Get Adobe Flash player

1051

01-08-2016

Відбулись установчі збори щодо створення волейбольної громадської організації

В п’ятницю, 29 липня 2016 року, в сесійному залі Бродівської районної ради відбулись установчі збори щодо створення федерації волейболу у Бродівському районі. На зборах були присутні: голова Львівської обласної федерації волейболу Левків Володимир Іванович, президент волейбольного клубу «Єдність» Ковтун Андрій Володимирович, завідувач сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації Гудима Наталія та представники волейбольних команд. Розглядались питання щодо створення федерації, обрання президента,його заступника, виконавчого комітету та склад комісій, що функцонуватимуть у федерації. Вирішено офіційно зареєструвати дану громадську організацію, президентом обрано Ковтуна Андрія Володимировича, віце-президентом обрано Легчиліна Віталія Вікторовича.


1050

01-08-2016

Триває Весняний кубок з футболу

В неділю, 31 липня 2016 року, в рамках проведення Весгняного кубка з футболу у Бродівському районі, на стадіоні «Ювілейний» відбулись півфінальні матчі між командами ФК «Суходоли і ФК «Пониковиця-2» Перемогу з рахунком 2:1 здобула ФК «Суходоли» та командами ФК « Іква» Накваша і ФК «Пониковиця», матч закінчився з рахунком 1:0 на користь ФК «Іква» Накваша. Фінальні матчі відбудуться на День Незалежності, де зустрінуться ФК «Іква» Накваша та ФК «Суходоли».


104901-08-2016

Залучення молоді до здорового способу життя

В неділю, 31 липня 2016 року, в рамках відзначення 2-ї річниці від дня заснування МГО «Наше місто» на волейбольному майданчику «На Валах» відбувся волейбольний турнір та турнір з підтягування.Участь у змаганнях взяли 12 команд: «Голубчики», ВК «Єдність» , «Старі Броди», «Покемони», «Живчики», «Захід», «Борсуки», «Наливайко», «Візитери», «Талісман», «Смурфіки» та «Сонячні кекси». У зв’язку із великою кількістю команд фінальні ігри перенесли на наступну неділю. А переможців у турнірі з підтягування в двох вікових категоріях до 14 років та після 14 років нагородили грамотами та подарунками президент МГО «Наше місто» В.Ступак та завідувач сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації Н.Гудима.


994

19-07-2016

З 30 червня 2016 року, на майданчику з штучним покриттям Бродівської СЗОШ №2 відбувались змагання серед шкільної молоді на приз «Шкір’яний м”яч».

Участь у змаганнях прийняли 10 команд 2000-2002 р.н та та 10 команд віковії категорії 2003-2005 р.н.
Фінальні ігри змагань відбулись 14 липня 2016 року . У віковій категорії 2000-2002 р.н. :
V м.- ФК Гаї -Дітковецькі
IV м.- ФК Берлин
III м.- ФК«Бобри»(Броди)
I м.- ФК«Богун»(Броди)
Iм.- ФК «Стир»(Пониковиця)
Суддівською колегією відзначено у номінації «Кращий нападник»- Бая Степана гравця ФК «Стир»(Пониковиця),в номінації «Кращий гравець»- Гром’яка Юрія -гравця ФК «Богун»(Броди), в номінації «Кращий воротар»- Нечуйвітер Максима- гравця ФК «Бобри»(Броди) та нагороджено пам’ятними статуетками.
У віковій категорії 2003-2005 р.н. :
V м.- ФК «Сокіл» (Броди)
IV м.- ФК Берлин
III м.- ФК«Карітас »(Броди)
II м.- ФК«Енергетик »(Броди)
I м.- ФК «Іква»(Накваша)
Суддівською колегією відзначено у номінації «Кращий нападник»- Адамчука Михайла гравця ФК «Іква»(Накваша),в номінації «Кращий гравець»- Поцілуйко Святослава -гравця ФК «Січ»(Заболотці), в номінації «Кращий воротар»- Феськова Олександра- гравця ФК «Карітас»(Броди) та нагороджено пам’ятними статуетками.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями за сприяння сектору молоді та спорту Бродівської РДА, яке проводили директор Бродівської ДЮСШ- Сергій Подавець та голова методоб’єднання вчителів фізичної культури- Володимир Андріюк. Також медалями відзначено наймолодшого учасника змагань- Фігуна Дмитра гравця ФК «Рубін-2»(Броди) та юну футболістку –Паньковецьку Тетяну-гравця ФК «Карітас «(Броди).
Дякуємо за медичний супровід змагань медичній сестрі Бродівської ДЮСШ- Горбатюк Марії Вікторівні.
Варто відзначити допомогу директора Бродівської СЗОШ №2 за надання майданчика з штучним покриттям для проведення змагань.
Висловлюємо подяку приватним підприємцям м.Броди: М.Казмірчуку,Р.Демчуку та М.Лагоді за фінансову допомогу для нагородження кращих гравців турніру.


893

01-07-2016

Стартував футбольний турнір на приз "Шкіряний м'яч"

30 червня 2016 року в рамках відзначення заходів «Олімпійське літо – 2016», на майданчику з штучним покриттям Бродівської СЗОШ № 2 розпочались змагання серед шкільної молоді на приз «Шкір’яний м'яч».Організатори змагань: сектор молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації та Бродівська ДЮСШ. Участь у змаганнях приймають діти 2000-2002 р.н та 2003-2005 р.н. У віковій категорії 2000-2002 р.н. заявились команди : «Спарта», «Богун», «Княжа», «Бобри», ФК Берлин, «Стир»(Пониковиця), ФК Боратин та ФК Гаї-Дітковецькі. У віковій категорії 2003-2005 р.н. виступатимуть команди: з м.Броди «Рубін», «Зоря», «Карітас», «Енергетик», «Сокіл», «Січ» (Заболотці),ФК Берлин, «Стир» (Пониковиця).
Головний суддя змагань Сурмай Юрій Богданович.


