 27 квітня 2014 року у Бродівському районі пройде Всеукраїнська благодійна акція «Я хочу бачити життя»


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела засідання оргкомітету з питань організації та проведення з 7 по 27 квітня 2014 року у Бродівському районі IX Всеукраїнської благодійної акції «Я хочу бачити життя» Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». У нараді взяли участь: начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Гащак, директор Бродівського РЦСССДМ Мар’ян Українець, начальник відділу організаційно-кадрової роботи та охорони праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Богомолова, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Гудима, завідувач сектору зв’язків з громадськістю, ЗМІ та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації Ігор Чорній, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Руслана Пашко, головний спеціаліст з охорони культурної спадщини відділу культури, охорони культурної спадщини та туризму райдержадміністрації Дем’ян Лесик, районний педіатр Бродівської ЦРЛ Степан Лесик та представники районних ЗМІ. Під час засідання оргкомітету було наголошено, що цьогорічна Всеукраїнська благодійна акція «Я хочу бачити життя» проводиться з метою збору коштів для придбання обладнання в офтальмологічні лікарні області де лікуються діти з вадами зору. Також було обговорено та погоджено план заходів щодо проведення на Бродівщини акції «Я хочу бачити життя», а також визначено координаторів та відповідальних осіб за організацію та проведення цієї благодійної акції. Відтак, було вирішено провести широку інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо мети та актуальності благодійної акції, розповсюджувати поліграфічну продукцію благодійної акції у тому числі скриньки для збору коштів у закладах освіти, культури, медицини, торгівлі тощо. Крім цього, було вирішено залучити до збору коштів для проведення акції «Я хочу бачити життя» територіальні та релігійні громади району, підприємців, установи та організації, а також організувати роботу волонтерів зі збору коштів на території Бродівського району тощо.


22707-04-2014

 

Оксана Прокопець провела щотижневу нараду з керівниками територіальних органів центральних органів виконавчої влади


Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець провела щотижневу нараду з керівниками територіальних органів центральних органів виконавчої влади. Також участь у нараді взяли начальники структурних підрозділів райдержадміністрації. Під час наради обговорили питання проведення весняної толоки в населених пунктах району, про підготовку проведення атестації керівників ЗОШ району, про необхідність економії бюджетних коштів, про затвердження нормативно-грошової оцінки земель на території Пониковицької та Заболотцівської сільських рад, про роботу опікунської ради в Бродівському районі, а також про активізацію процесу сезонного працевлаштування в районі тощо.

 


14104-04-2014

 

На Львівщині проходитиме акція безкоштовного мамографічного обстеження жінок


Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА та онкологічна служба області з 9 до 23 квітня проводять вже традиційну акцію безкоштовного мамографічного обстеження жінок Львівщини.

Захід проводиться з метою відзначення дня народження Квітки Цісик та на підтримку інформаційно-роз’яснювального проекту «Турбуйся про них» Громадської спілки «Міжнародний клуб лікарів та фармацевтів».

Обстеження проводитиметься у мамографічному кабінеті Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру, (Львів, вул. Гашека, 2А).

Інформація про акцію за телефоном 295-40-85.

ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС НА ОБСТЕЖННЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ 264-94-83.

 


5804-04-2014

 

Ірина Сех: «Завдання облдержадміністрації, аби вибори Президента України відбулись без порушення Конституції, прав та свобод громадян»


Голова Львівської ОДА Ірина Сех зустрілась із офіційними спостерігачами від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі. На зустрічі йшлося про підготовку Львівської області до позачергових виборів Президента України.

«Ті демократичні процеси, які сьогодні відбуваються в Україні, для Львівщини є вкрай важливими. Очікуємо, що громада Львівської області візьме активну участь у голосуванні, буде висока явка виборців», – сказала Ірина Сех.

Окрім того, голова ОДА зазначила, що буде забезпечено право на волевиявлення громадян, які тимчасово проживають на Львівщині у зв’язку із політичною ситуацією в АР Крим.

