План заходів

реалізації у Бродівському районі Стратегії державної політики сприяння
розвитку громадянського суспільства в Україні на 2015 рік

1. Забезпечити залучення інститутів громадянського суспільства до формування та реалізації регіональної політики, зокрема, шляхом проведення регулярних консультацій (діалогу) із громадськістю з найважливіших питань життя суспільства і району, у процесі прийняття рішень районною державною адміністрацією.

Термін: Протягом року

2. Залучити представників інститутів громадянського суспільства у якості експертів до розробки місцевих програм.

Термін: Протягом року

3. Забезпечити взаємодію з інститутами громадянського суспільства у питаннях поширення інформації про їх діяльність в районі та здійснювати постійну інформаційну підтримку реалізації їх програм і проектів.
Відділ зв’язків з громадськістю, ЗМІ та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації

Термін: Протягом року

4. Забезпечити (у разі надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства) дотримання Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 №1049

Термін: Протягом року

5. Забезпечити взаємодію структурних підрозділів районної державної адміністрації під час проведення громадської експертизи діяльності районної державної адміністрації

Термін: Протягом року

6. Здійснювати інформаційне наповнення рубрики «Громадянське суспільство» на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

Термін: Протягом року

7. Провести аналіз практики забезпечення структурними підрозділами районної державної адміністрації виконання функцій щодо сприяння розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до реалізації державної та регіональної політики.

Термін: до 19 грудня 2015 року

8. Забезпечити надання організаційної, методичної, інформаційної та консультативної підтримки діяльності інститутам громадянського суспільства Бродівщини.

Термін: до 19 грудня 2015 року

9. Сприяти розвитку волонтерського руху у Бродівському районі

Термін: Протягом року

10.Забезпечити поширення серед населення Бродівського району інформації про механізми участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики через засоби масової інформації.

Термін: Протягом року

Відповідно до частини першої статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента України від 24 березня 2012 року № 212/2012 «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 3 грудня 2012 року № 843/0/5-12 «Про затвердження Плану заходів щодо виконання Указу Президента України «Про стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації» з метою європейської інтеграції, сталого розвитку демократичного суспільства та створення належних умов для забезпечення свободи думки і слова, вільного вираження поглядів і переконань, свободи об’єднань, свободи зборів та участі громадян в управлінні державними справами розпорядженням голови Бродівської райдержадміністрації №689 від 17.12.2012 року, затверджено план заходів правової освіти громадян, з метою популяризації серед населення участі громадян у діяльності інститутів громадянського суспільства.

Завантажити План можна ТУТ