Get Adobe Flash player

15-01-2019

Оголошення

1000 166З нагоди відзначення 100-річчя Соборності України 20 січня 2019 року о 15:00 год. у Бродівському районному народному домі відбудеться концертна програма «Ми Україна» за участю кращих аматорських колективів Бродівщини.
22 січня 2019 року о 14:00 год на площі Ринок відбудуться урочисті заходи з нагоди 100-ї річниці Соборності України. Під час проведення заходу учасниками буде відтворено символічний ланцюг єднання та покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні, пам'ятника Жертв Політичних Репресій, пам’ятника Петру Полтаві та біг-борду загиблих воїнів в зоні проведення АТО, що по вул.Залізнична,11.


 15-01-2019

День музейного селфі у Бродівському історико-краєзнавчому музеї

1000 165Запрошуємо долучитися до Міжнародного флешмобу музейних селфі, який відбудеться 16 січня 2019 р. Ця акція була започаткована європейським проектом Culture Themes у 2014 році й щороку набирає все більше й більше шанувальників.

Українські музеї цьогоріч вже вп’яте братимуть участь у цій акції.
Бродівський історико-краєзнавчий музей теж долучається до флешмобу та запрошує своїх шанувальників та гостей зробити селфі у музеї.

Для участі у флешмобі потрібно прийти до музею, зробити "селфі" (фотопортрет власноруч) на фоні чи поруч з улюбленим експонатом та опублікувати його у мережі Facebook, Twitter чи Instagram із хештегом #MuseumSelfie та тегом нашого музею #BIKMuseum. Також cелфі можна зробити і на фоні будівлі музею.

Акція має два застереження:
- категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам;
- зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства.


 15-01-2019

http://terjust.gov.ua/wp-content/uploads/2017/08/line-750x410.jpgУ середу, 16 січня 2019 року з 11:00 до 13:00 години начальник Бродівського відділу обслуговування громадян(сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Світлана Бутинська проводитиме “Пряму телефонну гарячу лінію” з питань пенсійного забезпечення громадян.
Телефон “прямої гарячої лінії” (03266) 2-63-87.


 28-11-2018 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ДО ЧИСТИХ ДЖЕРЕЛ»

http://staradm.gov.ua/uploads/posts/medium/01-11-2016.jpgВсеукраїнська екологічна ліга сприяє організації та перебігу щорічного Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел», який проводиться Всеукраїнською дитячою спілкою «Екологічна варта» та Міністерством екології та природних ресурсів України. Метою конкурсу є залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом розвитку громадянських екологічних ініціатив.Підставою для проведення є Постанова Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 № 51 «Про щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».Конкурс сприяє розвитку масової природоохоронної діяльності населення, поліпшенню санітарного стану та озеленень водних об’єктів, залученню державних установ, громадських організацій різних рівнів та широких кіл населення до практичної природоохоронної діяльності, поширенню позитивного досвіду взаємодії громадських та комерційних організацій, державних установ.
Категорії (номінації):
1. Представник місцевої державної адміністрації, органу місцевого самоврядування.
2. Колективи земле- і водокористувачів.
3. Інститути громадянського суспільства.
4. Екологічні товариства і гуртки загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та позашкільних закладів.
5. Студентські товариства і гуртки.
6. Автори публікацій.
7. Групи громадян, громадяни (індивідуальні учасники).


 28-11-2018

Польсько-українська конфкпкеція у Києві

Детальніше


22-11-2018

Шановні ветерани!

1000 114Запрошуємо Вас взяти участь у проекті «Ветерани: від діалогу до працевлаштування».
Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України, організатор – ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».
Проект надасть ветеранам АТО чудову можливість поспілкуватися з топовими роботодавцями українського ринку та пройти перше інтерв’ю. Протягом 3 днів у всіх учасників буде унікальна можливість відвідати мотивуючи лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготувати себе до співбесіди та зрозуміти очікування працедавців.
Участь у проекті безкоштовна. Витрати на проживання та харчування іногородніх покриваються організаторами.
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/ZDGXtBrWznZeXlG23 
Більш детально про проект можна прочитати тут: http://familyato.org/ua/proekty/pratsevlashtuvannya-veteraniv.html 
З усіх питань, що виникають з приводу участі у проекті, звертайтесь на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. " data-mce-href="mailto: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. "> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 12-11-2018

Відділ економічного розвитку, інвестицій, промисловості та торгівлі райдержадміністрації інформує

Інформуємо, що 16-17 листопада 2018 року у м. Львів відбудеться конференція «Дні зеленої економіки: Становлення ринків зеленої економіки».Дні зеленої економіки 2018 є платформою для розвитку та взаємодії бізнесу, зміцнення спроможності учасників ринків, ознайомлення з успішними бізнес-кейсами і бізнес-моделями та налагодження нових контактів.Міжнародні експерти та провідні гравці ринку, спільно з учасниками конференції, розглянуть та проаналізують перспективи українського ринку біоенергетики та еволюцію бізнес-моделей, а також вперше подискутуємо щодо ринків твердих побутових відходів (ТПВ) та відходів електричного та електронного обладнання (ВЕЕО).Принагідно повідомляємо, що представники органів місцевого самоврядування та представники об’єднаних територіальних громад відіграють важливу роль у втіленні та формуванні політики щодо цих ринків. Просимо взяти участь у заході та поширити інформацію серед потенційно зацікавлених осіб. В додатку короткий опис та попередня програма конференції. У разі виникнення додаткових запитань щодо: - реєстрації та участі звертайтесь до Ірини Бурбило - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , +380 67 6529660 - пропозицій партнерства - Ярослава Мелеха - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , +380 67 3410224.