«Щоб переселенці могли проголосувати на виборах, їм необхідно не пізніше, ніж до 20 травня, звернутися в регіональні відділи ведення реєстру виборців, написати заяву про бажання голосувати за тимчасовим місцем проживання. Після цього їх буде внесено до уточненого списку виборців», – розповів начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців ОДА Федір Алєйніков.

Міжнародні спостерігачі ОБСЄ запевнили, що активно долучаться до забезпечення легітимності цих виборів, оскільки міжнародній спільноті не байдужа доля України та її народу.
«Ваша допомога завжди була суттєвою для прозорості виборчого процесу в Україні. На кожній дільниці очікують на міжнародних спостерігачів, адже разом ми робимо спільну справу – розвиваємо демократичні процеси у географічному центрі Європи. Ми переконані, що вибори Президента України відбудуться без порушень Конституції України, прав та свобод громадян», – наголосила Ірина Сех.

Як повідомлялось під час зустрічі, у Львівській області на позачергових виборах Президента України буде діяти 12 окружних та 2144 дільничних виборчих комісій. Загальна кількість виборців станом на 1 квітня 2014 року становить 1 млн. 982 тис. 24 виборці. У виборчому процесі буде задіяно майже 40 тис. членів виборчих комісій. Усі виборчі дільниці області повністю забезпечені матеріально-технічними засобами.


1904-04-2014

Мешканцям Львівщини, які поселили у себе багатодітні сім’ї кримчан, необхідно надати субсидії чи інші пільги на комунальні послуги, – Ірина Сех


Усі переселенці з Криму на Львівщині, які отримували пенсії та соціальні виплати, у квітні їх отримають в повному обсязі. Проблемні питання вирішено завдяки спрощеній процедурі забезпечення соціальних гарантій переселенців, яку запровадило Міністерство соціальної політики України та Пенсійний Фонд у відповідь на звернення Львівської ОДА. Про це сказала голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех під час Всеукраїнської селекторної наради за участі Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Водночас очільник Львівщини наголосила на іншій проблемі, вирішення якої суттєво допомогло б і переселенцям-кримчанам, і сім’ям, які їх приймають на Львівщині. Йдеться про пільги на житлово-комунальні послуги.

«Більшість сімей, які приїхали з Криму – це багатодітні сім’ї. Тут вони проживають у приватному секторі. Ми допомагаємо, чим можемо (одягом, харчуванням), але суттєвішою допомогою були б субсидії. Багатодітні сім’ї кримчан претендують на пільги на газ, інші житлово-комунальні послуги. Це можна було б забезпечити тут, на Львівщині, для господарів тих приватних помешкань, в яких зараз проживають переселенці. Якщо б ми могли це питання вирішити – це нам би дуже допомогло», – наголосила Ірина Сех.

Вона також поінформувала, що за місяць, відколи Львівщина зголосилась приймати кримчан, на вирішення їхніх проблем та забезпечення нагальних потреб область залучила понад 3 млн.грн позабюджетних коштів.


5704-04-2014

Переселенці з Криму на Львівщині працюють здебільшого у сфері послуг, – Ірина Сех


У Львівській області Центр зайнятості працевлаштував 10 громадян, які переїхали на тимчасове проживання у наш регіон з АР Крим, зокрема м. Севастополя. Ще 5 переселенців влаштовано на тимчасову роботу. Окрім того, 12 кримчан отримали консультаційні послуги у Центрах зайнятості, двоє зареєстровані у Центрах зайнятості, для сімох встановлено статус безробітного і трьом призначені виплати. Про це повідомила голова Львівської обласної державної адміністрації Ірина Сех під час селекторної наради за участі Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

«Працевлаштування – найважливіше питання, адже якщо ми не будемо шукати для людей роботу, то безробітний буде думати, чим нагодувати дітей, платити за помешкання. Тому зайнятість – це основне питання», – наголосив Арсеній Яценюк.

За словами Ірини Сех, на Львівщині зараз візьмуться активніше за вирішення питання працевлаштування переселенців з Криму.

«Раніше насамперед думали, як розмістити, нагодувати, одягнути. Тепер бачимо проблеми переселенців ширше, зокрема й нагальну потребу в роботі.