886

30-06-2016

Успіхи Бродівських каратистів

24-25 червня 2016 року, в спортивному залі ім. Др. Ласло Пап міста Сентеш (Угорщина) пройшов міжнародний турнір - Чемпіонат світу з Кіокушин карате (за версією хон-кіокушин карате) All Kyokushin Karate World Tournament серед дітей, юнаків, юніорів, дівчат та молоді до 25 років в розділах «ката» та «куміте».
Участь у змаганнях взяли 552 спортсмени, які представляли 22 країни світу: Австралію, Австрію, Азербайджан, Боснію і Герцеговину, Болгарію, Хорватію, Англію, Грузію, Німеччину, Грецію, Угорщину, Казахстан, Чорногорію, Нідерланди, Польщу, Румунію, Сербію, Словаччину, Швецію, Туреччину та Україну.
Збірну команду України Всеукраїнської Федерації кіокушин-кан карате-до представляли клуби Західно-Українського Бранчу Міжнародної організації кіокушин-кан карате-до (Бранч-чіф Чунгін Михайло Петрович).
Тернопільська обласна організація кіокушин-кан карате – 8 учасників, Закарпатська обласна організація кіокушин-кан карате – 8 учасників, Львівська обласна організація кіокушин-кан карате – т6 учасників, Волинська обласна організація кіокушин-кан карате – 4 учасника та команда Дніпропетровської обласної організації кіокушин-кан карате – 3 учасника, на чолі з Бранч-чіфом Щиголевим Андрієм Олеговичем.
Конкуренція, як в розділі ката так і в розділі куміте, була надзвичайно високою, у деяких вагових категоріях кількість претендентів на титул становила від 20 до 30 спортсменів.
Турнір пройшов на досить високому рівні, оскільки участь у змаганнях взяла велика кількість досвідчених суперників – призерів та чемпіонів світу та Європи 2015-2016 років різних версій Кіокушин карате.
До складу збірної України ввійшли представники Бродівських клубів Кіокушин карате, а саме: Нечипоренко Матвій, Нечипоренко Ярослав, Чмут Анастасія, Ольшанецька Олена (тренер Чунгін Михайло), Панурін Денис, Романюк Яна (тренер Федорчук Микола).
Всі наші спортсмени показали бійцівський характер та силу волі, чудову підготовку, здолавши на своєму шляху досвідченних бійців – багаторазових переможців національних та міжнародних змагань з різних країн світу та здобули наступні призові місця:
Чемпіонкою світу серед дівчат стала Анастасія Чмут (вихованка Михайла Чунгіна), віце-чемпіонами світу серед хлопців стали Ярослав Нечипоренко (вихованець Михайла Чунгіна) та Денис Панурін (вихованець Миколи Федорчука), бронзовим призером чемпіонату світу серед хлопців став Матвій Нечипоренко (вихованець Михайла Чунгіна).
Також призом організаторів змагань – за обєктивне та професійне суддівство, відзначена суддівська бригада України в складі – Михайло Чунгін (голова суддівської колегії Всеукраїнської федерації Кіокушин –кан карате-до), Артем Сибільов (керівник клубу м.Тернопіль), Сергій Матьковські (керівник клубу м.Мукачево).
Тренерський склад Всеукраїнської Федерації Кіокушин-кан Карате, а також організатори змагань та представники всіх країн представлених на Чемпіонаті Світу висловлюють велику подяку всім батькам, які в такий непростий час, знайшли можливість профінансувати цю недешеву поїздку в Угорщину.
Представник Міжнародної організації Кіокушин-кан карате (Бранч-чіф) Західного Регіону України –Михайло Чунгін висловлює також щиру подяку Бродівській районній державній адміністрації за часткове фінансування поїздки на цей світовий турнір.
Бродівські клуби карате продовжать тренування, після літніх канікул, оскільки попереду наших спортовців, в складі збірної України, чекає участь в Чемпіонаті Європи у Сербії.


881

29-06-2016

26 червня 2016 року, в рамках відзначення Дня молоді, на стадіоні «Ювілейний» м.Броди відбулось ряд святкових заходів.

О 12.00год розпочався футбольний матч між командами «Богун» та командою з м.Рава-Руська. Паралельно за трибунами розпочалися змагання з паркового волейболу з нагоди Дня молоді.Участь у турнірі взяли 2 жіночих команди та сім чоловічих.Перемогу серед жінок здобула команда «Єдність», серед чоловіків команда «Єдність». Переможці Були нагороджені грамотами і цінними подарунками за фінансової підтримки Бродівської міської ради.
О 16.00 год. розпочалися дитячі конкурси: стрибки на скакалці, набивання м’яча, надування кульок. Переможці змагань отримали цінні подарунки за фінансової підтримки сектору молоді та спорту Бродівської адміністрації. ГО «Наше Місто» організували дитячих казкових аніматорів,що розважали малечу, дітки Мали можливість відчути на собі мистецтво боді-арту. Також усі бажаючі могли спробувати смачний благодійний куліш організований для підтримки жителя м.Броди Олександра Нікішина, який потребує допомоги і перебуває на лікуванні у м.Рівне. Свої доробки виставили і вихованці центру дітей-інвалідів «Надія».
О 16.30 розпочався святковий концерт за участю обдарованої молоді Бродівщини, а за трибунами відбувались спортивні розваги для сильних та дужих з таких видів змагань: бій на колоді, перетягування линви, армреслінг, піднімання гирі. Усім переможцям та призерам змагань були вручені грамоти та подарунки за підтримки міської ради.


880

29-06-2016

Бродівчани взяли участь у змаганнях з плавання

26 червня 2016 року, в рамках відзначення свята «Олімпійський день-2016» відбулись XXV обласні комплексні ігри Львівщини, присвячені 160-річчю від дня народження І.Франка та 150-річчю від дня народження М.Грушевського з плавання на навчально -спортивній базі літніх видів спорту МО України в яких приймали участь збірні команди районів та міст обласного підпорядкування Львівської області. Змагання відбувались в категоріях: дорослі, ветерани та людей з інвалідністю. Організаторами заходу виступили управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", Львівський регіональний центр " Інваспорт" за підтримки відділення НОК Львівської області. Всього в змаганнях взяли участь 22 команди. Збірну команду Бродівського району представляли: Шаповал Володимир, Мамчур Руслан, Медведик Галина Зиновіївна, Мисак Богдан Михайлович.


879

29-06-2016

23 червня 2016 року відбулося виїзне засідання членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації у Дрогобицькому районі.

Учасники розпочали засідання з хвилини мовчання, вшановуючи жертв масових розстрілів політичних в'язнів на Західній України.
Перед початком засідання було вручено низку Почесних грамот та подяк з нагоди відзначення міжнародного Олімпійського дня та Дня державної служби.
Учасники колегії розглянули такі питання порядку денного:
1. Стан і перспективи розвитку фізкультурно-спортивного руху в м. Дрогобичі та у Дрогобицькому районі.
2. Про розвиток ігрових видів спорту у Львівській області.
Участь в обговоренні питань порядку денного взяли: головний спеціаліст у справах молоді та спорту Дрогобицької районної державної адміністрації Олег Войтечко; завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту Дрогобицької міської ради Орест Соломчак; заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відповідальний секретар відділення НОК України у Львіській області Оксана Вацеба; начальник відділу спорту та проведення заходів управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Уляна Штангрет; голова Дрогобицької районної організації ФСТ «Колос» Юрій Кулинич; директор ДЮСШ «Явір» Дрогобицького району Марія Федик, голова федерації футболу Дрогобиччини Василь Кобильник; президент федерації гімнастики Львівської області, ЗТ України Роман Веклюк; голова федерації футболу Львівської області, член виконкому федерації футболу України Ярослав Грисьо; голова обласної федерації баскетболу, член президії федерації баскетболу України Ігор Савицький, головний тренер ватерпольного клубу «Динамо»-Львів Ігор Зінкевич; віце-президент федерації регбі Львівської області Северин Шкільник; завідувач кафедри спортивних ігор Львівського державного університету фізичної культури Василь Ковцун.
З усіх розглянутих питань ухвалено відповідні рішення.
Після завершення роботи колегії, фізкультурно-спортивний актив Львівщини мав змогу ознайомитися з пам'яткою галицької дерев'яної архітектури кінця XV - початку XVI століть - Церквою Святого Юра в місті Дрогобичі, яка внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а також з нагоди ушанування пам'яті Івана Франка побувати в с. Нагуєвичі, на батьківщині Івана Франка й відвідати державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі».


16-06-2016

В рамках проведення спортивних заходів з нагоди «Олімпійського дня 2016» 15 червня 2016 року на стадіоні Берлинської ЗОШ І-ІІІст. відбулась Першість ДЮСШ з футболу серед дітей 2000-2002 р.н. та 2004-2005 р.н.

Участь у змаганнях взяли команди Бродівської ДЮСШ, Лопатинської ДЮСШ, Берлинської ЗОШ І-ІІІ ст., Заболотцівської ЗОШ І-ІІІ ст., Пониковицької ЗОШ І-ІІІ ст. Варто відзначити хорошу підготовку футбольного поля у Берлинській ЗОШ І-ІІІ ст. на якому відбувались змагання. Змагання проводились по коловій системі. У віковій категорії 2000-2002 р.н. третє місце отримала команда Броди ДЮСШ, друге місце .-Лопатин ДЮСШ, перше місце - команда Берлинської ЗОШ І-ІІІ ст. У віковій категорії 2004-2005 р.н. ІІІ місце - Лопатин ДЮСШ, ІІ місце - Броди ДЮСШ, Імісце - команда Заболотцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Нагороджували переможців медалями та призерів змаганнь грамотами директор Бродівської ДЮСШ –С.Подавець та голова методоб’єднання вчителів фізичної культури В.Андріюк.


804

13-06-2016

Новини спорту

11-12 червня 2016 року у с.Заріччя Жидачівського району в рамках обласних комплексних змагань, присвячених 160-річчю від дня народження І.Франка та 150-річчю від дня народження М.Грушевського, за програмою IX обласних ігор ветеранів спорту та ІІ спортивних ігор серед людей з інвалідністю відбулись змагання з пляжного волейболу серед ветеранів.
Участь у змаганнях взяли команди в категорії(чоловіки) з Сокальського, Жидачівського, Городоцького,Самбірського,Кам'янко-Буського, Сколівського, Миколаївського та Бродівського районів та м.Стрия, Самбора та Нового Роздолу.
Команда Бродівського району здолала команду Жидачівського з рахунком 2:0, команду Кам’янко-Буського району з рахунком 2:0, команду Миколаївського району з рахунком 2:0,чим виборола собі можливість змагатись за призове місце у фіналі.
У фіналі наша команда поступилася команді м.Стрия з рахунком 0:2 та, нажаль, не змогла здолати команду м.Самбора і закінчила гру з рахунком 1:2 на користь Самбора, та таким чином виборола ІІІ призове місце для свого району. І місце здобула команда м.Стрия, друге- м.Самбора. Переможців та призерів змагань привітав директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я “Спорт для всіх»- В. Климович та вручив особисті і загальнокомандні грамоти, медалі та кубки .
Команду Бродівського району представляли: Легчилін Віталій Вікторович та Ковтун Андрій Володимирович, представник команди-завідувач сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації - Гудима Наталія.


