Get Adobe Flash player

Програма інвестиційного розвитку Бродівського району на 2012 - 2015 роки

Програма інвестиційного розвитку Бродівського району на 2012 - 2015 роки розроблена з метою конкретизації завдань і пріоритетів Стратегії розвитку Львівської області до 2015 року зі змінами та доповненнями, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 13 березня 2007 року № 193 та розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 17 травня 2012 року №309/0/5-12, та Концепції інвестиційної політики Львівської області на 2009 – 2015 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 10 квітня 2009 року № 864.
Програма розроблена на підставі статей 17, 18, 19 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України», «Про інвестиційну діяльність», «Про режим іноземного інвестування», «Про захист іноземних інвестицій в Україні», «Про зовнішньоекономічну діяльність» та інших нормативно-правових актів з питань інвестиційної діяльності на території України.
Програма є інструментом координації діяльності учасників інвестиційних процесів на території району. Вона спрямована на впровадження ефективної інвестиційної політики районною адміністрацією, районною радою та органами місцевого самоврядування.
Програма спрямована на поєднання інтересів бізнесу з інтересами району, що має стати підгрунтям для взаємовигідного співробітництва.
Основою Програми є система заходів, виконання яких забезпечить сприятливі умови для надходження інвестицій в економіку району.
При затвердженні щорічних бюджетів району в Програму можуть вноситися корективи.

Програма інвестиційного розвитку Бродівського району на 2012 - 2015 роки затверджена рішенням сесії Бродівської районної ради від 06.11.2012р. №301

Завантажити Програму можна ТУТ


Інформація про хід виконання показників Програми інвестиційного

розвитку Бродівського району на 2012- 2015 роки

 

Інформація про хід виконання показників Програми інвестиційного розвитку Бродівського району на 2012- 2015 роки
З метою координації діяльності учасників інвестиційних процесів на території району, впровадження ефективної інвестиційної політики районної адміністрації, районної ради та органів місцевого самоврядування управлінням економіки райдержадміністрації розроблено та затверджено рішенням сесії Бродівської районної ради від 06.11.2012 року №301 Програму інвестиційного розвитку Бродівського району на 2012-2015 роки.
У 2013 року на розвиток економіки району за рахунок усіх джерел фінансування було спрямовано 39,72 млн. грн. капітальних інвестицій. Вся сума капітальних інвестицій спрямована у матеріальні активи.
Головним джерелом інвестування залишаються внутрішні інвестиційні ресурси підприємств та організацій – 36,5% усіх вкладень. За рахунок коштів населення на індивідуальне житлове будівництво освоєно 29,3% вкладень, на будівництво власних квартир 14,1% вкладень. Державна допомога для розвитку економіки і соціальної сфери району є незначною. Протягом 2013 року освоєння капіталовкладень здійснювалось без залучення кредитних коштів та іноземних інвесторів.
Інвестиції спрямовано на розвиток будівництва (оновлення виробничої бази) – 47,2% усіх капіталовкладень, на розвиток сільськогосподарських підприємств – 27,4% та промислових підприємств – 9,1% капіталовкладень.
До Програми капітального будівництва об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення у Бродівському районі на 2013 рік були включені об’єкти, на реконструкцію та капітальні ремонти яких необхідні 30 млн. 734, 17 тис. грн. за рахунок усіх джерел фінансування, у тому числі:
- 13 об'єктів соціально-культурного призначення, в тому числі 7 ФАПів;
- три каналізаційних колектори у м. Броди та смт. Підкамінь;
- завершення виготовлення: схеми планування Бродівського району, генеральних планів м. Броди, смт. Підкамінь, с. Підгірці, с. Загірці, с. Смільне та с. Сидинівка, виготовлення генпланів сіл Дітківці та Язлівчик.
Станом на 1 січня 2014 року профінансовано:
* Реконструкцію приміщень пологового відділення Бродівської ЦРЛ на вул.Л.Українки в м. Броди – 1800,0 грн.;
* виготовлення генеральних планів м. Броди, смт.Підкамінь, с.Підгірці – 224,9 тис.грн.;
* першочергові природоохоронні заходи на виконання обласних цільових програм з фонду ОНПС – 422,1 тис.грн.
В рамках реалізації проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду МРГ ІІ» у 2013 році реалізовано мікропроектів на загальну суму 442,63 тис. грн. (Еноргозберігаючі заходи (капремонт) у ДНЗ с. Конюшків, Еноргозберігаючі заходи (реконструкція та перепрофілювання початкової школи) у ДНЗ с. Лукаші, еноргозберігаючі заходи (капремонт) у ДНЗ смт. Підкамінь, еноргозберігаючі заходи (капремонт) у Пониковицькій ЗОШ І-ІІІ ступенню, покращення водопостачання у с.Боратин шляхом будівництва розвідувально-експлуатаційної свердловини).
У 2013 році виготовлено ПКД на реконструкцію ФАПів у 5 сільських населених пунктах (с.Дітківці, с.Підгірці, с.Берлин, с.Дуб’є. с.Звижень).