До кожного із них має бути індивідуальний підхід. Серед вже працевлаштованих один педагог отримав роботу за фахом, один працює електромонтажником. Знайдено для кримчан вакантні місця інженера з вентиляції, столяра, а також підсобних робітників», – поінформувала Ірина Сех.


3804-04-2014

Голова Львівської ОДА заборонила вилов риби в області у весняно-літній період


Голова Львівської обласної державної адміністрації Ірина Сех 31 березня 2014 року підписала Розпорядження про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області у 2014 році.

Згідно з цим Розпорядженням, квітень, травень та червень 2014 року оголошено місяцями охорони нерестуючої риби.

Тому на території Львівщини в цей період заборонено будь-яке рибальство, а також вилов раків у терміни:
-в басейні р. Дністер з 1 квітня до 10 червня 2014 року;
- в басейні рік Західний Буг, Сян та Стир з 1 квітня до 20 травня;
- у всіх водосховищах, технічних водоймах з 1 квітня до 10 червня;
- у придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) з 1 квітня до 30 червня)

Як виняток, дозволено любительське рибальство:

На річці Дністер:
– на лівому березі в межах міста Самбір;
– від впадіння р. Стрв`яж вниз по течії по лівій стороні до автомобільного моста в районі «Будови» (Самбірський район);
– с. Колодруби – на відстані 500м по обидві сторони проти течії від автомобільного моста (Миколаївський район);
– с. Надітичі – від межі села вверх по течії на відстані 500м по обидві сторони (Миколаївський район);
– між селами Дем’янка-Наддністрянська Жидачівського району та Підгірці Миколаївського району по обидві сторони;
– від с.Молотів до впадіння р.Луг по лівому березі (Жидачівський район);
– від підвісного моста в с.Голешів вниз по течії на відстані 500м по лівому березі (Жидачівський район);
– від автомобільного моста смт Журавно по правому березі до впадіння р. Свіча (Жидачівський район);
– від автомобільного моста с. Заліски вверх по течії на відстані 500 м по лівому березі (Жидачівський район);

На річці Верещиця:
– від автомобільного моста в смт Великий Любінь вниз по течії до межі с.Поріччя (Городоцький район);

На річці Стрий:
– на правому березі по течії в межах смт Верхнє Синьовидне Сколівського району;
– на лівому березі в межах м. Стрий;
– від межі с.Ходовичі до с.Стриганці по обидві сторони (Стрийський район);
– від межі с. Іванівці до с. Заріччя по обидві сторони (Жидачівський район);
– м. Жидачів – від автомобільного моста вверх по течії по обидві сторони до межі м. Жидачева;

На річці Опір:
– від впадіння р. Орява до впадіння р. Кам’янка (Сколівський район);

На річці Західний Буг:
– з обох берегів від межі с. Стриганка до межі с. Городище, від межі м. Червонограда до межі с. Конотопи, від с. Ульвівок до межі с. Пісочне (Сокальський район);

Завадівське водосховище («Завадів») – вздовж бетонної дамби (Яворівський район);
Добротвірське водосховище («Добротвір») – на лівому березі за течією р. Західний Буг від 500 метрової зони садкового господарства («ЦМК рибдільниця Добротвір») до 500 метрової зони греблі Добротвірської ТЕС;
Віжомлянське хвостосховище («Віжомля») – вздовж берегової зони від с. Віжомля (Яворівський район);
Гамаліївське водосховище («Гамаліївка») – по береговій лінії від с. Гамаліївка в межах від гідротехнічних споруд ТЕЦ-2 до закінчення бетонного покриття;
Стебниківське водосховище («Доброгостів») – вздовж бетонної греблі та по лівому березі за течією р.Колодниця;
Недільчинське водосховище біля с. Завадів – по всій акваторії за винятком місця нересту протяжністю 1050 м з боку впадіння р.Недільчина (Жовківський район);
Водосховище Малий Гноєнець («Прилбичі») – з бетонної дамби, а також на відстані 800м по правому березі і на відстані 2000м по лівому березі від бетонної дамби (Яворівський район);
Водосховище Великий Гноєнець («Терновиця») – по правому березі на відстані 700м та по лівому березі на відстані 900м від водозливної споруди (Яворівський район);
Оз.Заріччя – на південному березі озера на віддалі 300 метрів від дороги Львів-Жидачів до межі с.Заріччя (Жидачівський район);
Щирецьке водосховище («Глинна Наварія»):
– від автомобільного моста біля риббази УТМР по лівому березі до спортивної бази «Спартак»;
– від автомобільного моста біля риббази УТМР по правому березі до заливу в с. Малечковичі;

Водойми Миколаївської РО УТМР – «Чисте», «Середнє», «Глибоке», «Мисливське», «Барвінок», водойма в урочищі «Болото», водойма на території Берездівецької с/р, кар’єр в с.Розвадові – на спеціально відведених позанерестових ділянках;
Ставок в с.Максимовичі (Самбірський район);
Золочівське водосховище по вул. Шевченка в м. Золочеві - вздовж дамби та 300м від дамби північного берега;
Ставок в парку Жовтневий (м.Золочів) – вздовж дамби та 100м від дамби західного берега.
Унятицьке водосховище с.Унятичі – вздовж дамби (Дрогобицький район).


5004-04-2014

 

Ірина Сех зустрілась з представником нової авіакомпанії


Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех сьогодні обговорила подробиці діяльності у нашому регіоні нової авіакомпанії. Йдеться про створену у Львові «Atlasjet Україна», яка є дочірнім підприємством турецької компанії «Atlasjet».

Найближчим часом «Atlasjet Україна» розпочне польоти на двох літаках А320. Згодом планується ще два літаки. Аеропорт «Бориспіль» та Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького компанія використовуватиме як базові, а одним із перших рейсів буде «Львів-Київ». Про це повідомив генеральний директор «Atlasjet Україна» Сергій Підгорецький.

«Ми не лоу-кост авіакомпанія. Ми не хочемо обдурювати людей і казати, що ми лоу-кост, якщо знаємо, що таких умов немає. У нас повноцінна авіакомпанія, з харчуванням на борту, але буде конкурувати з цінами лоу-косту. Це – найважливіше і, я думаю, люди самі відчують і визначаться, що їм вибрати», – сказав Сергій Підгорецький.

Очільник Львівщини Ірина Сех зазначила, що керівництво області зацікавлене у налагодженні взаємовигідних партнерських стосунків із авіакомпаніями, які готові здійснювати низку популярних серед населення області авіарейсів.

«Будемо максимально сприяти вашій діяльності. Якщо потрібна допомога від влади – ми завжди готові слухати і миттєво реагувати», – запевнила Ірина Сех.

Водночас турецький інвестор, окрім авіабізнесу, планує розвивати на Львівщині й інші напрямки.

«Ми вибрали Львів, тому що ми вважаємо, що це місто дасть нам можливість стартувати по всій Україні. У нас жодних претензій немає і ми сподіваємось, що так у нас буде і в подальшому. Після авіабізнесу ми плануємо інвестувати в будівельний і туристичний бізнес. Тільки в одному напрямку (авіаційному) сума інвестицій складає 15 млн. дол.США», – сказав віце-президент компанії «Atlasjet Україна» Ельхан Мамаджада.

 


4703-04-2014

 

Бродівська райдержадміністрація висловлює щиру подяку за надану благодійну допомогу Збройним Силам України


За сприяння та організаційної підтримки Бродівської райдержадміністрації для потреб військовиків від агроформувань району Збройним Силам України було передано близько 2000 літрів палива, а також пристрої та обладнання для автомобілів, зокрема, пускозарядні пристрої та акумуляторні батареї, закуплено та передано у в/ч А0508 м.Броди запчастини до автомобілів на суму 3300 грн.
Бродівська райдержадміністрація висловлює щиру подяку керівникам ПП «Західний Буг», ФГ «Лешнівське», МПП «Діброва», ПА «Збіжжя», ПА «Урожай», СФГ «Дзвін», ПП «Лугове», ПАТ «Бродівський завод СЗМ» за надану благодійну допомогу українським військовим частинам.
Нагадаємо також, що за сприяння Львівської облдержадміністрації військова частина А2595 у Бродах отримала 230 матраців, 150 ковдр, а 350 комплектів постелі передано у військову частину А-3913, яка дислокується в Новому Калинові Самбірського району.