DSCN1181

07-06-2016

Спортивні новини

4-5 червня 2016 року у м. Стрию з нагоди відзначення Міжнародного Олімпійського дня, відбулися обласні змагання з пляжного волейболу у рамках ХХV комплексних Ігор Львівщини, присвячених 160-річчю від дня народження Івана Франка та 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського. Захід організовано управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за підтримки федерації волейболу та відділення НОК України у Львівській області.
Чудове місто Стрий на міському пляжі прийняли змагання з пляжного волейболу взяло участь 37 команд: 21 чоловіча та 16 жіночих (з них – 14 збірних команд районів області та 8 команд з міст обласного значення). Команди які представляли Бродівський район: дівчата (Бугай Василина, Лісковецька Катерина) посіли ІV місце, хлопці (Бойко Віталій, Ратушняк Олег) посіли ХІ місце.
Команда дівчат отримала 4 перемоги та 2 поразки, команда хлопців отриимала 1 перемогу та 2 поразки. Представник команди Дідух Тетяна.


614

10-05-2016

Не вперше у Бродах відбуваються змагання з кіокунин-кан карате. Проте цього року вони набули статус всеукраїнського.

Отож, 7 травня 2016 року, у спортивному залі Бродівської гімназії ім.І.Труша, відбувся Всеукраїнський турнір з Кіокушин-кан карате серед дітей, юнаків, юніорів та дівчат в розділі куміте, присвяченого пам'яті героїв АТО. Метою проведення змагань є підвищення спортивної майстерності юних спортсменів, популяризація та залучення дітей , юнацтва та молоді до систематичних занять спортом, патріотичне виховання молоді, зміцнення дружби серед спортсменів різних регіонів України, вдосконалення практичного досвіду суддів. Участь у змаганнях прийняло близько 200 учасників з Тернопільської, Закарпатської,Одеської, Волинської та Львівської областей. Було представлено 11 команд з різних спортивних клубів Західної та Південної України. Вітали учасників - заступник голови Бродівської районної ради –В.Підгрушна, представник Міжнародної організації Кіокушин-кан карате-до в Західному регіоні України, Бранч-чіф україни, директор Бродівського ДЮЦКК Сенсей Чунгін Михайло Петрович (3Дан), представник 16 окремої авіаційної армійської бригади –О.Брівко, завідувач сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації- Н.Гудима, голова Всеукраїнськкого об’єднання українок “Яворина»- І. Сех та президент Бродівської районної організації Кіокушин-кай карате - І.Сосновський. В свою чергу Михайло Чунгін від імені Федерації Кіокушин-кан карате вручив гостям подяки за підтримку та розвиток даного виду спорту.
Переможцями турніру стали:
Хлопці:
Категорія 6-7 років 20-25+ кг. – Козодій Саша І місце, Бакай Маркіян ІІ місце (м.Броди);
Категорія 6-7 років 25+кг- Панурін Денис І місце, Мищук Станіслав ІІІ місце клуб Сайфа(м.Броди);
Категорія 6-7 років 25-30 кг – Луценко Назар ІІ місце (м.Броди)
Категорія 6-7 років до 20 кг.- Петролюк Артем І місце (м.Броди)клуб Сайфа
Категорія 8-9 років 25- 30 кг. – Гембарівський Дмитро ІІІ місце, Фещук Саша ІІ місце, Нечипоренко Матвій ІІІ місце (м.Броди);
Категорія 8-9 років до 25 кг- Паньковецький Олександр І місце, Галій Максим ІІ місце,(Дутчак Олександр ІІІ місце клуб Сайфа) (м.Броди);
Категорія 8-9 років 30-35 кг- Нечипоренко Ярослав І місце (м.Броди);
До 35+кг – Янкевич Дмитро (м.Броди);
Категорія 10-11 років 40+кг- Онисько Михайло І місце (м.Броди);
Категорія 10-11 років 35-40кг – Щирба Вадим ІІ місце (м.Броди);
Категорія 10-11 років 30-35 кг Горевич Василь ІІ місце (м.Броди);
Юнаки
Категорія 12-13 років до 35 кг- Ішков Дмитро ІІІ місце клуб Сайфа (м.Броди);
Категорія 12-13 років 35-40 кг- Мартинюк Ростислав ІІІ місце (м.Броди);
Категорія 12-13 років 45-50 кг – Козодій Вадим ІІІ місце(м.Броди);
Категорія 14-15 років 60-70 кг- Стефанів Денис І місце (м.Броди);
Категорія 14-15 років 55-60кг - Ковальчук Іван ІІ місце(м.Броди);
Категорія 14-15 років 70+кг- Батенчук Олександр ІІІ місце (м.Броди);
Категорія 16-17 років 70+кг- Олійник Роман ІІ місце (м.Броди);
Дівчата
Категорія 6-7 років абсолютна вага Нітефор Яна І місце (м.Броди);
Категорія 8-9 років 25+кг – Романюк Яна ІІ місце клуб Сайфа (м.Броди);
Категорія 8-9 років до 25 кг- Литвиненко Юлія ІІ місце (м.Броди)
Категорія 10-11 років до 40кг- Бур Юлія І місце (м.Броди);
Категорія 12-13 років 40+кг- Баран Марія ІІІ місце (м.Броди);
Категорія 15-16 років до 40-45 кг – Ольшанецька Олена І місце; Вишневська Діана ІІ місце (м.Броди);
Суддівство проводили інструктори спортивного клубу «Сайфа» м.Броди – Андрій Бугай та Федорчук Микола, який є Бранч- чіфом України. Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії, представник Міжнародної організації Кіокушин-кан карате-до в Західному регіоні України, Бранч-чіф України, директор Бродівського ДЮЦКК Сенсей Чунгін Михайло Петрович (3Дан).
Переможців та призерів змагань нагороджували завідувач сектору Бродівської РДА – Наталя Гудима, головний суддя змагань – Михайло Чунгін, голова Всеукраїнського об’єднання українок “Яворина»- Ірина Сех. Фінансову підтримку для проведення змагань надали: Бродівська міська рада, Бродівська райдержадміністрація, окрема подяка директору Бродівської хлібопекарні «Колосок» Сало Тарасові Юрійовичу та підприємцям міста Броди за надання солодощів всім переможцям змагань та усьому батьківському комітету бродівських спортовців,що долучились до проведення змагань.


613

10-05-2016

7 травня 2016 року у м.Рівне завершився Відкритий чемпіонат Рівненської області з волейболу в сезоні 2015-2016 серед ветеранів чоловіків «40+».

Участь у змаганнях взяли команди: з м.Радивилів, Рівне, Сарни, Рокитне, Кузнецовськ, Нетішин та команда «Єдність»(Броди). За результатами змагань Бродівська команда ВК «Єдність» здолала команду Рівне та поступилася команді з м.Сарни, посівши таким чином ІІ призове місце.

 

 

 


58629-04-2016

Бродівчани взяли участь у фінальному обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей «Олімпійське лелеченя»

Учора, 27 квітня 2016 року, у Львові, на стадіоні «Динамо» відбувся фінальний обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей «Олімпійське лелеченя». Участь у змаганнях взяли команди з міста Моршин, Червоноград, Самбір, Новий Розділ, та з таких районів : Стрийський, Перемишлянський, Сколівський, Дрогобицький, Мостиський, Миколаївський, Радехівський, Самбірський, Сокальський, Городоцький, Жидачівський, Жовківський, Пустомитівський, Золочівський, Старосамбірський,Кам”янко-Буський, Бродівський та Залізничний і Франківський райони м.Львова. Команду Бродівського району представляли учні Бродівської СЗОШ №2 у складі: Леонтьєв Денис, Щудло Юрій, Феськов Олександр, Максимів Дмитро, Якубовський Данило, Королишин Віталій, Власік Богдан, Савчин Ірина, Карпій Діана, Стеблій Анастасія , Баранова Анна, Гембарівська Аліна, Капустинська Софія, вчитель фізкультури Бродівської СЗОШ Почтар Ірина Михайлівна. Після параду учасників відбулися три конкурсні завдання: «Спортивна естафета», «Олімпійська вікторина», «Перетягування каната». Хоч команда Бродівського району і не здобула перемогу, проте всі її учасники отримали море позитивних вражень та подарунки від представників Національного Олімпійського Комітету у Львівської області.


58529-04-2016

Незабаром стартує районной чемпіонат з футболу

У сесійному залі Бродівської районної ради, 27 квітня 2016 року, відбулась організаційна нарада щодо проведення чемпіонату Бродівського району з футболу за участю голови та заступника Бродівської районної ради – Є.Шведа та В.Підгрушної, завідувача сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації – Н.Гудими, президента ФФБ – С.Коб’ялковського та представників футбольних команд району. Зокрема, до участі в Чемпіонаті вже заявились 19 команд, а саме з таких сіл: Пониковиця, Підкамінь, Пеняки, Голубиця, Батьків, Паликорови, Микити-Тетильківці, Попівці, Лешнів, Суходоли, Накваша, Пониква, Лугове, Заболотці, Гаї-Дітковецькі, Боратин, Берлин та ФК «Броди». Також було вирішено ряд важливих питань пов’язаних з умовами проведення, участю легіонерів та ін. Вирішено розпочати Чемпіонат району 08.05.2016 року.


58025-04-2016

У Бродах розпочасвся футбольний сезон

24 квітня 2016 року, на стадіоні «Ювілейний» в рамках проведення Чемпіонату Львівської області з футболу, ФК «Богун» (Броди) приймав команду «Шахтар» (Червоноград). З нагоди відкриття футбольного сезону у м.Броди з вітальним словом до вболівальників звернулися голова Бродівської районної державної адміністрації – О.Л.Цигилик, голова Бродівської районної ради Є.В.Швед та депутат Бродівської міської ради о.С.Шира. Після цього капітани команд підняли державний прапор та виконали гімн України.

 


574

22-04-2016

Бродівчани взяли участь в обласних змаганнях з бадмінтону

17 квітня 2016 року в спортивному залі Львівської обласної ДЮСШ відбулися змагання з бадмінтону, за програмою ХХV комплексних ігор Львівщини, ІХ обласних ігор ветеранів спорту та ІІ змагань серед людей з інвалідністю. Загалом у змаганнях взяли участь 21 команда: 14 збірних команд районів області та 7 команди з міст обласного значення. Вперше до таких змагань долучилися й 4 команди, сформовані з осіб з інвалідністю (з вадами слуху). Загальна кількість учасників склала 100 осіб. Команду Бродівського району представляли: Шаповал Володимир, Дідух Тетяна, Паньковецький Тарас, Мамчур Руслан та представник команди – завідувач сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації – Наталя Гудима. За результатами змагань команда посіла 15-те місце.


13006609 692563784215472 7288515989840520203 n18-04-2016

Завершилась першість Бродівського району з баскетболу

В неділю,17 квітня 2016 року, в спортивному залі Бродівської гімназії ім.І.Труша завершилася Першість Бродівського району з баскетболу. Організаторами змагань виступили: сектор молоді та спорту Бродівської райдежадміністрації, Бродівська міська рада.Участь у змаганнях прийняло 4 команди: команда« Карпати», команда « Галичина», команда «Педколедж» та команда «Підкамінь». Головний суддя змагань – Бєсков Володимир. Чемпіоном Першості стала команда «Карпати» (капітан Чобіт Андрій), друге місце здобула команда «Галичина», третє- «Педколедж», а команду «Підкамінь» за четверте місце нагороджено кубком в номінації «За волю до перемоги».Переможців нагороджено кубками, медалями та грамотами за фінансової підтримки Бродівської міської ради. Нагороджували переможців депутати Бродівської міської ради М.Старик та С.Шира та головний суддя змагань В.Бєсков.


54115-04-2016

В Броварах, Київської області завершився чемпіонат Украіни з кікбоксингу WAKO серед молоді

В змаганнях прийняло участь 1300 учасників з 20 областей Украіни, змагання відбувалися протягом трьох днів з 7 по 10квітня на двох рингах і трьох татамі. Брідщину представляв спортивний клуб "ГЕТЬМАН" з 5 спортсменів та головного тренера СК "ГЕТЬМАН"- Кішика Богдана. Виступили наші юні кікбоксери вдало, зокрема: 1 місце в лайт-контакті у ваговій категорії - 47 кг завоював Гуменюк Роман; 3 місце в поінт-файтинзі у ваговій категорії - 32 кг завоювала Плохова Олександра; 3 місце в фул-контакті у ваговій категорії +63 кг завоював Гордій Богдан.
Вітаємо переможців та учасників змагань!!!


53815.04.2016

Готуємось до Весняного кубка району з футболу

13 квітня 2016 року на стадіоні «Ювілейний» відбулась нарада щодо організаційних питань по проведенню Весняного кубка Бродівського району з футболу за участю голови Федерації футболу С.Коб’ялковського, головного судді змагань  В.Кошицького, завідувача сектору молоді та спорту – Н.Гудими та представників футбольних команд. На змагання заявились такі футбольні команди: Берлин, Суходоли, Лешнів, Гаї-Дітковецькі, Смільно, Боратин, Голубиця, Заболотці, Підкамінь, Пониковиця-1, Пониковиця -2, Пониква, Лугове, ФК «Броди». Сформовано розклад ігор та прийнято рішення розпочати футбольні баталії  в неділю,17 квітня 2016 року, на футбольних полях Бродівського району.


56704-04-2016

Завершився районний чемпіонат з волейболу

 

3 квітня 2016 року у спортивному залі Бродівської гімназії ім.І.Труша відбулись фінальні ігри Відкритої першості Бродівського району з волейболу серед чоловічих КФК.
Нагадаємо, що Першість розпочалася ще в листопаді 2015 року, в якій взяли участь 10 команд з міста567-1 Броди та Бродівського району, та зайняли такі місця :
V місце - «Енергія» (Лучківці), VI місце - «Фортуна» (Радивилівський район), VII місце - «Іква» (Попівці), VIII місце - «Ветерани» (Броди), IХ місце - «Стир» (Сморжів), X місце - «Педколедж» (Броди).
Зокрема, у неділю, 03 квітня 2016 року відбулись ігри за ІV та ІІІ місця між командами «Бора» (Боратин) та «Рута» (Білявці). В напруженій боротьбі перемогу здобула команда «Рута» (Білявці).
За І та ІІ місце змагалися команди «Локомотив» (Берлин) та «Дружба» (Броди). Гра видалась видовищною, адже команди не поступались ні на крок і постійно наздоганяли суперника в рахунку. За результатами трьох партій перемогу здобула команда «Дружба» (Броди). Переможців за І, ІІ,ІІІ місця нагородили кубками, медалями та грамотами президент ВК «Єдність» - А.Ковтун, директор КП «Стадіон « Ювілейний»- Х.Шайдуллін, завідувач сектору молоді та спорту Бродівської РДА - Н.Гудима.
Представники команди «Дружба» (Броди): Паньків Тарас, Дутчак Тарас, Пороховник Андрій, Дідух Роман, Рудий Віталій, Шишка Олександр, Довбета Володимир, Фігун Андрій, Ратушняк Олег, Бойко Назар, Гузюк Ярослав, Зуєв Олександр.
01 квітня 2016 року у м.Броди відбулась Першість ДЮСШ з футболу серед дітей 2003-2004 р.н.. Участь у змаганнях взяли 8 команд. І місце виборола команда Бродівської ДЮСШ, ІІ місце – ДЮСШ Козин, ІІІ м-Броди ДЮСШ-2. Серед вікової категорії 2000-2001 р.н. І місце зайняла команда Броди ДЮСШ, ІІ місце Броди ДЮСШ (Пониковиця), ІІІ місце -ДЮСШ Броди. Судді змагань: Ю.Сурмай, В.Бербенюк. Учасники були нагороджені медалями та грамотами.


09-02-20169009

У місті Броди відбувся щорічний кубок міської ради з волейболу серед жіночих команд з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру

5 березня 2016 року в спортивному залі Бродівської гімназії ім. І. Труша відбувся кубок міської ради з волейболу серед жінок, присвячений Міжнародному дню прав жінок та миру. Участь у змаганнях прийняли команди Бродівської ЗОШ І-ІІІст.№3, Берлинської ЗОШ І-ІІІ ст., «Єдність», «Еталон», «Педколедж», «Перспектива»( с.Паликорови) та збірна команда із Радивилівського району. У фінальній боротьбі за кубок міської ради змагалися команди «Еталон» та «Педколедж». Перемогу виборола команда «Еталон» та стала Володарем кубка міської ради з волейболу, а команда «Педколедж» – фіналістом змагань. Завідувач сектору молоді та спорту Бродівської РДА Н. Гудима та депутат Бродівської міської ради, голова постійно діючої комісії з питань духовності, освіти, культури, молоді, спорту, туризму, соціального захисту, охорони здоров’я та зв’язків із ЗМІ о. Степан Шира нагородили переможців кубками та грамотами. За фінансової підтримки Бродівської міської ради усім командам були вручені солодкі подарунками. Організатори висловлюють подяку за спонсорську підтримку під час нагородження переможців змагань Т. Кудрявцевій.


04-03-20168105

Відбувся II етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелечення»

Сьогодні, 4 березня 2016 року, у спортивному залі Бродівської гімназії ім.І.Труша відбувся ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Участь у змаганнях прийняли команди Бродівської гімназії ім.І.Труша, Бродівської ЗОШ І-ІІІст. №3, Бродівської СЗОШ №2, Бродівської ЗОШ І-ІІІст.№4.
Учасники змагалися у таких видах: рухлива гра «Гопак», біг з м’ячем, гладкий біг, ведення м’яча з обвідкою стійок, посадка картоплі та «Олімпійська вікторина».
Привітали учасників голова Бродівської районної ради Є. Швед, методист відділу освіти Бродівської РДА В. Стецик та завідувач сектору молоді та спорту Бродівської РДА Н. Гудима.
У напруженій боротьбі перемогу здобула команда Бродівської СЗОШ №2, ІІ місце посіла команда Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ІІІ місце- команда Бродівської ЗОШ І-ІІІст.№4. Нагородила та привітала олімпійців керівник апарату Бродівської РДА М. Родін, яка подякувала учасникам за хвилюючі моменти та вручила капітанам команди грамоти, а усім учасникам - солодкі подарунки, які були придбані за сприяння сектору молоді та спорту Бродівської РДА.
Переможець ІІ етапу змагань, команда Бродівської СЗОШ №2, прийме участь у обласному спортивно-масовому заході «Олімпійське лелеченя» у м.Львові, що відбудеться у квітні 2016 року.


01-03-20167509

Переможцями Першості Бродівського району з волейболу серед жіночих КФК стала ВК «Єдність»

28 лютого 2016 року завершилася Першість Бродівського району з волейболу серед жіночих КФК, у якій прийняли участь 9 команд.
Чемпіоном району стала команда ВК «Єдність», яка у фінальній грі перемогла команду ВК «Берлин» з рахунком 2:0. Срібним призером змагань стала команда ВК «Берлин», а бронзовим- команда «Еталон». Четверте місце посіла команда «Педколедж-1». Команда «Рута»(с. Білявці) з рахунком 2:0 здолала команду Бродівської ЗОШ №3 і здобула V місце. Гравці команди Бродівської ЗОШ №3 посіли VI місце, ВК «Пониква»- VII місце. Команда «Перспектива»(с.Паликорови ) завершила змагання на VIII місці, а команда «Педколедж-2»на IX місці.
За фінансової підтримки сектору молоді та спорту Бродівської РДА переможці та призери змагань були нагороджені кубками,грамотами, медалями. Нагородження проводили керівник аппарату Бродівської РДА- М.Родін та заступник голови Бродівської районної ради В.Підгрушна.
На заході був присутній директор благодійного фонду – М.Іщук, який подарував переможцям змагань волейбольний м’яч «Mikasa».


01-03-20167500

ВК "Єдність" здобула перемогу у відбірковому турі Чемпіонату Львівської області з волейболу серед чоловіків

28 лютого 2016 року у спортзалі Бродівської гімназії ім.І.Труша відбулася гра між ВК «Єдність»(м.Броди) та командою» Львівська Політехніка»(м. Львів) у рамках Чемпіонату Львівської області з волейболу серед чоловічих команд. Перед початком змагань учасників привітав директор благодійного фонду- М. Іщук, який вручив команді «Єдність» волейбольний м’яч «Mikasa» і побажав перемоги.
У напруженій боротьбі ВК «Єдність» здолала команду «Львівська Політехніка» з рахунком 3:0.


22-02-20166004

Команда із Бродівщини посіла III місце в обласних іграх Львівщини серед школярів з волейболу

За фінансової підтримки сектору молоді та спорту Бродівської РДА у м.Сокаль 20-21 лютого 2016 року відбулися обласні ігри Львівщини серед школярів з волейболу. Участь у змаганнях брали команди з Радехівського, Пустомитівського, Бродівського , Турківського , Стрийського, Городоцького, Сокальського ранонів та м.Червоноград. У поєдинку юнаки із Бродівщини здобули перемогу над командою із Радехівського та Пустомитівського районів, поступилися лише команді із Турківського району. За III-IV місце наші спортсмени здолали команду з м.Червоноград (2:0), посівши призове ІІІ місце. Честь району виборювали молоді спортсмени Столяр Павло(Берлинська ЗОШ ), Криса Василь (Лешнівська ЗОШ), Котишин Андрій, Вовняр Олександр, Масловський Олександр (Бродівська ЗОШ І-ІІІст№3), Гончарик Юрій (Підкамінська ЗОШ), Прокопець Павло (Бродівська гімназії ім.І.Труша), Диндура Дмитро (Суховільська ЗОШ). Команду готували вчитель фізичного виховання Бродівської ЗОШ І-ІІІст. №3 Рабуш В.П. та вчитель фізичної культури Берлинської ЗОШ І-ІІІст. Андріюк.В.А.

 


15-02-20165605

Завершився останній тур ігор Першості Бродівського району з волейболу серед жіночих КФК

14 лютого 2016 року відбувся останній тур ігор Першості Бродівського району з волейболу серед жіночих КФК. Ігри проходили в напруженій боротьбі. Результати турніру:
«Перспектива»(с. Паликорови) – команда Бродівської ЗОШ І-ІІІст.№3 (2:0),
«Рута»(с. Білявці)- ВК «Пониква» (2:0).
ВК «Берлин» -«Педколедж-1» (2:0).
«Єдність» - «Еталон» (2:1).
21 лютого відбудеться ІІ етап турніру.

 

 

 

 


12-02-20165302

Спортсмени Бродівщини підняли прапор Національного Олімпійського комітету

Сьогодні, 12 лютого, з нагоди відкриття ІІ Юнацьких зимових Олімпійських ігор відбулась урочиста церемонія Підняття Державного прапора України та прапора Національного Олімпійського комітету. Церемонія підняття відбулася у рамках проведення загальних змагань з волейболу серед школярів Бродівщини, які проходили у спортивному залі Бродівської гімназії ім.І.Труша.
Вперше церемонію підняття прапора на Бродівщині провели у січні 2012 року, з нагоди відкриття І Юнацьких зимових Олімпійських ігор в австрійському місті Інсбруку.
Завідувач сектору молоді та спорту Бродівської РДА Наталія Гудима зачитала звернення президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона, Героя України Сергія Бубки з нагоди відкриття зимових Олімпійських ігор та запросила капітанів команд підняти прапори та спільно виконати гімн України.