08-11-2010

Відділ економічного розвитку, інвестицій, промисловості та торгівлі райдержадміністрації інформує

ПРОЕКТИ


05-11-2018

Шановні ветерани АТО!

hqdefaultВсеукраїнська громадська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» запрошує Вас взяти участь у проекті «Ветерани: від діалогу до працевлаштування», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України.
Участь у проекті – це чудова можливість поспілкуватися з топовими роботодавцями українського ринку та пройти перше інтерв’ю. Упродовж 3 днів у всіх учасників буде унікальний шанс відвідати мотивуючі лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготуватися до співбесіди та зрозуміти очікування працедавців.
Участь у проекті безкоштовна. Витрати на проживання та харчування іногородніх покриваються організаторами.
Дата проведення проекту у Львові - 27, 28, 29 листопада 2018 р.
Запрошуються демобілізовані бійці АТО з Львівської, Івано – Франківської та Тернопільської областей.
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/ZDGXtBrWznZeXlG23 
Більш детально про проект – за посиланням: http://familyato.org/…/p…/pratsevlashtuvannya-veteraniv.html 
У разі неможливості зареєструватися у зв’язку з відсутністю інтернету, телефонуйте у Центр: 0634346546, Юлія, психолог Центру.
У разі виникнення будь-яких питань звертайтесь на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


16-10-20198

Молодіжний проект «Ідея змінює країну» стартує на Львівщині

https://loda.gov.ua/cache/thumbnails/0/000_1538581967_613x459.75_3_0.pngЗ 10 жовтня до 23 листопада у всіх районах Львівської області будуть відбуватимуться навчальні сесії, тренінги в межах молодіжного проекту «Ідея змінює країну».«Ідея змінює країну» – це комплекс тренінгів з проектного менеджменту для молоді в районах Львівської області. Мета – сформувати у молодіжному середовищі високу громадську свідомість, активізувати молодих людей Львівщини, розвинути суспільно-активне молоде покоління у районах та містах області. Автори кращих проектів візьмуть участь у фінальному дводенному Форумі ідей (м. Львів)Упродовж 2 місяців відбудеться 11 поїздок у понад 50 населених пунктах. Прогнозоване охоплення проекту понад 2 тис молодих людей, на яких сумарно чекає 50 годин інтенсивної роботи. Програма проекту насичена тренінгами, воркшопами, лекторіями та базується на інтерактивних підходах у роботі з молоддю.Як показує попередній досвід, завдяки реалізації цього проекту молодь починає налагоджувати діалог та активізувати роботу в громаді. Організатори - Львівська обласна державна адміністрація, ЛОО Спілки української молоді в Україні, Львівський обласний молодіжний центр.


 \14-09-2018

Відбуватиметься Всеукраїнський вишкіл Джура-Прикордонник

http://javoriv-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/a1160b4ec1893415d51a22e1ad8661a3f573d8bf_1536762386_517x441_3_01.jpegУ червні-липні 2019 року в місті Ізмаїл Одеської області, неподалік навчального центру Держприкордонслужби, протягом 8-10 днів відбуватиметься Всеукраїнський вишкіл Джура-Прикордонник – 2019 для молоді у формі наметового таборування.Лінк на статтю, яка розміщена на офіційному сайті Мінмолодьспорту: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/39585. Сторінка «Джура-Прикордонник» в соціальній мережі Facebook - https://www.facebook.com/DzhuraPrykordonnyk/ та подія про проведення Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник-2019» в м. Ізмаїл https://bit.ly/2NaIjza. Організатори вишколу: Міністерство молоді та спорту України та Державна прикордонна служба України.


 11-09-2018

До уваги батьків багатодітних сімей у яких виховуються четверо і більше дітей

http://kam-pod.gov.ua/media/k2/items/cache/b12cae0ee0618402dbf6a5bbe2f9d879_XL.jpgЗ метою забезпечення реалізації Комплексної програми соціальної підтримки багатодітних сімей у Бродівському районі надається одноразова грошова допомога на придбання навчального приладдя багатодітним сім’ям, у яких виховуються четверо і більше дітей віком до 18 років (включно), а також діти, які навчаються у закладах вищої освіти I-II, III-IV рівня акредитації та у професійно-технічних закладах на денній формі навчання до (23 років).Для отримання документів одному з батьків багатодітної сім’ї необхідно звернутися в управління соціального захисту населення Бродівської районної державної адміністрації (м.Броди, вул.Щурата,1) з такими документами:
- заява (складається у довільній формі);
- копія паспорта завірена заявником;
- копія довідки заявника про присвоєння реєстраційного номера облікової платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган та мають відмітку в паспорті), завірена заявником;
- копія свідоцтва про народження дитини), завірена заявником;
- копії посвідчень дітей із багатодітної сім’ї, чи інших документів, що підтверджують статус багатодітної сім’ї, завірена заявником;
- довідка з банківської установи, в якій зазначаються реквізити особистого банківського рахунку, для перерахування допомоги.
Заявки приймаються до 15 листопада 2018 року.