 


7103-04-2014

 

Відбулось засідання робочої групи з підготовки та проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою


Під головуванням заступника голови Бродівської райдержадміністрації Михайла Щирби відбулось засідання робочої групи з підготовки та проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою на якому розглядали питання щодо максимального залучення населення, учнівської та студентської молоді до проведення акції з озеленення та прибирання. Для відзначення на належному рівні Дня довкілля в Бродівському районі та озеленення населених пунктів, райдержадміністрація звернулась до лісогосподарських підприємств з проханням надати необхідний для цього посадковий матеріал.
Окрім цього, за результатами засідання прийнято рішення звернутись до автодорожніх служб району для активізації робіт по упорядкуванню придорожніх смуг району та проханням сприяти органам місцевого самоврядування у впорядкуванні сміттєзвалищ.
Також визначено місце в м.Броди для висаджування дерев в честь загиблих бійців «Небесної сотні»

 


227 03-04-2014

 

Оксана Прокопець провела нараду з питань забезпечення якісного та регулярного надання пасажирських послуг


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела нараду з питань забезпечення якісного та регулярного надання пасажирських послуг на приміських маршрутах району Бродівським автотранспортним підприємством. Під час зустрічі, на якій були присутні заступник голови Бродівської районної ради Руслан Шишка, начальник відділу розвитку інфраструктури та ЖКГ райдержадміністрації Михайло Коваленко, директор ТзОВ «Бродівське АТП 14610» Василь Спаньчак та виконавчий директор ТзОВ «Бродівське АТП 14610» Ігор Кульматицький, обговорили питання щодо можливості надання якісних пасажирських послуг на маршрутах району та забезпечення регулярного перевезення пасажирів за маршрутами «Броди – Гаї Дітковецькі», «Броди – Бордуляки» та «Броди – Салашка». Як запевнив директор автотранспортного підприємства Василь Спаньчак, керівництвом буде вжито всіх необхідних заходів для надання населенню послуг.1502-04-2014

 

Ірина Сех звернеться до Мінфіну щодо забезпечення області пальним для сільськогосподарських робіт


Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех звернеться до Міністерства фінансів України щодо забезпечення області пальним для проведення сільськогосподарських робіт. Про це вона повідомила на зустрічі з сільськогосподарськими виробниками, яка відбулася у Львівській облдержадміністрації.

Учасники наради розглянули питання, які найбільше турбують представників галузі, зокрема: врегулювання проблем реєстрації договорів оренди земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва, надання в оренду сільгоспвиробникам незадіяних земель державної власності, спецводокористування сільськогосподарськими підприємствами. Ще одне питання – проблеми фінансування органами державного казначейства державних підприємств, установ, організацій, які ведуть сільськогосподарське виробництво.

За результатами зустрічі очільник Львівщини Ірина Сех доручила підготувати звернення до Міністерства фінансів України щодо забезпечення області пальним для проведення сільськогосподарських робіт. Ще одне доручення – підготувати проект змін до Земельного кодексу щодо спрощення надання в оренду незадіяних земель державної власності для ведення сільськогосподарського виробництва.

 


9802-04-2014

 

Кримчани, які оселилися на Львівщині, у квітні отримають пенсії за місцем фактичного проживання


За інформацією департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, станом на сьогодні в області тимчасово розміщено 1407 громадян, з яких половина – неповнолітні діти. Оперативний штаб провів моніторинг проблем соціально-побутового і правового характеру.

«Проведено обстеження умов тимчасового проживання 266 сімей, у складі яких є неповнолітні діти. З метою продовження соціальних виплат на дітей скеровано 92 запити в ІОЦ Мінпраці, на 9 з яких вже отримано інформацію. Виплату допомоги буде проведено в квітні», – зазначила заступник директора департаменту соціального захисту населення Оксана Яковець.

Також станом на 2 квітня до територіальних управлінь Пенсійного фонду звернулось 79 громадян, яким надано роз’яснення щодо проведення подальшої виплати пенсії за місцем фактичного проживання, з них 74 особи подали заяви для переведення виплати пенсій. 33 пенсіонери вже в квітні отримають пенсії за місцем фактичного проживання на Львівщині.

 


3302-04-2014

 

На Львівщині проходитиме ІХ Всеукраїнська благодійна акція «Я хочу побачити світ!»


За підтримки Львівської обласної державної адміністрації, з 7 до 27 квітня на Львівщині проходитиме ІХ Всеукраїнська благодійна акція «Я хочу побачити світ!» Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Метою цьогорічної акції є збір коштів для діток із косоокістю, їх нараховується близько 200 тисяч, а також для створення першої в Україні лікарні для лікування косоокості.

На період проведення акції на території області заплановане проведення концертів та інших розважальних заходів, таких як аукціони, виставки, змагання, марафони, паради, флешмоби, конкурси, що сприятимуть святковій атмосфері.

Кожен охочий має шанс приєднатися до дружньої команди фонду «Серце до серця». Щоб стати волонтером акції необхідно заповнити реєстраційну форму за наступним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1VG1XkdV84Sp4ADpYXu30Laq8_5N09CPz4U0baqHIUuI/viewform

Також запрошуємо громадські організації долучитись до проведення акції.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: 255-47-96 або 097-395-23-59 (Наталія Пашина – головний спеціаліст відділу сімейної політики департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації)

Довідка:

У 2013 році під час акції у Львівській області вдалося зібрати 186 476 грн., на які було закуплено 31 слуховий апарат та обладнання для дитячої лікарні. Загалом по всій Україні було зібрано 4 347 176, 17 грн., за рахунок яких 25 обласних дитячих лікарень отримали медичне обладнання для діагностики та лікування слуху хворих дітей, а також закуплено 783 слухових апарати.


33701-04-2014

 

За сприяння облдержадміністрації військова частина в Бродах отримала матраци та постіль


За сприяння та організаційної підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації військова частина А2595 у Бродах отримала 300 матраців, 350 комплектів постелі та 200 ковдр. Окрім цього, сьогодні доставлять ще 170 подушок та 287 ковдр у військову частину А-3913, яка дислокується в Новому Калинові Самбірського району.

Як зазначила голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех, організувати таку допомогу військовим вдалося завдяки підтримці підприємств та благодійних організацій. «У цих військових частинах, які дислокуються на Львівщині, відбуваються військові збори мобілізованих до Збройних Сил України у зв’язку із загрозливою ситуацією на східному кордоні держави. Облдержадміністрація намагається допомогти в облаштуванні побуту наших воїнів, які впродовж 45 днів житимуть в казармах та проходитимуть вишкіл. І ми вдячні небайдужим громадянам, які долучаються до підтримки українського війська», – зазначила Ірина Сех.

Нагадаємо, що на Львівщині створено Фонд підтримки Українського війська. Зокрема, у Львівській облдержадміністрації є перелік екіпірування та обладнання, якого потребують вояки. Про ці потреби можна дізнатися за телефоном гарячої лінії: 0-800-501-727. Також можна переказати кошти на спеціально створений гривневий рахунок: у «Приватбанку» № 29244825509100, МФО 305299 ЄДРПОУ 14360570, № картки 5168742067384929.

 


9001-04-2014

 

Оксана Прокопець провела позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному розглядались питання про розгляд звернення Бродівського районного відділу головного управління Держтехногенбезпеки України у Львівській області та про перевірку димових вентиляційних каналів перед початком опалювального сезону.

 


4601-04-2014

 

Оксана Прокопець провела нараду з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м.Броди


Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець провела нараду з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м.Броди з питань реалізації заходів по проведенню Місячника озеленення, прибирання та благоустрою у районному центрі. Під час зустрічі, зокрема, обговорили питання щодо благоустрою прибудинкових територій, впорядкування сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану об’єктів масового перебування та відпочинку населення.
Окрім цього, було обговорено питання щодо можливостей використання підвальних приміщень багатоквартирних житлових будинків з метою їх використання як приміщень для захисту та укриття населення на випадок надзвичайних ситуацій.