09-02-2016

Міжобласний турнір з міні -футболу

7 лютого в спортивному залі Золочівського професійного ліцею з ініціативи дирекції Золочівської ДЮСШ та за підтримки райдержадміністрації пройшов 9 Міжобласний турнір з міні -футболу серед вихованців ДЮСШ, присвячений пам'яті Героїв Крут. В урочистому відкритті турніру взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації В. Недзельський, начальник відділу освіти райдержадміністрації В. Бартошик, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації О. Климук, директор ДЮСШ Б. Лісовик. Участь у турнірі взяли команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл міст Тернопіль, Теребовля, Броди, Львів та Золочів.
Команда Бродівської ДЮСШ посіла друге почесне місце. Тренер команди –Ю.Сурмай, представник команди- Подавець С.А.
Команди-переможці нагороджені кубками, медалями, грамотами.
Також, призами відзначені кращі гравці у номінаціях: кращий воротар, кращий захисник, кращий нападник та кращий гравець турніру.


26-01-2016

Тривають ігри Першості Бродівського району з волейболу серед жіночих КФК

24 січня 2016 року відбувся передостанній VIIІ тур змагань.
Результати VIIІ туру:
«Єдність»- Педколедж 2 2:0
ВК «Берлин»- «Перспектива»(Паликорови) 2:0
Бродівська ЗОШ №3- «Рута»(Білявці) 2:0
Педколедж 1- «Еталон» 1:2
Після VIII турів лідирують команди ВК «Берлин» та Педколедж 1.Останній турі змагань відбудеться 31 січня 2016 року.


18-01-2016

 Продовжуються ігри Першості Бродівського району з волейболу серед жіночих КФК

17 січня 2016 року відбувся VII тур змагань.
Результати VII туру:
ВК «Берлин» з рахунком 2:1 здолав команду «Єталон» та команду «Рута»(с.Білявці). Дві перемоги здобула команда «Перспектива» (с. Паликорови), яка перемогла у поєдинку з ВК «Пониква» (2:0) та командою «Педколедж-2» (2:1). ВК «Пониква» з рахунком 2:0 здолав команду «Педколедж-2».
Після VII турів лідирує команда «Педколедж-1»,на другому місці ВК «Берлин» , третє місце поділяють команди «Еталон» і «Єдність».
Наступний тур відбудеться 24 січня 2016 року у спортивному залі Бродівського педагогічного колледжу ім.М.Шашкевича. Початок змагань о 10.00 год.


23-02-2015 

Відбулись фінальні матчі змагань першості Бродівського району з волейболу серед жіночих КФК 

 

22 лютого 2015року, в спортивному залі Бродівського педагогічного коледжу відбулись фінальні матчі змагань першості Бродівського району з волейболу серед жіночих КФК. 

Розпочинались змагання ще в листопаді 2014 року і пройшли у ІІ кола. Участь у змаганнях прийняли команди ВК «Єдність», «Еталон», «Педколедж», «Локомотив» Берлин, «Перспектива» Паликорови та команда ЗОШ І-ІІІ ст..№3. 

За І місце у І колі змагались команда «Еталон» і команда «Єдність». Перемогу здобула команда «Еталон » з рахунком 3:1 

У ІІ колі за І місце знову ж таки змагались команда «Еталон» і команда «Єдність». Перемогу здобула команда «Єдність» з рахунком 3:2. Команди набрали однакову кількість очок. Переможець визначився за сумою партій.  

Вперше в своїй історії чемпіоном першості Бродівського району з волейболу стала команда «Еталон» 

В турнірній таблиці команди розташувалися таким чином:

 

І місце – команда «Еталон» 

 

ІІ місце – команда ВК «Єдність»

 

ІІІ місце – команда «Педколедж»

 

IV місце – команда «Перспектива» Паликорови

 

V місце – команда ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Броди

 

VI місце - команда «Локомотив» Берлин

 

Суддівською колегією було визначено три номінації: 

-«Надія України » - команда « Перспектива » (с.Паликорови); 

-«Наймолодший учасник» - команда ЗОШ І-ІІІ ст. №3; 

- «За волю до перемоги» - команда «Педколедж».

 

В суддівська колегію входили : 

головний суддя – Рабуш Василь ; 

суддя- Кульчицький Василь ; 

суддя –Івасюта Андрій; 

суддя – Андріюк Володимир. 

Учасники та організатори змагань висловлюють щиру подяку директору Бродівського педколеджу ім. М. Шашкевича Олександру Кваку за надання спортивного залу для проведення змагань, а також спонсорам - фірмі «Радивилів молоко». 

За сприяння сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації переможці були нагороджені медалями, кубками та грамотами. 

 10-02-2015

Сьогодні сільським територіальним громадам передали спортивний інвентар.


Сьогодні завідувач сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації Наталя Гудима передала керівникам органів місцевого самоврядування спортивний інвентар. За її словами, в
рамках реалізації обласної Програми «Підтримки та розвитку спорту в сільській місцевості на 2014 рік» Управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації було передано у Бродівський район 24 комплекти спортивного інвентарю. «Сподіваюсь, що цей внесок у розвиток спорту в сільській місцевості дасть свої результати – і команди, і окремі спортсмени стануть переможцями багатьох змагань – районних, обласних та Всеукраїнських», - сказала Наталя Гудима.

 


 

Мережа спортивних організацій Бодівщини

Назва

громадської

організації

Адреса, телефон

ПІП, керівника районної організація

Кількість членів

Відмітка

про реєстрацію (рік)

1

ДЮЦ “Кіокушин

карате”

4-23-17

Чунгін

Михайло Петрович

56

осіб

2005

2

Волейбольний

клуб “Єдність”

Вул.Стуса 22,а 4-14-12

Ковтун

Андрій Володимирович

70

осіб

2002р.

3

Спортивний

клуб

«Самсон»

Вул. Богуна, 68/16

Ісаєв

Азамат

Пайзуєвич

10

осіб

2009

4

Спортивний

клуб

«Стаф»

вул. Болуботка, 10

Луків

Назар Йосифович

20

осіб

2009

5

Спортивний

клуб «Тенісист»

Вул.Франка, 40/35

Наклюцкий Андрій Ярославович

12

осіб

2008

6

Громадська

організація

спортивний

клуб «Сайфа»

Бузова, 27/а

Гелевич

Олесь

Ігорович

15

осіб

2010