План заходів
щодо реалізації Національної стратегії сприяння
розвитку громадянського суспільства в Україні
на ІІ півріччя 2017 року у Бродівському районі

1. Надавати консультаційну допомогу в роботі Громадської ради при Бродівській райдержадміністрації.
- структурні підрозділи районної державної адміністрації,
Термін: липень-грудень 2017 року

2. З метою підвищення ефективності діалогу між владою та громадськістю, проводити зустрічі для громадських організацій.
- відділ організаційної, мобілізаційної, оборонної роботи, з питань цивільного захисту, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації,
- структурні підрозділи районної державної адміністрації,
- представники громадських організацій
Термін: липень-грудень 2017 року

3. Залучити представників інститутів громадянського суспільства у якості експертів до розробки місцевих програм.
Структурні підрозділи районної державної адміністрації
Термін: липень-грудень 2017 року

4. Здійснювати інформаційне наповнення рубрики «Громадська рада» на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.
Термін: липень-грудень 2017 року

5. Забезпечити поширення серед населення Бродівського району інформації про механізми участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики через засоби масової інформації.
Термін: липень-грудень 2017 року

6. Круглий стіл на тему: «Робота бібліотек в сучасному форматі: професійні ідеї, креативні проекти, художні виставки, літературні годині».
- відділ культури, національностей, релігій та туризму.
Термін: липень-грудень 2017 року

Відповідно до частини першої статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента України від 24 березня 2012 року № 212/2012 «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 3 грудня 2012 року № 843/0/5-12 «Про затвердження Плану заходів щодо виконання Указу Президента України «Про стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації» з метою європейської інтеграції, сталого розвитку демократичного суспільства та створення належних умов для забезпечення свободи думки і слова, вільного вираження поглядів і переконань, свободи об’єднань, свободи зборів та участі громадян в управлінні державними справами розпорядженням голови Бродівської райдержадміністрації №689 від 17.12.2012 року, затверджено план заходів правової освіти громадян, з метою популяризації серед населення участі громадян у діяльності інститутів громадянського суспільства.