 


3901-04-2014

 

Оголошено конкурсний відбір претендентів на стажування в Німеччині за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (GIZ)


Ще з 2000 року український уряд реалізує Програму перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва. Ця здійснювана під егідою Міністерства економічного розвитку та торгівлі програма є важливим інструментом сприяння економічним реформам у країні.
Дана Програма сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, пошуку шляхів реструктуризації підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн.
10 квітня 2014 року за Програмою Федерального міністерства економіки та енергетики з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна, що реалізується спільно з Мінекономіки України, проводиться відбір кандидатів на стажування у Німеччині (в приміщенні «ЦПБ НюБізнет», площа Галицька 7, 2 поверх).
У 2014 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямками:
-Економічна кооперація без галузевої специфіки та
-Економічна кооперація з галузевою специфікою (енергоефективність в промисловості, будівництві і санації будівель і споруд, охорона здоров’я, природоохоронні технології каналізації, утилізація відходів, аграрний сектор, гірничодобувна промисловість).

Cтажування триває 1 місяць, фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина. Мова: німецька, англійська, російська – для топ-менеджерів (у виняткових випадках).
Вимоги до кандидатів: вища освіта, досвід роботи в сфері економіки та підприємництва щонайменше 1 рік, добре знання англійської або німецької мови, наявний потенціал для розвитку кооперації з німецькими партнерами.
Деталі про стажування, вимоги до кандидатів та попередня реєстрація на співбесіду на сайті http://www.newbiznet.com.ua/index.php/ru/giz.
Інформаційний семінар з Програми відбудеться 9 квітня з 10.00 до 12.00 в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації за адресою м. Львів, вул. Винниченка, 18, кім. 412.
Для участі у стажуванні кандидат має пройти співбесіду з членами німецько-української відбіркової комісії, до складу якої входять представники GIZ, та секретаріату МЦПК. Співбесіда проводиться мовою стажування.
Співбесіда триває в середньому біля 20 хвилин.
В процесі співбесіди з’ясовуються:
- рівень знання іноземної мови;
- спеціалізація та підготовка в сфері менеджменту (маркетингу, фінансів);
- місце роботи та посада;
- проектне завдання (мета і задачі стажування, очікувані результати);
- підприємства (фірми), на яких претендент має намір стажуватися.
Для прийняття рішення про включення стажера в групу, яка вирушить відповідно до країни стажування, першочергове значення мають знання мови, рівень професійної підготовки, можливість двостороннього економічного співробітництва. Додаткові бали претендент отримує за знання інших іноземних мов, комунікабельність, гнучкість, здібності менеджера тощо.
Крім цього потрібно підготувати наступні документи:
- анкети на українській мові, три форми: анкета спеціаліста, інформація про підприємство, рекомендація керівника (знаходяться на сайті Мінекономрозвитку www.me.gov.ua у розділі МЦПК – Інформація для… Претендентів на перепідготовку і слухачів – Програма для заповнення анкет);
- анкету на англійській/німецькій/російській мові (в залежності від вибору мови стажування кандидатом), яка знаходиться на сайті www.inwent.org.ua в розділі Програма підготовки менеджерів – Інформація для кандидатів на стажування;
- проектне завдання (методичні рекомендації щодо його розробки знаходяться на сайті www.inwent.org.ua);
- копія диплому про вищу економічну освіту;
- копія першої сторінки паспорту України;
- копія першої сторінки закордонного паспорту;
- рекомендацію регіональної робочої групи (надається Львівською регіональною робочою групою. Контактна особа – Уляна Волошинівська, тел.(032)261-29-40, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .);
- за можливістю – список німецьких фірм, з якими стажер хотів би встановити контакти під час стажування;
- за можливістю – матеріали (буклети, флайери, фотокартки, візитні картки, зразки продукції тощо) для презентації свого підприємства перед німецькими компаніями.
Всі, вище вказані документи потрібно принести з собою на конкурсний відбір і додатково надіслати до Мінекономрозвитку України на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
Більш детальну інформацію можна знайти на сайтах: www.inwent.org.ua у розділі «Програма підготовки менеджерів» та www.me.gov.ua у розділі МЦПК або дізнатися за телефонами (044)285-62-89, 285-51-82.

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET