ГРАФІК

проведення гарячої телефонної лінії в райдержадміністрації у IV кварталі 2016 року

Дата та час проведення

№ телефону

Хто проводить

5 жовтня
2016 року
з 15.00 год. до 16.00 год.

2-52-21

причини підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та їх структури;

- заходи соціального захисту населення в умовах підвищення тарифів;

- заходи з енергозбереження та енергоефективності;

- стан оплати житлово-комунальних послуг.

Адамець Володимир Миколайович, перший заступник голови райдержадміністрації

за участю:

Коваленка М.В., завідувача сектору розвитку інфраструктури та ЖКГ райдержадміністрації,
Гащака І.І., начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,
Сподарика Р.С., першого заступника Бродівського міського голови,
Мельникової Н.С., коменданта комендантської дільниці м.Броди КЕВ м.Тернопіль,
Риплянського О.Б., директора КП “Бродитеплоенерго”,
Зайцева Ю.Є., директора КП “Бродиводоканал”,
Хоміцького Г.М., начальника Бродівського РЕМ,
Ревуцької Н.Т., начальника Бродівської дільниці районної служби газопостачання Буського УЕГГ

Продовжує діяти "гаряча лінія" відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області

У відділенні Національної служби посередництва і примирення в Львівській області продовжує працювати постійнодіюча "гаряча лінія" з метою оперативного інформування відділення Національної служби про факти виникнення трудових конфліктів, акцій соціального протесту, зупинення роботи на підприємствах, в установах та організаціях регіону та невідкладного реагування відділення Національної служби у взаємодії з місцевими органами влади на ці конфлікти, надання консультацій та роз’яснень найманим працівникам та роботодавцям, профспілкам, громадськості з питань трудового законодавства, законодавства про колективні трудові спори.

"Гаряча лінія" відділення Національної служби працює за телефоном (0322) 261-10-82 з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 год., а з 01.04.2013р. без вихідних за телефоном 0976990113.

«Стоп корупції»

Відповідно до розпорядження голови Бродівської районної державної адміністрації від 7 лютого 2013 року № 48 «Про затвердження графіка проведення «гарячої» телефонної лінії «Стоп корупції» в районній державній адміністрації» створено «гарячу» телефонну лінію.
Зателефонувавши на «гарячу» телефонну лінію «Стоп корупції», потрібно повідомити своє прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, місце проживання і адресу, контактний телефон та чітко викласти суть порушеного питання (скарги, зауваження, пропозиції тощо).
Зареєстровані звернення розглядаються у відповідних органах влади, де перевіряються викладені факти, у разі необхідності приймаються відповідні рішення та надаються відповіді заявникам.

Г Р А Ф І К
проведення «гарячої» телефонної лінії «Стоп корупції» в Бродівській районній державній адміністрації у 2013 році

Дні проведення  Час проведення  Номер телефону  Відповідальна особа
понеділок-п’ятниця