Іноземні інвестиції в район в наростаючому підсумку на 31 грудня 2013 року становили 804,3 тис.дол. США (0,0% до загального підсумку в області) і є частиною статутних фондів підприємств:
СП «Укон», ТзОВ «Укрополь-тен», СП ТзОВ «Маріуш», ТзОВ «Ультекс-УК», ТзОВ «Ромтех», ТДВ «Бродівський механічний завод», ПАТ «Бродівський завод СЗМ», ТзОВ «Терра-Сицелія».
В порівняні до 1 січня 2013 року обсяг іноземних інвестицій у підприємства та організації району зменшився на 2,0%.
Найбільш інвестованою є промисловість – 405,8 тис.дол. США (55,5%), з неї найбільше – текстильне виробництво – 196,3 тис.дол. США; операції з нерухомим майном – 396,9 тис.дол. США (49,3%).
Протягом 2012 року підприємства району залучили усього 0,6 тис.дол. США прямих іноземних інвестицій. У 2013 році іноземні інвестиції в район не залучались.
Обсяг прямих іноземних інвестицій у розрахунку на одиницю населення наростаючим підсумком з початку інвестування - 13,3 дол. США (в області – 669,2 дол. США.

У 2013 році заходи з реалізації Програми інвестиційного розвитку Бродівського району на 2012-2015 роки не фінансувались.

З метою залучення іноземних інвестицій здійснено заходи:
- на сайті райдержадміністрації створено рубрики: «Інвестиційна візитка району» та «Інвестиційні пропозиції», розміщена База даних до Програми інвестиційного розвитку Бродівського району на 2012–2015 роки, що містить: Інвестиційні анкети вільних земельних ділянок району, Інвестиційні пропозиції вільних приміщень, Інвестиційні проекти окремих підприємств, яка оновлюється щоквартально;
- на «Інвестиційному порталі Львівської області» в рубриці «Презентація районів» представлено Бродівський район в розділах «Інфраструктура для бізнесу», «Пропозиції» (13 анкет вільних земельних ділянок; інвестиційні пропозиції вільних приміщень: 4- у м. Броди, 17- у районі; 4 – інвестиційні проекти КП «Бродиводоканал», КП «Теплоенерго»), «Актуально» (адмін. приміщення, земельна ділянка);
- визначено придатними для створення промислового (індустріального) парку вільні приміщення – 25 господарських споруд загальною площею 11251 м2 колишньої військової бази артскладів, які є власністю Міністерства оборони України, розміщені на земельній ділянці площею 66,9 га за межами м.Броди Львівської області (ділянка може бути використана на умовах оренди чи продажу на земельних торгах);
- постійно надається інформація суб’єктам господарювання району про пропозиції іноземних фірм та компаній щодо співпраці, про виставки, ярмарки з представленням власної продукції;
- виготовлено Схему планування промислово-технологічного комплексу на території м. Броди Львівської області;
- виготовлено і погоджено детальний план території земельної ділянки площею 5,9921 га на вул.Чупринки в м. Броди для будівництва заводу;
- очікується вирішення питання щодо налагодження виробництва контейнерів для збору та вивезення твердих побутових відходів у м.Броди німецькою фірмою «Schüfer».

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET